Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pepsí v takýchto prípadoch sa naozaj treba najprv mrknúť, či to nie je ako už bolo povedané HOAX, ak to tam nenájdeš aj tak to môže byť HOAX . Inak je celkom dobré spraviť nákuk na stránky národného transfúzneho strediska, tam sa tiež zvyknú dávať takéto výzvy - ale tie sú určite overené a pravdivé. Alebo ako som to spravila onoho času ja pre synovho spolužiaka zavesila som žiadosť na poradu a pravidelne informovala o aktuálnom stave - mládež to tiež pôvodne chcela zavesiť na net (aj keď ako som písala oni nie len hľadali, ale aj sa sami zúčastnili aktívne darovania krvi pre kamaráta), ale môj spôsob bol asi účinnejší.
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..práve preto som to sem dala,lebo viem, že táto správa je istotne hoax..synovi už párkrát volali na rýchly odber, dokonca v noci..a nikto nežiadal pomoc cez kdejaké správy...
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
[QUOTEmoriteru
Member

Členom od: 10-11-09
Príspevky: 88
Súhlasil: 25x
Získal 11 súhlasov
v 8 príspevkoch
PoradaBody: -2[/QUOTE]

To za čo máš -2 body??????????????Veď si mal poobede +4. Hádam zle vidím??????? Toto bodovanie je riadne..........., radšej som to vybodkovala, ako by som mala porušiť Etiketu Porady. No čo už, teda bodujte krížom- krážom.
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

terezamaria Pozri príspevok
[QUOTEmoriteru
Member

Členom od: 10-11-09
Príspevky: 88
Súhlasil: 25x
Získal 11 súhlasov
v 8 príspevkoch
PoradaBody: -2
To za čo máš -2 body??????????????Veď si mal poobede +4. Hádam zle vidím??????? Toto bodovanie je riadne..........., radšej som to vybodkovala, ako by som mala porušiť Etiketu Porady. No čo už, teda bodujte krížom- krážom.[/QUOTE]

Terezka.

Zdravie máme iba jedno = nebudeme sa predsa rozčuľovať, ak nám "nejaká Evička-zaslúžilá poraďáčka = (menovite : kam vstúpilo Slpvensko+ľalia) " - len tak pre rozkoš - švacne za 5 minút 8 mínusových bodov v jednej téme .

PS
Naštvalo by ma (že to neviem JA ), keby mi to dala v jednom príspevku.
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pre Terezku

Kuk sem. http://www.porada.sk/1388384-post190.html a nasledujúce.
Naposledy upravil Petra Nová : 29.04.10 at 21:47
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Petra Nová Pozri príspevok
Peťka.

Ty s tvojím "citom pre spravodlivosť "
1 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Všimla som si, že sa začína na porade gratulovať o deň skôr. Mne sa to zdá také zvláštne dopredu?? Počula som , že gratulovať sa má v ten deň alebo radšej deň neskôr. Vraj gratulácia dopredu neprospieva gratulujúcemu. Nepočuli ste o tom ?Dúfam, že som niekoho neurazila. Pekný deň
3 0
plackoo plackoo

plackoo je offline (nepripojený) plackoo

Zdenka175 Pozri príspevok
Všimla som si, že sa začína na porade gratulovať o deň skôr. Mne sa to zdá také zvláštne dopredu?? Počula som , že gratulovať sa má v ten deň alebo radšej deň neskôr. Vraj gratulácia dopredu neprospieva gratulujúcemu. Nepočuli ste o tom ?Dúfam, že som niekoho neurazila. Pekný deň
Nooo
My sme kedysi na intráku mali (pre istotu ) rozpätie :
týždeň pred a dva po .
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Zdenka175 Pozri príspevok
Všimla som si, že sa začína na porade gratulovať o deň skôr. Mne sa to zdá také zvláštne dopredu?? Počula som , že gratulovať sa má v ten deň alebo radšej deň neskôr. Vraj gratulácia dopredu neprospieva gratulujúcemu. Nepočuli ste o tom ?Dúfam, že som niekoho neurazila. Pekný deň
Tiež som toho názoru, že by sa dopredu nemalo gratulovať, buď v ten deň - vtedy sa to patrí alebo sa tolerujú aj nejaké dva dni po. Ale hlavné je zablahoželať v deň sviatku.
2 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Práve mi volali zo sociálky, mali sme kontrolu za dva roky, máme si prísť pre doklady a vraj všetko v poriadku.. no nie sú zlatí ??? :-)) sa teším...
5 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ewita888 Pozri príspevok
Práve mi volali zo sociálky, mali sme kontrolu za dva roky, máme si prísť pre doklady a vraj všetko v poriadku.. no nie sú zlatí ??? :-)) sa teším...
Máš za to u mňa bod
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Kazu Pozri príspevok
Máš za to u mňa bod
Ďakujem.. mala som bobky, človek nikdy nevie, kde sa zakopne...fakt mám radosť..
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Náš obľubený moderator CHOBOT uzavrel tému,
Mali by moderátori oznámiť ::: ?

Hodnotím to ako nezvládnutú situaciu a SKRATOVÉ JEDNANIE od NEHO.
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Laco-monter Pozri príspevok
Náš obľubený moderator CHOBOT uzavrel tému,
Mali by moderátori oznámiť ::: ?

Hodnotím to ako nezvládnutú situaciu a SKRATOVÉ JEDNANIE od NEHO.
Ale veď Tibor aspoň napíše prečo zavrie tému .
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne dnes nabehli na účet euríčka z daňového priznania. Presne, ako som mala uvedené, 382,42, potešilo ma to preto, lebo som k príjmu zdanenému preddavkovo dopočítala z príjmu zdaneného zrážkou presne "vyseparovanú časť", potrebnú do tých 2012,84, tak ako ste mi poradili. Som rada, že to prešlo. Ďakujem. Pre istotu som dala o 1 cent menej.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvaka
Mne dnes nabehli na účet euríčka z daňového priznania. Presne, ako som mala uvedené, 382,42,
No bodaj by nie! To by potešilo skoro každého.
BTW: Ak k svojej sume pripočítaš ešte 15 a zaokrúhliš na celé, tak približne toľko dostane moja 3/4 mzdu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
No bodaj by nie! To by potešilo skoro každého.
BTW: Ak k svojej sume pripočítaš ešte 15 a zaokrúhliš na celé, tak približne toľko dostane moja 3/4 mzdu.
A koľko Albáncov by hovorilo "to je zárobok" a to už nehovorím o chudákoch Grékoch ktorí to majú na týždeň
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ceny , kua , tie ceny ...

Včera mi zahlásil predajca náhradných dielov cenu blatníka na moje auto ....

Ma skoro vystrelo ...za falat vylisovaného plechu ...

1.000 € !!!!!!!!!!!!!!!!:

Aj pri mojom dôchodku , t.j. do 2.000 € , trošku veľa ...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

synátorovi asi idú zuby... neviem ako si vysvetliť teploty do 38,9 keď mu nič iné nie je...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

ani neviem, či ma to zarmútilo, prekvapilo....

údajne dynamické záťažové testy na novej diaľnici v PB dopadli nedobre - jeden pilier sa prepadá.
vraj sa začali nejaké špeciálne injektáže kritického pylónu - mal by to byť tuším tretí v smere od žiliny.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať