Zavrieť

Porady

Herci útočia videom proti ľavici - pozrite si tie dve videá, stojí to za to!

Anketa: Si spokojný/á s výsledkom volieb?

Počet hlasujúcich
111. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • áno

    73 65.77%
  • nie

    38 34.23%
Po Česku sa negatívna kampaň, ktorá útočí na ľavicu, objavila aj na Slovensku. Herci Richard Stanke a Zuzana Fialová v animovanom klipe na internete deväť dní pred parlamentnými voľbami útočia na premiéra a predsedu najsilnejšej vládnej strany Smer Roberta Fica a vyzývajú k voľbe opozičnej pravice.

http://ovolbach.topky.sk/c/1841/herc...ali-sa-v-cesku
Usporiadat
Téma je uzavretá.
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Hm,hm,pozerate TA 3 ?, pan chmelar to peekne vysvetluje, urcite lepsie ako my vsetci...
1 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
milláčikk Pozri príspevok
A vari nie si ???????????????????????????????????
Moje nervy, nemohol si to sem pricapiť takto verejne pred voľbami? Mohla som trošku zvrtnúť doprava, a mohli ste mať o kúštik krajšiu ministerku roboty....
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ja neviem, ale zacinam sa bat buducnosti a teraz ma zozerte...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Pricapená anketa je mimo oblasť môjho chápania, ale to je môj problém . Tvrdé áno, tvrdé nie.....môžem byť spojoná, ale.... a zároveň môžem byť nespojokná, lebo....Sa pýtam: Prečo nemôžem zahlasovať za oboje, pretože sa nevmestím na 100% ani do jednej možnosti ?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
tetrisss Pozri príspevok
Ja neviem, ale zacinam sa bat buducnosti a teraz ma zozerte...
Buducnosti sa nebojme, lebo ak sa jej dozijeme, bude nas nou sprevadzat ten rozum, ktory mame aj dnes.
0 0
EliškaD. EliškaD.

EliškaD. je offline (nepripojený) EliškaD.

obcaniasr.szm.com/kauzy.htm
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Využijem túto tému aj na niečo užitočné. Keď kliknem na tému CCCC -relax-usmev-dobra-nálada, tak mi vyskočí oznam na červenom podklade, že sa zistil malware. Je to upozornenie v tom zmysle, že "webové stránky www.porada.sk obsahujú prvky zo stránok www,beruška8.cz, ktoré zrejme obsahujú škodlivý softvér. Takýto softvér môže poškodiť váš počítač alebo vykonávať operácie bez vášho vedomia".

Aj Vám sa objavuje takéto upozornenie??? Mne sa ten oznam objavuje, keď používam prehliadač Google Chrome, u ostatných nie.

A robí mi to aj keď kliknem na mená niektorých nickov.

Nóóo, asi som to mala zverejniť v oznamoch.
Naposledy upravil Petra Nová : 14.06.10 at 20:37
1 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Danila Pozri príspevok
Moje nervy, nemohol si to sem pricapiť takto verejne pred voľbami? Mohla som trošku zvrtnúť doprava, a mohli ste mať o kúštik krajšiu ministerku roboty....
Nestraš .



Poznáš dve zo základných otázok (NEVYRIEŠENÝCH ) otázok civilizácie ?? :

1, Ktorý DEBIL vynašiel robotu?

2, PREČO ho ostatní hneď nezabili ?
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

tetrisss Pozri príspevok
Ja neviem, ale zacinam sa bat buducnosti a teraz ma zozerte...
Doteraz si sa nebála ??????
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

durisovad Pozri príspevok
Buducnosti sa nebojme, lebo ak sa jej dozijeme, bude nas nou sprevadzat ten rozum, ktory mame aj dnes.
Nooo

Pozor na "stareckú demenciu" .

(ale to sa týka asik iba chlapov )
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Myslis, ze z mladeho blbca sa stane mudry starec? Nestane. A plati to aj naopak.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
milláčikk Pozri príspevok
Doteraz si sa nebála ??????
To je fakt, bat sa je permanentne mozne.
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

tetrisss Pozri príspevok
To je fakt, bat sa je permanentne mozne.
Je hrôza
(kedy sa potom usmievaš? )
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Permanentne...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Paula Pozri príspevok
Pricapená anketa je mimo oblasť môjho chápania, ale to je môj problém . Tvrdé áno, tvrdé nie.....môžem byť spojoná, ale.... a zároveň môžem byť nespojokná, lebo....Sa pýtam: Prečo nemôžem zahlasovať za oboje, pretože sa nevmestím na 100% ani do jednej možnosti ?
Juj, ako rada Ťa tu vidím. Zahlasovať za oboje asi nie je možné, lebo máme len jedno srdce, a to na potvoru ťuká silnejšie len na jednu stranu. Inak by Ti prasklo, a ja by som bola takto:
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

tetrisss Pozri príspevok
Hm,hm,pozerate TA 3 ?, pan chmelar to peekne vysvetluje, urcite lepsie ako my vsetci...
Chmelár tam rozoberal pár nepodstatných prkotín a zauvažoval spôsobom, podľa seba súdim teba.
On by asi za miesto vo vláde, zapredal aj vlastnú mať.
-----------------------------------------------------
Mne by stačilo, ak by sa nový parlament (NRSR) pri skladaní prísahy (sľub poslanca) na ústavu SR dohodli, že ju budú naozaj ctiť a dodržiavať.
------------------------------------------------------------
Nerobím si žiadnu nádej, že by ich mohlo napadnúť, že na začiatok by stačilo, ak by prešli zákon po zákone a čo len pooznačovali zákony, ktoré sú v rozpore s ústavou SR.
Možno by stačilo len s listinou základných ľudských práv. S tým by na začiatok mohla súhlasiť celá koalícia a pravdepodobne aj Ficova opozícia.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
jar88 Pozri príspevok
Chmelár tam rozoberal pár nepodstatných prkotín a zauvažoval spôsobom, podľa seba súdim teba.
On by asi za miesto vo vláde, zapredal aj vlastnú mať.
-----------------------------------------------------
Mne by stačilo, ak by sa nový parlament (NRSR) pri skladaní prísahy (sľub poslanca) na ústavu SR dohodli, že ju budú naozaj ctiť a dodržiavať.
------------------------------------------------------------
Nerobím si žiadnu nádej, že by ich mohlo napadnúť, že na začiatok by stačilo, ak by prešli zákon po zákone a čo len pooznačovali zákony, ktoré sú v rozpore s ústavou SR.
Možno by stačilo len s listinou základných ľudských práv. S tým by na začiatok mohla súhlasiť celá koalícia a pravdepodobne aj Ficova opozícia.
Teraz zapredávajú aj iní vlastnú mať za miesto v parlamente, aby neskôr zapredali aj vlastného otca za miesto vo vláde....
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Danila Pozri príspevok
Juj, ako rada Ťa tu vidím. Zahlasovať za oboje asi nie je možné, lebo máme len jedno srdce, a to na potvoru ťuká silnejšie len na jednu stranu. Inak by Ti prasklo, a ja by som bola takto:

To áno, iba jedno máme , či už doma alebo tam . No do ankety akejkoľvek sa mi s ním nežiada .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Paula Pozri príspevok
Pricapená anketa je mimo oblasť môjho chápania, ale to je môj problém . Tvrdé áno, tvrdé nie
Radšej áno , ako nie ....či ?
.....môžem byť spojoná,
Musíš!!!!!!!!!!!!
ale.... a zároveň môžem byť nespojokná, lebo....Sa pýtam: Prečo nemôžem zahlasovať za oboje, pretože sa nevmestím na 100% ani do jednej možnosti ?
Opačne sa je potrebné opýtať ...
Možností je habadej , len do ktorej sa " to " zmestí ????
Aj to je o voľbe ....voľbách ...
Lenže tam je to už o dohode a nie o hlasovaní ...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Paula Pozri príspevok
To áno, iba jedno máme , či už doma alebo tam . No do ankety akejkoľvek sa mi s ním nežiada .
Jééééjdanenky, Paula, až teraz som si všimla, že je tu nejaká anketa,, fakt, nekecám, tak som si do nej odskočila na sekundičku. Keď vidím, že Ty niečo napíšeš, tak rada obetujem čas na premýšľanie. Ďakujem, že si upozornila, ja mám rada ankety, len keď sú od Bastíka. A svoju neúčasť v nej by som si neodpustila. Už idem pokojne spokojne zaspať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať