Zavrieť

Porady

Niečo sa pohurkalo

Od dnesneho rana mi Porada funguje nejako zvlastne. Musim osobitne rozbalovat vsetky prispevky, vypisuje, ze su pod hranicou viditelnosti.

Lenze ja som si nikde nic nenastavoval (nechcem, aby ini rozhodovali o tom co mam vied a co nie) a vzdy to fungovalo.

Aj som sa snazil najst prislusnu funkciu v nastaveniach, ale nemal som stastie. No evidentne to niekto nastavil za mna. Pokial je to nova aktivita moderatorov, tak ich tymto pozdravujem.
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zitka, nerozčuluj sa a napíš Ježiškovi, nech Ti donesie nový PC
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tu je aj nejaký šuťák?, tam som ešte ani nebol...
Stanko a potom v príspevku č. 33 (to som ešte nevedela okopírovať stranu cez PrtScr, ale obyčajne, že som si ju označila, dala kopírovať a potom následne priložila. Aha ho a to je čvo?kto? iný Stanislav 1975 o 9hodín a dačo
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Blankake Pozri príspevok
No ale keď chceš prispievať, tak musíš byť prihlásená ... to Ťa stále odhlasuje a Ty sa prihlasuješ? Máš zaškrtnutú možnosť "Zapamätať" pri prihlasovaní?
Ale ja som zaškrtnutá aj prihlásená aj zapamätaná, Neodhlasujem sa niekedy aj pár dní... iba na prvej strane nišť nevidieť...prejdem na tému a tam som vidieť, že som prihlásená
Jankaaa ja sa nemčúlim skôr mi je do plaču, píšem
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Zitulda Pozri príspevok
Ale ja som zaškrtnutá aj prihlásená aj zapamätaná, Neodhlasujem sa niekedy aj pár dní... iba na prvej strane nišť nevidieť...prejdem na tému a tam som vidieť, že som prihlásená
Jankaaa ja sa nemčúlim skôr mi je do plaču, píšem
Tak to je celé nejaké dviné...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Zitka skús si dať Mozilla Firefox...a potom sa prihlásiť na Poradu
môžeš mať v PC súčasne ♥ "MF" ♥ "IE"♥ ..používať jedno alebo druhé
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

alla66 Pozri príspevok
Zitka skús si dať Mozilla Firefox...a potom sa prihlásiť na Poradu
môžeš mať v PC súčasne ♥ "MF" ♥ "IE"♥ ..používať jedno alebo druhé
Myslíš alla, že bude v tom problém? Toto teraz píšem cez IE a tu mi všetko funguje ako v MF.
Ale Zitula písala už aj predtým, že má niečo s PC...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Blankake Pozri príspevok
Myslíš alla, že bude v tom problém? Toto teraz píšem cez IE a tu mi všetko funguje ako v MF.
Ale Zitula písala už aj predtým, že má niečo s PC...
už som spomínala, že cez IE sa nemôžem prihlásiť na Porade...skúsila som na 3 PC..je to stejné...používam MF
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

alla66 Pozri príspevok
už som spomínala, že cez IE sa nemôžem prihlásiť na Porade...skúsila som na 3 PC..je to stejné...používam MF
Ja tiež používam Mozillu, ale ten predchádzajúci príspevok som písala v IE (všetko mi fungovalo tak isto). Možno závisí od pripojenia na internet...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Blankake Pozri príspevok
Ja tiež používam Mozillu, ale ten predchádzajúci príspevok som písala v IE (všetko mi fungovalo tak isto). Možno závisí od pripojenia na internet...
prihlásila som sa cez IE, na počudovanie mi ukázalo hlavnú stránku s mojím menom.(predtým som sa prihlasovala xx krát a nikdy ma neprihlásilo)

Klikla som na tému Niečo sa pohurkalo a zrazu som bola odhlásená a kuk obrázok...presne to isté ako Zitke... moja rada znie, nainštalovať Mozillu Firefox, alebo Operu...
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:22
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

alla66 Pozri príspevok
prihlásila som sa cez IE, na počudovanie mi ukázalo hlavnú stránku s mojím menom.(predtým som sa prihlasovala xx krát a nikdy ma neprihlásilo)

Klikla som na tému Niečo sa pohurkalo a zrazu som bola odhlásená a kuk obrázok...presne to isté ako Zitke... moja rada znie, nainštalovať Mozillu Firefox, alebo Operu...
Tak tomu nerozumiem, ja som teraz v IE, vošla som do tejto témy a neodhlásilo ma...
Akurát, že ten IE je straaaašne pomalýýýýýýýýýýý
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Blankake Pozri príspevok
Tak tomu nerozumiem, ja som teraz v IE, vošla som do tejto témy a neodhlásilo ma...
Akurát, že ten IE je straaaašne pomalýýýýýýýýýýý
ja som bol tiež s IE nespokojný a už začala raplovať aj mozilla a dal som si Google chrome a som mimoriadne spokojný...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..by som povedala, že niečo sa pos-kadilo..lebo napíšem príspevok, odošlem, naskakuje mi milion reklám, ktoré mi nič nehovoria, len ma stresujú a príspevok nikde..len načítava a načítava..ale reklamy vidno aj tak..a to ma ..no..

.a keby som ten príspevok chcela upraviť, ako napr. tu, tak si musím otvoriť príspevok v novom okne...
Naposledy upravil pepsikova : 18.10.09 at 09:45 Dôvod: ..úprava..
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

pepsikova Pozri príspevok
..by som povedala, že niečo sa pos-kadilo..lebo napíšem príspevok, odošlem, naskakuje mi milion reklám, ktoré mi nič nehovoria, len ma stresujú a príspevok nikde..len načítava a načítava..ale reklamy vidno aj tak..a to ma ..no..

.a keby som ten príspevok chcela upraviť, ako napr. tu, tak si musím otvoriť príspevok v novom okne...
Aký používaš prehliadač? Aké máš pripojenie?
Ja používam Mozillu, pripojenie mám cez optický kábel a všetko mi na Porade šlape... zatiaľ
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Blankake Pozri príspevok
Aký používaš prehliadač? Aké máš pripojenie?
Ja používam Mozillu, pripojenie mám cez optický kábel a všetko mi na Porade šlape... zatiaľ
..mojuš, aj mne šlape, teda skoro furt a asi práve preto, že som zvyknutá, že to šlape, tak ma takéto občasné výpady vytáčajú..lebo to sa stáva iba na Porade..(teda že vidím kopec reklám a inak nič...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..by som povedala, že niečo sa pos-kadilo..lebo napíšem príspevok, odošlem, naskakuje mi milion reklám, ktoré mi nič nehovoria, len ma stresujú a príspevok nikde..len načítava a načítava..ale reklamy vidno aj tak..a to ma ..no..

.a keby som ten príspevok chcela upraviť, ako napr. tu, tak si musím otvoriť príspevok v novom okne...
tiež mám problém s odoslaním príspevku...načítava, načítava....musím onačiť link a klik enter...
PS: ak ťa trápia reklamy daj si AdBlock (Je to jedno z najpoužívanejších rozšírení. Funkcia blokovania reklamy a iných prvkov na webových stránkach)



0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alla66 Pozri príspevok
tiež mám problém s odoslaním príspevku...načítava, načítava....musím onačiť link a klik enter...
PS: ak ťa trápia reklamy daj si AdBlock (Je to jedno z najpoužívanejších rozšírení. Funkcia blokovania reklamy a iných prvkov na webových stránkach)
..


...mojka a kde vezmem ten AdBlock?..mne to musíš podrobneee)))
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..


...mojka a kde vezmem ten AdBlock?..mne to musíš podrobneee)))
http://www.mozilla.sk/rozsirenia-cla...eb-bez-reklam/
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

...cez Safari ziadne reklamy neskacu.....tu zase nejdu vkladat obrazky...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
.

..ďakujem, to si nechám na nedeľu..je tam toho moc..na inštaláciu..budem sa chvíľu jedovať..
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ahojte...dávno som tu nebola a som tu so svojim problémom zas...prosím poradíte? čo som zle urobila, či skôr niečo neurobila, že som chcela poslať odkaz a po pridaní a ukončení mi vyskočil tento oznam a nemohla som na žiadne profily dávať odkazy...ani tento sa nedal.

Čo sa to vlastne deje?
Bez názvu.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať