Zavrieť

Porady

Veličiny pre rok 2009, 2010, 2011, 2012

Zosumarizovala som určité veličiny, ktoré nám majú byť nápomocné pri našej práci ale hlavne šetričom času - všetko na jednom mieste.
Prosím, upozornite ma ak zistíte nejakú nezrovnalosť, prípadne preklep. Tiež vás chcem poprosiť, ak dostanete nápad, čo by bolo vhodné do tabuľky doplniť, napíšte. Myslím, že aj dobrý pocit zo spoločnej práce nie je na zahodenie.
Postupne budem tabuľku aktualizovať.

Sledujte, prosím, aj ďalšie príspevky, kde po prípadnej (o)úprava nájdete aktuálnu tabuľku.


09.01.2011 21:44 PM: Tabuľku odoberám. Aktuálnu hľadaj v nasledujúcich príspevkoch.
Naposledy upravil Marína : 09.01.11 at 19:45
Usporiadat
MIŠO T MIŠO T

MIŠO T je offline (nepripojený) MIŠO T

adam Pozri príspevok
http://rozvojvidieka.webnode.sk/nas-tim/ mali by sme je emailovú schránku "trošku" zaplniť. Ozaj, nepoznáte ju zo stretnutí ?

Načo ju poznať osobne ? Radšej ju nestretnúť.
Ona už rozvoj vidieka takto zabezpečila !!!!!!
2 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

časť citátu:
Melnick Pozri príspevok
Ja by som si zistila kontakt na ňu a určite jej napísala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
.
.
Už sa stalo, Majka.
Napísala som im na zprvbb@gmail.com a kópiu zaslala na janka.stofkova@axus.sk
V podstate nejde skoro o nič, veď sú to len zozbierané veličiny, žiadne dielo, aj keď určitý čas to stálo, mňa len "dojalo" to spracovala J. Štofková a tým vyznieť môže, že plagiátorkou som ja. Aj keď som tabuľku z 8. 1. 2011 už stiahla, dôkazom sú maily 7. 1. 2011 a k nim priložený súbor medzi mnou a pár poraďákmi, ktorých som poprosila o jej skontrolovanie a prípadne nápad čo by sa ešte do tabuľky mohlo pridať.
Ďakujem vám.
Naposledy upravil Marína : 14.03.11 at 08:19
15 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... Evička, som zvedavá, či sa "dotyčná" pani ozve ... a aký postoj zaujme "to združenie" ...
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Zaujíma ma Marínka, či Ti dotyčná odpovie, ja mám podobnú skúsenosť s cash-flowom, ktorý som umiestnil sekcie dokuemnty na porade.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Združenie pre rozvoj vidieka sa ozvalo a ospravedlnilo za chybu. Pani Štofková, ako ich ekonomický expert, tabuľku správcovi siete zaslala bez toho, aby uviedla zdroj údajov.
Zároveň požiadali o možnosť ponechania tabuľky na ich stránke. Súhlasila som s tým, že uvedú pôvodný zdroj jej uverejnenia www.porada.sk a doporučila uverejniť aktuálnu verziu.
Neskôr mi došlo, ako doplnenie vysvetlenia, p. Štofková bola tá, ktorá spracovala Aktuality 007 a nie jednotlivé jej časti. Dá sa tomu rozumieť aj tak, i onak.
3 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Evinka, nenechaj sa znechutiť takouto blbosťou jednotlivca. Najmenej 223 000 tisíc členov vie, kde je Tvoja ľudská a odborná kvalita.
3 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem Janka.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Kuk http://rozvojvidieka.webnode.sk/news...-uctovnictvo4/
Zároveň ďakujem za vašu dôveru, vážim si to.
Naposledy upravil Marína : 14.03.11 at 10:11
12 0
MIŠO T MIŠO T

MIŠO T je offline (nepripojený) MIŠO T

ok,už opravili zdroj,/tak rýchlo- aj to je niečo/ ale aj tak by sa mala pani ---plagiatorka--- ospravedlniť. "Mam rád " takýchto ľudí,čo sa vedia točiť - až sa vytočia
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Mišo, práve som vám to prišla napísať, spojila sa so mnou cez ss a aj sa ospravedlnila.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Evička, len tak sa ospravedlnila ... žiaden prezent ako ospravedlnenie?
0 0
MIŠO T MIŠO T

MIŠO T je offline (nepripojený) MIŠO T

Marína Pozri príspevok
Mišo, práve som vám to prišla napísať, spojila sa so mnou cez ss a aj sa ospravedlnila.
No daj sa mi svete. Asi sa v nej pohlo svedomie.. Netreba si všetko nechať len tak, oni za to berú prachy.
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Marína Pozri príspevok
Mišo, práve som vám to prišla napísať, spojila sa so mnou cez ss a aj sa ospravedlnila.
Evka, hoci nechodievam na stránky Porady až tak často, zaregistrovala som tvoju tabuľku a skutočne klobúk dolu pred tvojimi znalosťami a tvojou usilovnosťou a najmä tvojou ochotou pomôcť a pomáhať aj iným. A ten čas, ktorý venuješ tomu, aby si mohla pomôcť aj iným. Je to úžasná drzosť a doslova krádež od tej osoby. Ukradnúť sa nedajú len hmotné veci, ale aj znalosti, vedomosti. software a pod. Myslím si, že tá osoba to vôbec takto nechápe. Týmto ťa chcem len povzbudiť a popriať ti krásny a slnečný deň.
3 0
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

Marína Pozri príspevok
Na liste 2011 k niektorým veličinám pridané komentáre; v nadväznosti na ne pridané dva listy
1. aktívne a pasívne príjmy
2. minimálna mzda a minimálny mzdový nárok
Tiež pridané poznámky. Bližšie v súbore.

Tému naďalej doporučujem mať medzi sledovanými, časom môže niečo pribudnúť.
Aj keď trochu opozdene tiež sa pripájam k tým, čo Evičke - Maríne ďakujú
za výbornú pomôcku. Ani neviem vyjadriť vhodné slová chvály. Predsa som
ešte našiel jednu veličinu, o ktorú by som tabuľku doplnil. A to o minimálnu výšku dane podľa § 46 ZDP, čo je tých 16,60 €.
4 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

DušanČ Pozri príspevok
Aj keď trochu opozdene tiež sa pripájam k tým, čo Evičke - Maríne ďakujú
za výbornú pomôcku. Ani neviem vyjadriť vhodné slová chvály. Predsa som
ešte našiel jednu veličinu, o ktorú by som tabuľku doplnil. A to o minimálnu výšku dane podľa § 46 ZDP, čo je tých 16,60 €.
Ďakujem Dušan, doplnené.
Pribudol list
- sankcie, postupne budem dopĺňať. Ak vás napadne, aká sankcia by sa do listu mala doplniť, napíšte, prosím.
- rok 2012, ten je v štádiu rozpracovania, sú v ňom len odvody do ZP a SP, uvidíme aké budú počas roka legislatívne zmeny, môžete ma na ne upozorniť, do tabuľky ich doplním.

Tabuľka ešte doplnená, viď nasledujúce dva príspevky.
29.03.2011 14:28 PM: Tabuľku odoberám. Aktuálnu hľadaj v nasledujúcich príspevkoch.
Naposledy upravil Marína : 29.03.11 at 11:30
7 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Evka, ešte by som doplnila, že ak je daň na úhradu nižšia ako 3,32€ neplatí sa.
Inak tie sankcie sú riadne vysoké
2 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

truch Pozri príspevok
Evka, ešte by som doplnila, že ak je daň na úhradu nižšia ako 3,32€ neplatí sa.
Inak tie sankcie sú riadne vysoké
Dáška, doplnené, aj iné týkajúce sa § 46, viď rok 2010(r.18,19), 2011(r.14-16).
Teraz chvíľu už len budem zbierať informácie a raz za čas tabuľku doplním aby sme ju tu nemali v každom druhom príspevku. Jedine, ak by bolo niečo veľmi dôležité, tak potom je to samozrejme.
15 0
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

Evička, ako vždy pohotová a promptná. Ďakujem za doplnenie. Ešte by som sa chcel s Vami podeliť, načo používam tú čiastku
16,60 € podľa príspevku 75.
Keď robím firme DP dane z príjmov a môže umorovať stratu,
použijem na umorovanie čiastku o 87,36 € nižšiu oproti riadku 400
daňového priznania, čo odpovedá uvedenej dani 16,60 €. Tým sa
časť straty ušetrí pre budúci rok. Samozrejme, že to platí u firiem,
kde je možné celý základ dane umorovať,
4 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Evka, si šikulka, že poctivo dopĺňaš Mne to vyhovuje, vždy keď otvorím tému nemusím tabuľku hľadať, mám ju pekne na prvej stránke
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Dáška, ďakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať