Zavrieť

Porady

ako vložiť obrázok

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Neviem, či som to správne zaradila, ale už druhý deň skúšam vložiť obrázok, napr. narodeninový-kvety... atď. do témy a nechce mi to tam "hodiť".
Neviete mi odporučiť nejaký link, ako sa to robí? Skúšala som jeden, ale mne nefunguje, resp. ja ho neviem urobiť.
Ďakujem
Lenka
Usporiadat
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Lubaba Pozri príspevok
takto sa mi dá pridať foto iba stiahnuté z netu, moje vlastné foto uložené v PC tak to sa mi nedarí!
Lubi ...ako že ti nejde fotka pridať?? Skús ju zmenšiť a klikni podla návodu. Mne to ide v pohode svoje foto aj obrázky pridávať,len ich vžy musím zmenšiť.
4 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Sú tu určité obmedzenia na veľkosť súboru, takže pri zmenšovaní obrázka musíš dodržať rozmer alebo veľkosť súboru.
Naposledy upravil Marína : 13.06.10 at 10:55
prilohy 01.jpg  
4 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Ide o to, že keď chceme pridať obrázok do odpovedi, tak to ide pomocou pridania príloh, avšak ak chcem nejakú fotku (ktorú som vytvorila ja) prilepiť do profilu nejakého nicku, tak to nejde.
Moje fotky sa dajú prilepiť len do môjho albumu.
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

rodina1 Pozri príspevok
Ide o to, že keď chceme pridať obrázok do odpovedi, tak to ide pomocou pridania príloh, avšak ak chcem nejakú fotku (ktorú som vytvorila ja) prilepiť do profilu nejakého nicku, tak to nejde.
Moje fotky sa dajú prilepiť len do môjho albumu.
http://www.porada.sk/1426453-post216.html
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Áno, tá možnosť je, že keď ju vložím niekde na web, ale keď ju chcem priamo skopírovať, tak to nejde.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

rodina1 Pozri príspevok
Áno, tá možnosť je, že keď ju vložím niekde na web, ale keď ju chcem priamo skopírovať, tak to nejde.
To nejde nikomu,taká možnosť tam nie je.
1 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

[QUOTE=arizona;1426809]
lavanda Pozri príspevok
O to musíš požiadať admina, je to v jeho kompetecii
Stalo sa. Vyčkajme času ako hus klasu.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

arizona Pozri príspevok
To nejde nikomu,taká možnosť tam nie je.
škoda, dúfam že v blízkej dobe to bude fungovať
2 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
.
dobrá nalada.jpg  
1 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

ahojte, ako môžem vloži obrázok do profilu niekoho? vdaka
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Tinika Pozri príspevok
ahojte, ako môžem vloži obrázok do profilu niekoho? vdaka
Odkazy - správa - rozšírené možnosti úprav - klikneš na žltý štvorček s kopčekami a dáš vložiť
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Otvoríš si stránku s obrázkami, nastavíš sa na vybratý obrázok, taktiež budeš mať hore na lište napr. Poradu, uč sa to u seba na profile.
- klik na vybratý obrázok - ľavou polovicou myši
- kopírovať adresu obrázku -pravou polovicou myši
- klik na ikonku formátovať odpoveď- ľavou polovicou
- klik na ikonku žltú s horami - ľavou polovicou
- klik do riadku za vysvietené na modro http - prilepiť alebo vložiť , podľa toho, čo Ti to ponúka pravou polovicou myši
- klik na odoslať odpoveď - ľavou polovicou
7 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
mne idu vkladať obrázky len do zadanej témy, zostane mi tam ale priložené obrázky, vid príspevok nižšie,
ale ked chcem vložiť obrázok konkrétnej osobe, tak to mi nejde, a zistila som, že pod správou nemám tie ikonky.......štvorček so žltými horami/Tatry / tuším to niekto takto pomenoval, vie mi prosím niekto poradiť ako by som si to tam dala?Lebo fakt som už z toho všetkého zúfala.Dostávam veľa obrázkov od druhých a ja by som sa tak chcela zasa revanžovať. Ď a k u j e m
62n[1].jpg  
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Pokúsim sa to zjednodušiť, ak myslíme na to isté:

-nájdeš vhodný obrázok, zamodríš ľavým tlačítkom myši a klik na to Ctrl c
-otvoríš profil, klik a Ctrl v
-a odoslať

...no neviem, či myslíš na to ak áno, pokús sa mi niečo poslať a uvidíš
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
digehe1 Pozri príspevok
mne idu vkladať obrázky len do zadanej témy, zostane mi tam ale priložené obrázky, vid príspevok nižšie,
ale ked chcem vložiť obrázok konkrétnej osobe, tak to mi nejde, a zistila som, že pod správou nemám tie ikonky.......štvorček so žltými horami/Tatry / tuším to niekto takto pomenoval, vie mi prosím niekto poradiť ako by som si to tam dala?Lebo fakt som už z toho všetkého zúfala.Dostávam veľa obrázkov od druhých a ja by som sa tak chcela zasa revanžovať. Ď a k u j e m


Do profilu vložíš iba obrázok, ktorý nájdeš na internete. Z počítača fotku do profilu nevložíš.

Keď sa kopíruje obrázok z PC, tak ho vkladáš cez funkciu pridať prílohy alebo cez spinku. Vtedy sa ti skopíruje malý obrázok. Zväčšíš ho tak, že po pridaní obrázka z prílohy vo svojej vlastnej odpovedi naň klikneš, kde sa ti zobrazí v skutočnej veľkostí a pravou myšou klikneš na ten obrázok a dáš skopírovať adresu obrázka (nie adresu odkazu) a vložíš cez žltý štvorček do odpovede a odklikneš.

Keď sa kopíruje obrázok z www stránok na internete, vždy sa skopíruje adresa obrázka a pomocou žltého štvorčeka - Insert Image vložíš do profilu, alebo do príspevku.

ked chcem vložiť obrázok konkrétnej osobe, tak to mi nejde, a zistila som, že pod správou nemám tie ikonky.......štvorček so žltými horami/Tatry
Ikonky v profile sú nad správou!!!
Naposledy upravil alla66 : 02.01.11 at 23:01
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..prečítala som niekoľko príspevkov a je to tu popísané habadej. Takže asi chceš niečo iné, alebo je to v nastavení PC,že sa to nedá.
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
alla66 Pozri príspevok


Do profilu vložíš iba obrázok, ktorý nájdeš na internete. Z počítača fotku do profilu nevložíš.

Keď sa kopíruje obrázok z PC, tak ho vkladáš cez funkciu pridať prílohy alebo cez spinku. Vtedy sa ti skopíruje malý obrázok. Zväčšíš ho tak, že po pridaní obrázka z prílohy vo svojej vlastnej odpovedi naň klikneš, kde sa ti zobrazí v skutočnej veľkostí a pravou myšou klikneš na ten obrázok a dáš skopírovať adresu obrázka (nie adresu odkazu) a vložíš cez žltý štvorček do odpovede a odklikneš.

Keď sa kopíruje obrázok z www stránok na internete, vždy sa skopíruje adresa obrázka a pomocou žltého štvorčeka - Insert Image vložíš do profilu, alebo do príspevku.

Ikonky v profile sú nad správou!!!
ahoj Alla, veď práve, žetie ikonky sa mi niekde stratili/neviem kde,či sme niečo omylom stlačili neviem/ min.rok to bolo v pohode, mali sme ho aj v oprave, alenevedili stým pohnuť,
036.jpg  
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
Valčake Pozri príspevok
Pokúsim sa to zjednodušiť, ak myslíme na to isté:

-nájdeš vhodný obrázok, zamodríš ľavým tlačítkom myši a klik na to Ctrl c
-otvoríš profil, klik a Ctrl v
-a odoslať

...no neviem, či myslíš na to ak áno, pokús sa mi niečo poslať a uvidíš
ahoj Valika, nie nejde mi skušala som aj takto, dostanem sa až po : už som v profile,kde chcem vložiť obrázok kliknem,otvorí sa mi :vyjmout,späť,vložiť,kopírovať-toto všetko je bledé,
odstrániť,vybrať vše je hrubo vytlačené, tu ikonu s horami vôbec nemám nad ani pod správou,viem že tam boli i iné ikonky,ale neviem ako sa mi stratili,či sme niečo stlačili omylom neviem.Ináč porada je super,ale bez tých obrázkov to nieje ono,a zvlášť ked ich dostávam od iných neurekom.Všetko sme skušali, aj iné prehliadače, ale výsledok stále ten istý,poč.bol v oprave ani tam nevedeli prísť na chybu,tak neviem, či ozaj len nový kupiť?
PS:vcera som tu už nebola,sory.
titul_2011.jpg  
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
digehe1 Pozri príspevok
ahoj Alla, veď práve, žetie ikonky sa mi niekde stratili/neviem kde,či sme niečo omylom stlačili neviem/ min.rok to bolo v pohode, mali sme ho aj v oprave, alenevedili stým pohnuť,
Ahoj, obrázky vkladáš z netu alebo z PC? .... máš vo svojom profile iné ikony ako na mojom obrázku?
Naposledy upravil alla66 : 03.01.11 at 19:46
Obrázek 2.jpg  
2 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
alla66 Pozri príspevok
Ahoj, obrázky vkladáš z netu alebo z PC? .... máš vo svojom profile iné ikony ako na mojom obrázku?
ahojček, presne Ala to tam nemám,tie štvorčeky, proste nemám tam nič ani jeden, predtým som to tam mala,,,,,,,,skušala som z netu čo su stránkynapr.www.majka57........čo mám uložené v počít. tak to sem tam poslem ako prílohu v meily na pokeci.
Prehodím ti počítač cez kopeeeeeeeeeeeec,veľmi Ti dakujem za pomoc,,,,,,určite nie si laik tak ako ja ...............
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať