Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mazanova Pozri príspevok
Mńa cez víkend prekvapila jedna informácia - na chalupe mi susedka,
ako to už na dedine býva,oznámila, že sa ide vydávať naša susedka..., no to by nebolo nič, keby mi hneĎ jedným dychom neoznámila, že bola tu polícia a pýtala sa po susedoch na mladú nevestu ako sa správa, atd..., že to asi preto, že robí na vysokom poste, že to sa robí.
ĹUDIA moji môže mi k tomu niekto niečo povedať?????
Nevesta pracuje V SPPK - slov.poľnohosp. a potravinárska komora-
To v akom štáte žijeme? Nie je vydaj súkromná vec?
to ta oklamali,to sa určite nerobí ani keby to bola ministerka-je to nejaké čudnééé
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

mazanova Pozri príspevok
Mńa cez víkend prekvapila jedna informácia - na chalupe mi susedka,
ako to už na dedine býva,oznámila, že sa ide vydávať naša susedka..., no to by nebolo nič, keby mi hneĎ jedným dychom neoznámila, že bola tu polícia a pýtala sa po susedoch na mladú nevestu ako sa správa, atd..., že to asi preto, že robí na vysokom poste, že to sa robí.
ĹUDIA moji môže mi k tomu niekto niečo povedať?????
Nevesta pracuje V SPPK - slov.poľnohosp. a potravinárska komora-
To v akom štáte žijeme? Nie je vydaj súkromná vec?
To sa určite nepýtali za to, že robí tam, kde robí. Môže to mať dva dôvody - buď niečo vyšetrujú, alebo chce ísť pracovať tam, kde si ju potrebujú preveriť.
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Jedine žeby to bola sobášna podvodníčka...
A chceli by varovať budúceho chudáka manžela.
Alebo susedka viackrát videla film s Juliou Roberts, ktorá tuším 6x ušla od oltára - akože sa volal?...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Otec sa rozhodol predať vinohrad a keďže je v nemocnici, bola som za nádejnými kupcami osobne.
Skoro som spadla z nôh, keď mi prezradili toto:
chceli by 2 zmluvy, jednu že sme im požičali istý obnos a druhú, že sme im vinohrad predali. A ak budú na LV oni, banka im požičia v jeho hodnote a potom nám tú pôžičku vrátia.
Vypadám na to, že som spadla na hlavu?
Alebo ak je niekto broker a veštica, prečo si myslia, že všetci ostatní padli na hlavu?

Apropo: mohla si vyveštiť sama sebe, že jej na to nenaletím.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Rozalka Pozri príspevok
Otec sa rozhodol predať vinohrad a keďže je v nemocnici, bola som za nádejnými kupcami osobne.
Skoro som spadla z nôh, keď mi prezradili toto:
chceli by 2 zmluvy, jednu že sme im požičali istý obnos a druhú, že sme im vinohrad predali. A ak budú na LV oni, banka im požičia v jeho hodnote a potom nám tú pôžičku vrátia.
Vypadám na to, že som spadla na hlavu?
Alebo ak je niekto broker a veštica, prečo si myslia, že všetci ostatní padli na hlavu?

Apropo: mohla si vyveštiť sama sebe, že jej na to nenaletím.
Vidíš akí sú tí ľudia vychcaní? Ani iný slušnejší názor na nich nemôžem napísať. Teraz si zober, že tam príde niekto ozaj mierne priblbý a naletí im na to. A potom to tak na SLovensku vypadá - platí tu kto z koho.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Rozalka - stojím si na kábli - máš im fyzicky požičať peniaze, dať prepísať na LV vinohrad a oni ti vrátia pôžičku ?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

veronikasad Pozri príspevok
Rozalka - stojím si na kábli - máš im fyzicky požičať peniaze, dať prepísať na LV vinohrad a oni ti vrátia pôžičku ?
Ja to chápem tak, že keď to budú mať na LV a až im banka dá úver, tak potom ju možno vyplatia
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

wagner Pozri príspevok
Ja to chápem tak, že keď to budú mať na LV a až im banka dá úver, tak potom ju možno vyplatia
Ale načo im je potom zmluva o pôžičke ?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

veronikasad Pozri príspevok
Ale načo im je potom zmluva o pôžičke ?
Na to, aby im potom dala banka úver
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
wagner Pozri príspevok
Ja to chápem tak, že keď to budú mať na LV a až im banka dá úver, tak potom ju možno vyplatia
Na vinohrad žiadna banka im úver nedá.
A prečo by som ich ja mala úverovať dovtedy, kým im si nevybavia úver?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Na vinohrad žiadna banka im úver nedá.
A prečo by som ich ja mala úverovať dovtedy, kým im si nevybavia úver?
lebo by sme si my ludia mali pomáhať-však sme všetci tu bratia a sestry v kristu...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Rozalka - stojím si na kábli - máš im fyzicky požičať peniaze, dať prepísať na LV vinohrad a oni ti vrátia pôžičku ?
Nie, fyzicky nie, len "akože", aby mi ju mohli vrátiť, ako kúpnu hodnotu.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Rozalka Pozri príspevok
Na vinohrad žiadna banka im úver nedá.
A prečo by som ich ja mala úverovať dovtedy, kým im si nevybavia úver?
Však preto som to napísala, že sú jednoducho vychcaní Žasnem nad drzosťou niektorých ľudí.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Rozalka Pozri príspevok
Nie, fyzicky nie, len "akože", aby mi ju mohli vrátiť, ako kúpnu hodnotu.
ani tomu "akože" nerozumiem
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Horšie je, že im môj otec verí, ale zas lepšia stránka veci, že nie je jediným vlastníkom. A´ani môj brat nepadol na hlavu ............

Veronika, my im tie peniaze v skutočnosti nedáme, ale ani oni nám za vinohrad. Len chcú zmluvu o predaji (hoci nám peniaze nedajú) a druhú zmluvu o pôžičke (hoci im peniaze nedáme). No ale opakujem, nie som padnutá na hlavu.
1 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

mazanova Pozri príspevok
Mńa cez víkend prekvapila jedna informácia - na chalupe mi susedka,
ako to už na dedine býva,oznámila, že sa ide vydávať naša susedka..., no to by nebolo nič, keby mi hneĎ jedným dychom neoznámila, že bola tu polícia a pýtala sa po susedoch na mladú nevestu ako sa správa, atd..., že to asi preto, že robí na vysokom poste, že to sa robí.
ĹUDIA moji môže mi k tomu niekto niečo povedať?????
Nevesta pracuje V SPPK - slov.poľnohosp. a potravinárska komora-
To v akom štáte žijeme? Nie je vydaj súkromná vec?
také niečo sa robí ak je človek napr. prokurátor, viem to priamo od osoby, ktorá pracuje na prokuratúre...títo ľudia musia prejsť rôznymi previerkami...ale žeby už aj poľnohospodári???
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Práve som sa pobavila na tom, že za vtip, ktorý som pridala do srandičiek, som dostala "mimo témy" ...žeby patril niekde inde ?
http://www.porada.sk/1346060-post6297.html
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
arizona Pozri príspevok
Práve som sa pobavila na tom, že za vtip, ktorý som pridala do srandičiek, som dostala "mimo témy" ...žeby patril niekde inde ?
http://www.porada.sk/1346060-post6297.html
Že by do dane z príjmu ?
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

no a teraz obrátim list...konečne sa mi podarilo nájsť duševnú aj fyzickú silu požehliť kopu prádla, ktorú som mala už vyše týždeň na výstrahu zloženú na posteli...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

monika74 Pozri príspevok
také niečo sa robí ak je človek napr. prokurátor, viem to priamo od osoby, ktorá pracuje na prokuratúre...títo ľudia musia prejsť rôznymi previerkami...ale žeby už aj poľnohospodári???
boja sa, aby im to tam nepohnojila
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať