Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
durisovad Pozri príspevok
Je sice pravda, ze cesky kral z boje neutikal, ale tiez na to skaredo doplatil. Ja by som si skor vzala k srdcu Komenskeho : Veskere kvaltovani toliko pro hovado dobre jest.
Ja lepšie poznám ...

Kde sa robí ...nezavadziam !!!
6 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

krásny deň za mnou, kontrola hasičof dopadla na jednotku z hviezdičkou a navrch to bola aj z ľudského hľadiska veľmo príjemná kontrola. Ešte zajtra zmáknuť kontrolu z IP a pozajtra hasičskú v dalšom okrese a nebude šikovnejšieho technika odo mňa. (nerobím si reklamu, ale čo už keď som skvelá )
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

willma Pozri príspevok
krásny deň za mnou, kontrola hasičof dopadla na jednotku z hviezdičkou a navrch to bola aj z ľudského hľadiska veľmo príjemná kontrola. Ešte zajtra zmáknuť kontrolu z IP a pozajtra hasičskú v dalšom okrese a nebude šikovnejšieho technika odo mňa. (nerobím si reklamu, ale čo už keď som skvelá )
Danka, my čo ťa poznáme vieme, že si neskutočne šikovná
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
willma Pozri príspevok
krásny deň za mnou, kontrola hasičof dopadla na jednotku z hviezdičkou a navrch to bola aj z ľudského hľadiska veľmo príjemná kontrola. Ešte zajtra zmáknuť kontrolu z IP a pozajtra hasičskú v dalšom okrese a nebude šikovnejšieho technika odo mňa. (nerobím si reklamu, ale čo už keď som skvelá )

...a čo ty možeš za to, že si šikovná?..len , prosím teba, has len doftedy, pokiaľ sa dá..nehas nad normu!...
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Dnes ma potešila jedna veľmi "milá" pani, s ktorou musím spolupracovať. So všetkým má problém. Raz jej nevyhovuje to, raz ono. A prakticky jej nevyhovuje nič. Ako vraví môj brat - "blbí lidi, taky lidi", čo je pravda, ale odoberá mi to energiu, riešiť takto niekoho . Len som sa chcela posťažovať.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
willma Pozri príspevok
krásny deň za mnou, kontrola hasičof dopadla na jednotku z hviezdičkou a navrch to bola aj z ľudského hľadiska veľmo príjemná kontrola. Ešte zajtra zmáknuť kontrolu z IP a pozajtra hasičskú v dalšom okrese a nebude šikovnejšieho technika odo mňa. (nerobím si reklamu, ale čo už keď som skvelá )
Tak vidíš, že to dopadlo dobre, a neboj, aj kontrola z insp.prace dopadne ok, aj tí hasiči. Ved na to sú odborníci vo svojom fachu-dokonalosť sama o sebe
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
bikam Pozri príspevok
Dnes ma potešila jedna veľmi "milá" pani, s ktorou musím spolupracovať. So všetkým má problém. Raz jej nevyhovuje to, raz ono. A prakticky jej nevyhovuje nič. Ako vraví môj brat - "blbí lidi, taky lidi", čo je pravda, ale odoberá mi to energiu, riešiť takto niekoho . Len som sa chcela posťažovať.
Možno má len kolegynka zlé obdobie a prejde ju to časom...každý má svoje muchy, treba len vyčkať, kedy dobojujú a začnú si uvedomovať čo sa deje naokolo. Možno raz...aj motyka vystrelí....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Ja lepšie poznám ...

Kde sa robí ...nezavadziam !!!
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo , tak znie téma ...
Doplním o slovíčko - rozčarovalo / čo to má znamenať ??? / .

užitočné (5), zábavné (4), mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (1)
...hlavne to akože nevhodné , nakoľko to nie je jeden a prvý prípad od toho istého "hodnotiaceho" , preto si neviem vysvetliť , čo má znamenať takéto "hodnotenie" v srandičkách a podobných , kaviarenských témach , za nevhodné .

Ak je niekto puritán , nepozná žarty , vtipy ...hm , ja za to nemôžem ...nakoľko ja sa držím toho svojho :

Dobrá nálada nevyrieši všetky moje problémy,
ale nasrdí toľko ľudí,
že stojí za to si ju udržať.....
....
Capisci ?????
3 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Moje milé poraďáčky, poraďákovia, kámošky, kámoškovia, aj Tí, ktorí ma nemusia. Dnes som s hrôzou zistila, že nielen ja, ale ani žiadná iná (iný) neotvoril novú, alebo tú čo založemá už bola dávno. A tak sa stalo čo s ja si nesmierne vyčítam, lebo sme všetci zabudli blahoželať našej dlhoročnej poraďáčke a priateľke s nikom "alla 66"....našej Alenke.
Naša alla 16.10. mala svoje narodeniny
Dovoľte mi úprimne sa jej preto...pre moju zábudlivosť ospravedlniť a ubezpečiť ju, že si ju nesmierne vážim, ctím, a moja ľútost je hlboká a
úprimná, čo chcem vyjadriť aj touto piesňou.

#!
Alenka, dodatočne želám Ti všetko najlepšie...prijmi prosím
11 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

bikam Pozri príspevok
Dnes ma potešila jedna veľmi "milá" pani, s ktorou musím spolupracovať. So všetkým má problém. Raz jej nevyhovuje to, raz ono. A prakticky jej nevyhovuje nič. Ako vraví môj brat - "blbí lidi, taky lidi", čo je pravda, ale odoberá mi to energiu, riešiť takto niekoho . Len som sa chcela posťažovať.
Nemáme náhodou spoločnú kolegyňu?
Mňa taká vytočila v pondelok - nachádza sa síce na druhom konci republiky, ale keď sa ozve jej hlas v telefóne a začne niečo "riešiť", mám čo robiť, aby som sa ovládla... Všetko dostanú hotové ako na tácke, a keď majú spraviť niečo sami, už je problém na svete... Ak niekto s VŠ nedokáže sám napísať ani pozvánku na poradu a čaká, že ju dostane mailom, tak to je na zamyslenie... Zodpovednosť nijaká ale výhovorky a plat - škoda hovoriť... Najhoršie je, že s tým človek nepohne, lebo svojho šéfa má omotaného...
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Oliwa Pozri príspevok
Nemáme náhodou spoločnú kolegyňu?
Mňa taká vytočila v pondelok - nachádza sa síce na druhom konci republiky, ale keď sa ozve jej hlas v telefóne a začne niečo "riešiť", mám čo robiť, aby som sa ovládla... Všetko dostanú hotové ako na tácke, a keď majú spraviť niečo sami, už je problém na svete... Ak niekto s VŠ nedokáže sám napísať ani pozvánku na poradu a čaká, že ju dostane mailom, tak to je na zamyslenie... Zodpovednosť nijaká ale výhovorky a plat - škoda hovoriť... Najhoršie je, že s tým človek nepohne, lebo svojho šéfa má omotaného...
ked to tak citam,tak su asi klonovane a to ta moja je az za hranicami,ale denne s nou musim komunikovat a je to tiez bomba na nizky tlak-v momente ked zacne nieco "riesit" a hlavne mi radit ako to tu mam viest mam tlak ako hrom,keby sa dalo tak ju obcas vytiahnem cez telefon,nech mi tu svoju teoriu holka ukaze v praxi ,ale co uz,hlavne ze je s nou sam velky sef spokojny ono sa nie nadarmo hovori,ze aktivny blbec je horsi ako triedny nepriatel
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač Pozri príspevok
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo , tak znie téma ...
Doplním o slovíčko - rozčarovalo / čo to má znamenať ??? / .



...hlavne to akože nevhodné , nakoľko to nie je jeden a prvý prípad od toho istého "hodnotiaceho" , preto si neviem vysvetliť , čo má znamenať takéto "hodnotenie" v srandičkách a podobných , kaviarenských témach , za nevhodné .

Ak je niekto puritán , nepozná žarty , vtipy ...hm , ja za to nemôžem ...nakoľko ja sa držím toho svojho :

Dobrá nálada nevyrieši všetky moje problémy,
ale nasrdí toľko ľudí,
že stojí za to si ju udržať.....
....
Capisci ?????
Juraj, od neho neužitočné znamená, že si dobre trafil. Nie je to jediný prípad.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Dievčatá (aj podaktorí chlapci), nemáte blízko k milej pani blondíne? Lebo ja si občas pripadám, že sa už začínam na ňu podobať - teda farbou vlasov a tým čumením na monitor Ale k bielitkovaniu monitoru som ešte nedospela :
image0011.jpg  
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

marjankaj Pozri príspevok
Juraj, od neho neužitočné znamená, že si dobre trafil. Nie je to jediný prípad.
Asi dal na doporučenú radu, že to máme častejšie využívať.
bobino38, môžeš si to prečítať? http://www.porada.sk/1508032-post14.html Máš to rovno od admina na čo(kedy) to tlačítko využívať.
Aj mne sa ušlo, za toto http://www.porada.sk/1346162-post6297.html
Naposledy upravil Marína : 20.10.10 at 12:32
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Je to dokonalé, tam som sa ešte síce nedostala ale dlho to nebude

/obrázok s monitorom/
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

A ja som vytočila sama seba. Neviem, či sa mám vyhovárať na to, že som chorá alebo, že som blbá, ale kdesi chyba je. Od minulého štvrťroka som zabudla, že súhrnný výkaz nemôžem podávať cez Mozillu. Viete si predstaviť ako mi tiekli nervy? Až po troch neúspešných pokusoch mi začala blikať kontrolka a začala som hľadať, že prečo. Ale keď som prišla na to, že prečo, tak to ste mali počuť. Ešte dobre, že ste ma nepočuli
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zuzka, nože spusť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
A ja som vytočila sama seba. Neviem, či sa mám vyhovárať na to, že som chorá alebo, že som blbá, ale kdesi chyba je. Od minulého štvrťroka som zabudla, že súhrnný výkaz nemôžem podávať cez Mozillu. Viete si predstaviť ako mi tiekli nervy? Až po troch neúspešných pokusoch mi začala blikať kontrolka a začala som hľadať, že prečo. Ale keď som prišla na to, že prečo, tak to ste mali počuť. Ešte dobre, že ste ma nepočuli
..


..a čo si takááá?..nemôžeš nám to prezradiť?..sa nerob!..
0 0
skautka77 skautka77

skautka77 je offline (nepripojený) skautka77

Dost ma rozladilo, ze zamestnanci, ktori dali vypoved a su vo vypovednej lehote si dali napisat PN-ku a pracuju na novom pracovisku, aj ked ich prac. pomer u nas konci az 30.11.
Potesil ma pristup socialnej poistovne, ktora ich skontrolovala, zistila, ze neboli doma a PN-ku dala zrusit.

Rozladil ma telefonat od jedneho z tych zamestnanov, ze udajne nema za co zajtra prist do prace, takze nepride, nakolko som sa rozhodla vyplatit tymto dvom mzdu az v riadnom vyplatnom termine, ktory je v zmluve dohodnuty na posledny den v mesiaci - inak vsetci ostatni dostali mzdu uz 15.10. . Pritom jeho nova praca je o 60 km dalej od miesta jeho bydliska, ale tam bez problemov zajde. Potesilo ma riesenie nasej pravnicky, ze mu posleme vyzvu na nastupenie do prace a ak nenastupi, nevyplatime mu mzdu vobec, nakolko pri nedodrzani vypovednej lehoty na nu mame narok.

Rozladuju ma ludia, ktori si myslia, ze si mozu vsetko dovolit a nic sa im nestane. Dufam, ze sa nam podari dokazat im, ze sa mylia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať