Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

adi11 Pozri príspevok
Pepsi, teraz mi syn skypoval, že v Anglii mali pekne slniečko..takže za dva dni to príde sem..určite, mám to vyskúšané...
je to tak, lebo ja som sa nedávno vrátila z anglicka a bola tam neskutočná zima a keď som prišla sem, tak tu bolo teplúčko a po dvoch dňoch tu bola taká zima ako tam.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
digehe1 Pozri príspevok
že už nemám problém, /je nevhodné pre teba/, tak tomu nerozumiem, alebo žeby to bolo vyrovnanie 1:1, ale nie sme malé deti, možno by som povedala, že božie mlyny melú pomaly ale isto, ale keby to bolo v inej téme, ale v tejto len sa zasmejeme a ideme dalej.prajem príjemný zvyšok dňa.
Prečo nie si priama, že prečo ma asi nosíš v pamäti ? Však ak Ti nestačilo , že sa problém pekne vyriešil v rámci písania cez profil a chýbalo Ti riešenie cez tému , tak to si mohla povedať hneď.

Ešte raz zdôrazňujem a to by mohol aj Richard dať do Etikety , že je neslušné a nevhodné od iného nicku na Porade , kopírovať si jeho obrázky avataru , pokiaľ sú jeho osobné .

Nemyslím tým rôzne gify.
Presne tak to bolo v prípade avataru bv-alexandra , kde ona osobne si odfotila jej vlastného psíka , a Ty bez opýtania si si ho okopírovala a dala do svojho avataru .Keď Ťa bv-alexandra upozornila, že to je foto jej osobné, že bolo by bývalo slušnosťou sa aspoň spýtať či môžeš , tak si tvrdila , že to je Tvoj vlastný avatar.
Ja som v tomto prípade vystupovala ako "svedok " nakoľko bv alexandra mi je blízkou osobou , a jej psíka a fotky predsa poznám .A to nemuselo vôbec byť , keby sme boli kultúrni .To som si na Porade ani ja nedovolila , aby som niekomu brala avatar a myslím, že nikto okrem Teba .
Tak je nevhodné , aby sa niekomu šliapalo na päty, len z toho dôvodu ,že povedal pravdu .

Tak prečo si touto formou vylievať zlosť z Tvojej strany .
Naposledy upravil Zita5 : 18.05.10 at 20:29
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Prečo nie si priama, že prečo ma asi nosíš v pamäti ? Však ak Ti nestačilo , že sa problém pekne vyriešil v rámci písania cez profil a chýbalo Ti riešenie cez tému , tak to si mohla povedať hneď.

Ešte raz zdôrazňujem a to by mohol aj Richard dať do Etikety , že je neslušné a nevhodné od iného nicku na Porade , kopírovať si jeho obrázky avataru , pokiaľ sú jeho osobné .

Nemyslím tým rôzne gify.
Presne tak to bolo v prípade avataru bv-alexandra , kde ona osobne si odfotila jej vlastného psíka , a Ty bez opýtania si si ho okopírovala a dala do svojho avataru .Keď Ťa bv-alexandra upozornila, že to je foto jej osobné, že bolo by bývalo slušnosťou sa aspoň spýtať či môžeš , tak si tvrdila , že to je Tvoj vlastný avatar.
Ja som v tomto prípade vystupovala ako "svedok " nakoľko bv alexandra mi je blízkou osobou , a jej psíka a fotky predsa poznám .A to nemuselo vôbec byť , keby sme boli kultúrny .To som si na Porade ani ja nedovolila , aby som niekomu brala avatar a myslím, že nikto okrem Teba .
Tak je nevhodné , aby sa niekomu šliapalo na päty, len z toho dôvodu ,že povedal pravdu .

Tak prečo si touto formou vylievať zlosť z Tvojej strany .
ja ti šliapen na päty????????????prosím ta prestan................každý môže reagovať na všetky témy, tak neviem prečo sa ta to tak dotklo, je to úbohé...............ale kdesi som si prečítala na porade, že ty si neomylná, atak preto mi to prišlo, že aby som zareagovala, tak ako ty teraz tak toby som ani vo sne nespravila, dávno si sa do nikoho neobula, je to tvoj názor, tak ako je názor môj a to nikto neovplyvní...............skončila som, keby sa dalo tak si ta dám do neželaných návštevníkov mojej stránky, ale nato som malá pani..................
0 1
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
digehe1 Pozri príspevok
ja ti šliapen na päty????????????prosím ta prestan................každý môže reagovať na všetky témy, tak neviem prečo sa ta to tak dotklo, je to úbohé...............ale kdesi som si prečítala na porade, že ty si neomylná, atak preto mi to prišlo, že aby som zareagovala, tak ako ty teraz tak toby som ani vo sne nespravila, dávno si sa do nikoho neobula, je to tvoj názor, tak ako je názor môj a to nikto neovplyvní...............skončila som, keby sa dalo tak si ta dám do neželaných návštevníkov mojej stránky, ale nato som malá pani..................
PS: zatial som nikde nenašla čo sa môže a čo nemôže.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Kontrolná otázka ?

Ktoré ZVIERA vedie stádo SLONOV ???
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
digehe1 Pozri príspevok
ja ti šliapen na päty????????????prosím ta prestan................každý môže reagovať na všetky témy, tak neviem prečo sa ta to tak dotklo, je to úbohé...............ale kdesi som si prečítala na porade, že ty si neomylná, atak preto mi to prišlo, že aby som zareagovala, tak ako ty teraz tak toby som ani vo sne nespravila, dávno si sa do nikoho neobula, je to tvoj názor, tak ako je názor môj a to nikto neovplyvní...............skončila som, keby sa dalo tak si ta dám do neželaných návštevníkov mojej stránky, ale nato som malá pani..................
Vieš,ja sa nechcem do nikoho obúvať,ani nikoho dotknúť.To nie je mojim zámerom .Ale chápala som Ťa ,že stále máš v hlave ten nešťastný avatar. Ale sme v oddychovej téme a Tvoja reakcia , nebola až taká na zasmiatie.
Ale zrekapitulujem to :
http://www.porada.sk/1404057-post11447.html
http://www.porada.sk/1405769-post11472.html
http://www.porada.sk/1405798-post11473.html
http://www.porada.sk/1405815-post11477.html
http://www.porada.sk/1405828-post11479.html

no a tie božie mlyny ma úplne prekvapili
http://www.porada.sk/1405840-post11480.html
http://www.porada.sk/1405854-post11483.html
http://www.porada.sk/1405869-post11484.html
http://www.porada.sk/1405876-post11485.html

A teraz si ma môžeš v Porade vymazať .
Ja týmto debatu s Tebou končím . Osobne necítim potrebu niekoho vymazávať.Pekný večer
0 0
Lenka526 Lenka526

Lenka526 je offline (nepripojený) Lenka526

Celkom milý omyl ....čo sa všetko stane vďaka mobilu...
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

adi11 Pozri príspevok
Pepsi, teraz mi syn skypoval, že v Anglii mali pekne slniečko..takže za dva dni to príde sem..určite, mám to vyskúšané...
Dúfam, že máš s tým počasím pravdu, už by sa patrilo aj tu mať teplučko. Obe deti mám v Škótsku a hoci od augusta, odkedy tam syn je, tam mal vraj väčšinou nanič počasie a zimu, tak tento posledný týždeň, čo za ním šla aj dcéra a cestujú tam kadetade, je tam vraj slnko a 20 stupňov. Aspoň im to vyšlo, keď už my tu mrzneme a mokneme. Len dúfam, že zajtra sa bude zo Škótska lietať a dcéra sa dostane domov...
0 0
58vlasta 58vlasta

58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

lavanda Pozri príspevok
Dúfam, že máš s tým počasím pravdu, už by sa patrilo aj tu mať teplučko. Obe deti mám v Škótsku a hoci od augusta, odkedy tam syn je, tam mal vraj väčšinou nanič počasie a zimu, tak tento posledný týždeň, čo za ním šla aj dcéra a cestujú tam kadetade, je tam vraj slnko a 20 stupňov. Aspoň im to vyšlo, keď už my tu mrzneme a mokneme. Len dúfam, že zajtra sa bude zo Škótska lietať a dcéra sa dostane domov...
Aj ja čakám, že príde syn na dovolenku z Anglicka 27.05., dúfam, že budú lietať lietadlá... Veru, už by bolo načase, aby sa oteplilo...:-)
Dnes som zistila, že som si v sobotu zabudla pri pokladni v Tescu platobnú kartu... Alebo skôr, za mnou stojace panie boli známe pokladníčky, tak ju zahovorili a ...ja som zobrala blok a odišla.... Písala som synovi, aby sa tam išiel opýtať na informácie a čuduj sa svete!!! Doniesol mi večer kartu, našla sa, tak som sa potešila...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

s tou kartou to si mala velke stastie
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Práve som dostala takýto mailík :

Vazeny zakaznik,
dovolte, aby sme sa Vam ospravedlnili za neprijemnosti sposobene docasnym vypadkom sluzby Magio TV dna 16.5.2010. Vypadok bol sposobeny hardverovou chybou jedneho z komponentov zodpovednych za chod sluzby.
Prijmite, prosim specialny darcek za Vasu trpezlivost, ktorym je moznost sledovat vsetky televizne programy digitalnej televizie Magio vratane premiovych balikov (s vynimkou balika Pre panov) od 19.5. do 31.5.2010 bez navysenia vasich pravidelnych poplatkov za Magio TV.
Dakujeme za Vasu priazen

Je to 1.krát čo Tcom priznal chybu, doteraz vždy tvrdili, že chyba je určite u zákazníka. Žeby sa blýskalo na lepšie časy ?
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

58vlasta Pozri príspevok
Aj ja čakám, že príde syn na dovolenku z Anglicka 27.05., dúfam, že budú lietať lietadlá... Veru, už by bolo načase, aby sa oteplilo...:-)
Dnes som zistila, že som si v sobotu zabudla pri pokladni v Tescu platobnú kartu... Alebo skôr, za mnou stojace panie boli známe pokladníčky, tak ju zahovorili a ...ja som zobrala blok a odišla.... Písala som synovi, aby sa tam išiel opýtať na informácie a čuduj sa svete!!! Doniesol mi večer kartu, našla sa, tak som sa potešila...
Toto je veľmi optimistický príspevok, lebo to znamená, že poctiví ľudia ešte nevymreli.
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

arizona Pozri príspevok
Práve som dostala takýto mailík :

Vazeny zakaznik,
dovolte, aby sme sa Vam ospravedlnili za neprijemnosti sposobene docasnym vypadkom sluzby Magio TV dna 16.5.2010. Vypadok bol sposobeny hardverovou chybou jedneho z komponentov zodpovednych za chod sluzby.
Prijmite, prosim specialny darcek za Vasu trpezlivost, ktorym je moznost sledovat vsetky televizne programy digitalnej televizie Magio vratane premiovych balikov (s vynimkou balika Pre panov) od 19.5. do 31.5.2010 bez navysenia vasich pravidelnych poplatkov za Magio TV.
Dakujeme za Vasu priazen

Je to 1.krát čo Tcom priznal chybu, doteraz vždy tvrdili, že chyba je určite u zákazníka. Žeby sa blýskalo na lepšie časy ?
A mne tu celý večer vypadáva každú chvíľu internet. Odkedy malo chello plánovanú odstávku, čo bolo kedysi minulý týždeň, odvtedy nám poriadne nefunguje ani internet, ani telefón, a to sme podľa ich pokynov už reštartovali aj modem, aj router, a nič.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Mňa potešilo, že už sa asi oteplieva. Ráno o 4:00 som bola na balkóne. V hrantíku kde mám sirôtky mi v noci z pre mňa neznámych dôvodov vždy spí netopier. Posledné 2 dni som mala všetky kvety vnútri. Včera večer som všetky balkónové vrátila. A spí tam zas
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

Zita5 Pozri príspevok
Prečo nie si priama, že prečo ma asi nosíš v pamäti ? Však ak Ti nestačilo , že sa problém pekne vyriešil v rámci písania cez profil a chýbalo Ti riešenie cez tému , tak to si mohla povedať hneď.

Ešte raz zdôrazňujem a to by mohol aj Richard dať do Etikety , že je neslušné a nevhodné od iného nicku na Porade , kopírovať si jeho obrázky avataru , pokiaľ sú jeho osobné .

Nemyslím tým rôzne gify.
Presne tak to bolo v prípade avataru bv-alexandra , kde ona osobne si odfotila jej vlastného psíka , a Ty bez opýtania si si ho okopírovala a dala do svojho avataru .Keď Ťa bv-alexandra upozornila, že to je foto jej osobné, že bolo by bývalo slušnosťou sa aspoň spýtať či môžeš , tak si tvrdila , že to je Tvoj vlastný avatar.
Ja som v tomto prípade vystupovala ako "svedok " nakoľko bv alexandra mi je blízkou osobou , a jej psíka a fotky predsa poznám .A to nemuselo vôbec byť , keby sme boli kultúrni .To som si na Porade ani ja nedovolila , aby som niekomu brala avatar a myslím, že nikto okrem Teba .
Tak je nevhodné , aby sa niekomu šliapalo na päty, len z toho dôvodu ,že povedal pravdu .

Tak prečo si touto formou vylievať zlosť z Tvojej strany .
Škoda, že to nespadá pod zákon o ochrane osobných údajov
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

Zita5 Pozri príspevok
Ďakujem za neužitočné . Máš so mnou problém ? Ak máš , tak napíš aký .
Že ťa to baví .

Ja sa ozvem, až keď dostanem 3-4 mínusky za 5 minút (tam aspoň vidieť jasný charakter a úmysel mínuskovateľa )
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

Rozalka Pozri príspevok
Zitka, to "užitočné" som ti nedala kvôli tomu, že tvoj úkon je užitočný, ale aby som trochu narovnala váhy.
Rozka.

A takto začalo "ZNEHODNOCOVANIE" bodov
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

Laco-monter Pozri príspevok
Kontrolná otázka ?

Ktoré ZVIERA vedie stádo SLONOV ???
Najväčšia "slonica" .
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

No konečne niečo konštruktívne. Laco-monter/macko/ odpútal pozornosť od schylujúcej sa hádky. Hm a Ty si konečne napísal niečo k veci. Áno stádo slonov vedie pravdepodobne najstaršia/najväčšia/ slonica
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

2009 Pozri príspevok
Mňa potešilo, že už sa asi oteplieva. Ráno o 4:00 som bola na balkóne. V hrantíku kde mám sirôtky mi v noci z pre mňa neznámych dôvodov vždy spí netopier. Posledné 2 dni som mala všetky kvety vnútri. Včera večer som všetky balkónové vrátila. A spí tam zas
chudacik asi je opusteny, tak sa tam citi dobre.

Teraz pozeram ze si z BA, no u mna by mal smolu, mam tam sice pekne dreviny, ale keby zbadal kocura neviem kto mal z nich dvoch vacsi sok.:-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať