Zavrieť

Porady

Problem s web stránkou basne - portal

Dobry den,

registroval som sa na stranke www.basne-portal.sk, bola tam sutaz o citacku ebookov. Tak ze skusim stastie. A dnes mi prisla faktura, ze mam zaplatit rocny pristup na ich stranku vo vyske 60€. Co odmietam zaplatit.
Som cerstvo skonceny student bez prace, na tej stranke som bol len raz.
Prosim ako sa mam z toho dostat, ked pisem a ich mail co maju uvedeny, sprava sa mi vracia ako nedorucitelna.

Poradte mi prosim ako s tymto problemom. Nemam peniaze, nemam pracu. Zivia ma rodicia. A od nich nechcem aby mi dali 60€ aby som to zaplatil. Prosim poradte mi. Toto je sok
Usporiadat
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

pravdepodobne najviac podvedenych bude z uzivatrelov facebooku, preto som tam vytvoril skupinu, do ktorej by sa malo zapojit co najviac oklamanych, aby sme o sebe vedeli v pripade spolocneho postupu
nazov skupiny a link - Prisla vam faktura na 60 euro?
0 0
WEWE666 WEWE666

WEWE666 je offline (nepripojený) WEWE666

napodobne tiez mi toto dnes prislo...... a poznam uz dalsich 2
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

wewe666 - odkaz ich sem
a vsetci na facebook aj tam bude dobre ked sa budeme koordinovat
0 0
Ivík32 Ivík32

Ivík32 je offline (nepripojený) Ivík32

mr-dee Pozri príspevok
pravdepodobne najviac podvedenych bude z uzivatrelov facebooku, preto som tam vytvoril skupinu, do ktorej by sa malo zapojit co najviac oklamanych, aby sme o sebe vedeli v pripade spolocneho postupu
nazov skupiny a link - Prisla vam faktura na 60 euro?
Hneď sa tam idem pridať.
Pomôže to?
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Ivík32
aj hej, budeme sa lepsie vediet koordinovat a ako postupovat dalej
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Mám rečnícku otázku:
naozaj je dobre, ked do firmy posielate maily? - len vedia, že ta vasa adresa je OK
0 0
Springs Springs

Springs je offline (nepripojený) Springs

http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f...3d44b#p6841684

je nás oveľa viac !!!!
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

springs prosim odkaz ich sem aj na facebook
0 0
sutulustus sutulustus

sutulustus je offline (nepripojený) sutulustus

mr-dee Pozri príspevok
pravdepodobne najviac podvedenych bude z uzivatrelov facebooku, preto som tam vytvoril skupinu, do ktorej by sa malo zapojit co najviac oklamanych, aby sme o sebe vedeli v pripade spolocneho postupu
nazov skupiny a link - Prisla vam faktura na 60 euro?

Nie je facebook taky moc verejny? Vidia tam vasu fotku aj vase meno. Ja by som radsej komunikoval tu ako sa presuvat na facebook. Predsa len je facebook pomocnik tohoto zla
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

erik.aragorn Pozri príspevok
wewe666 - odkaz ich sem
a vsetci na facebook aj tam bude dobre ked sa budeme koordinovat
vsetkych na facebooku som odkazal aj sem, ale bolo by dobre vsetky zavazne zistenia a dolezite info pisat aj tam
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

sutulustus Pozri príspevok
Nie je facebook taky moc verejny? Vidia tam vasu fotku aj vase meno. Ja by som radsej komunikoval tu ako sa presuvat na facebook. Predsa len je facebook pomocnik tohoto zla
fotku si nemusis dat svoju, ani udaje o sebe...vsetko si mozes vymysliet
0 0
Springs Springs

Springs je offline (nepripojený) Springs

Toto je moja reakcia týmto podvodníkom.
0 0
mr-dee mr-dee

mr-dee je offline (nepripojený) mr-dee

sutulustus Pozri príspevok
Nie je facebook taky moc verejny? Vidia tam vasu fotku aj vase meno. Ja by som radsej komunikoval tu ako sa presuvat na facebook. Predsa len je facebook pomocnik tohoto zla
je na kazdom, ako sa rozhodne, anonymita nic nevyriesi, myslim, ze najviac napalenych ludi bude odtial a ked len polovica vyjde z anonymity, tak ich bude dost a druha polovica, ktora ma nejaky strach tak bude aspon vediet, o com sa tam diskutuje a ako postupovat...
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

Springs Pozri príspevok
Toto je moja reakcia týmto podvodníkom.
dobre napisane to je
ale tiez si myslim ze neodpisu.
0 0
najprvcitaj najprvcitaj

najprvcitaj je offline (nepripojený) najprvcitaj

Je zaujimave citat tieto diskusie. Opat sa prejavuje snad to co v kazdej relacii ako Lamparen a podobne, to zname: "najprv podpisem a potom sa cudujem".

Nuz mate pravdu ze ste nedostali ziadne zmluvy, ale preco aj? Ved tento druh zmluvy nemusi mat pisomnu formu. Zo znenia VOP vyplyva ze ked oznacite ze ste si VOP precitali a ze s nimi suhlasite a kliknete na tlacitko "dalej k basnickym zbierkam" vyjadrujete tzv. konkludentny suhlas a uzatvarate zmluvu. Treba si uvedomit, ze nie kazda zmluva musi mat pisomnu formu a nie kazda zmluva musi ako zmluva pomenovana.

Vo vacsine pripadov je cely problem v tom, ze absolutne necitate, a to aj vtedy ak mate potvrdit, ze ste nieco precitali. To je tiez dost nezodpovedne konanie. Je podla vas spravne klamat o tom, ze som nieco precital a dobrovolne suhlasil? Predpokladam, ze keby ste si precitali co vlastne je vo VOP s ktorymi ste suhlasili, asi by ste na tlacitko "dalej k basnickym zbierkam neklikli. A keby ste boli taky zodpovedni ako sa teraz tvarite, nemal by nikto z Vas ziadny problem, pretoze by sa nikto z Vas nezaregistroval.

Uvedomte si, ze pokial si sami nebudete davat pozor a nebudete citat, tak sa Vam mozu stat aj podstatne horsie veci.

Pre tych ktori radi sklonuju slovo podvod, este dodavam, ze na to aby niekto naplnil skutkovu podstatu trestného cinu podvodu musi, okrem ineho, uviest iného do omylu a sposobit mu tym aspon malu skodu (266 EUR). Pokial mi je zname, kazdy pristupil k zmluve dobrovolne, potom ako si precital ustanovenia VOP a suhlasil s platobnymi podmienkami. Tu sa neda hovorit o uvedeni do omylu, ved je to tam napisane a vy ste prehlasili ze ste to citali atd. Potom ako ste postupili k basnickym zbierkam zacali ste vyuzivat sluzby, ktore stranka poskytuje. To ci ste sluzby vyuzivali alebo nie resp. ci ste len chceli vyhrat ebook reader uz nie je az tak podstatne, kedze poskytovatel Vam moznost vyuzivat sluzby poskytol.

Este raz opakujem, hlavne pre tych spravodlivo nahnevanych, dolezite je citat.
0 0
mbielik mbielik

mbielik je offline (nepripojený) mbielik

najprvcitaj Pozri príspevok
Je zaujimave citat tieto diskusie. Opat sa prejavuje snad to co v kazdej relacii ako Lamparen a podobne, to zname: "najprv podpisem a potom sa cudujem".

Nuz mate pravdu ze ste nedostali ziadne zmluvy, ale preco aj? Ved tento druh zmluvy nemusi mat pisomnu formu. Zo znenia VOP vyplyva ze ked oznacite ze ste si VOP precitali a ze s nimi suhlasite a kliknete na tlacitko "dalej k basnickym zbierkam" vyjadrujete tzv. konkludentny suhlas a uzatvarate zmluvu. Treba si uvedomit, ze nie kazda zmluva musi mat pisomnu formu a nie kazda zmluva musi ako zmluva pomenovana.

Vo vacsine pripadov je cely problem v tom, ze absolutne necitate, a to aj vtedy ak mate potvrdit, ze ste nieco precitali. To je tiez dost nezodpovedne konanie. Je podla vas spravne klamat o tom, ze som nieco precital a dobrovolne suhlasil? Predpokladam, ze keby ste si precitali co vlastne je vo VOP s ktorymi ste suhlasili, asi by ste na tlacitko "dalej k basnickym zbierkam neklikli. A keby ste boli taky zodpovedni ako sa teraz tvarite, nemal by nikto z Vas ziadny problem, pretoze by sa nikto z Vas nezaregistroval.

Uvedomte si, ze pokial si sami nebudete davat pozor a nebudete citat, tak sa Vam mozu stat aj podstatne horsie veci.

Pre tych ktori radi sklonuju slovo podvod, este dodavam, ze na to aby niekto naplnil skutkovu podstatu trestného cinu podvodu musi, okrem ineho, uviest iného do omylu a sposobit mu tym aspon malu skodu (266 EUR). Pokial mi je zname, kazdy pristupil k zmluve dobrovolne, potom ako si precital ustanovenia VOP a suhlasil s platobnymi podmienkami. Tu sa neda hovorit o uvedeni do omylu, ved je to tam napisane a vy ste prehlasili ze ste to citali atd. Potom ako ste postupili k basnickym zbierkam zacali ste vyuzivat sluzby, ktore stranka poskytuje. To ci ste sluzby vyuzivali alebo nie resp. ci ste len chceli vyhrat ebook reader uz nie je az tak podstatne, kedze poskytovatel Vam moznost vyuzivat sluzby poskytol.

Este raz opakujem, hlavne pre tych spravodlivo nahnevanych, dolezite je citat.
amen, ozavl sa webmaster predmetneho portalu
0 0
Ivík32 Ivík32

Ivík32 je offline (nepripojený) Ivík32

najprvcitaj

oó, začínam sa zasa báť :-(
0 0
erik.aragorn erik.aragorn

erik.aragorn je offline (nepripojený) erik.aragorn

najprvcitaj Pozri príspevok
Je zaujimave citat tieto diskusie. Opat sa prejavuje snad to co v kazdej relacii ako Lamparen a podobne, to zname: "najprv podpisem a potom sa cudujem".

Nuz mate pravdu ze ste nedostali ziadne zmluvy, ale preco aj? Ved tento druh zmluvy nemusi mat pisomnu formu. Zo znenia VOP vyplyva ze ked oznacite ze ste si VOP precitali a ze s nimi suhlasite a kliknete na tlacitko "dalej k basnickym zbierkam" vyjadrujete tzv. konkludentny suhlas a uzatvarate zmluvu. Treba si uvedomit, ze nie kazda zmluva musi mat pisomnu formu a nie kazda zmluva musi ako zmluva pomenovana.

Vo vacsine pripadov je cely problem v tom, ze absolutne necitate, a to aj vtedy ak mate potvrdit, ze ste nieco precitali. To je tiez dost nezodpovedne konanie. Je podla vas spravne klamat o tom, ze som nieco precital a dobrovolne suhlasil? Predpokladam, ze keby ste si precitali co vlastne je vo VOP s ktorymi ste suhlasili, asi by ste na tlacitko "dalej k basnickym zbierkam neklikli. A keby ste boli taky zodpovedni ako sa teraz tvarite, nemal by nikto z Vas ziadny problem, pretoze by sa nikto z Vas nezaregistroval.

Uvedomte si, ze pokial si sami nebudete davat pozor a nebudete citat, tak sa Vam mozu stat aj podstatne horsie veci.

Pre tych ktori radi sklonuju slovo podvod, este dodavam, ze na to aby niekto naplnil skutkovu podstatu trestného cinu podvodu musi, okrem ineho, uviest iného do omylu a sposobit mu tym aspon malu skodu (266 EUR). Pokial mi je zname, kazdy pristupil k zmluve dobrovolne, potom ako si precital ustanovenia VOP a suhlasil s platobnymi podmienkami. Tu sa neda hovorit o uvedeni do omylu, ved je to tam napisane a vy ste prehlasili ze ste to citali atd. Potom ako ste postupili k basnickym zbierkam zacali ste vyuzivat sluzby, ktore stranka poskytuje. To ci ste sluzby vyuzivali alebo nie resp. ci ste len chceli vyhrat ebook reader uz nie je az tak podstatne, kedze poskytovatel Vam moznost vyuzivat sluzby poskytol.

Este raz opakujem, hlavne pre tych spravodlivo nahnevanych, dolezite je citat.
Tak teda zruste zmluvy a obe strany budu spokojne
0 0
ani3012 ani3012

ani3012 je offline (nepripojený) ani3012

tak na FB uvidíš len moje meno a to som poskytla aj portálu.

Škoda je vyššia ako 266 eur,treba sa spojiť.
Inak ja som nič nezaplatila,tak aká škoda ?
K zmluve sme nepristúpili dobrovoľne,len sme súhlasili s VOP a tie su platne so zmluvou.Ale žiadnu som nedostala dokonca ani nečítala.
Píše sa tam,že VOP platia pre užívateľa,ktorým sa stávam po zaplatení a súhlasom zmluvy.
Ale ja som nesúhlasila so zmluvou ale len s VOP.

Nie ?!
0 0
mbielik mbielik

mbielik je offline (nepripojený) mbielik

poradi nejaky pravnik?

možu sa vo VOP (text je v tejto diskusii zalinkovany viackrát) opierať o obchodný zákonník, ak ja som fyzicka osoba?

Keď kupujem v obchode tovar alebo službu, dostanem blok z registracnej pokladne, uzavrel som kupnu zmluvu, ktoru som potrvdil volou a ochotou zaplatit za tovar alebo sluzby. Mam pravo na reklamacie bla bla, kazdy to pozna...

Aku zmluvu v tomto pripade uzavreli navstevnici portalu - fyzicke osoby? Cim som prejavil volu uzavriet zmluvu, kliknutim? Ak portal navstivi web robot, ktory som napr. nasadil na crowling webu pre zber udajov, objedna sluzbu za mna? Kde zostala preukazatelne moja vola uzavriet zmluvu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať