Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Neskutočné.....Nechce sa mi veriť, že títo ľudia budú môcť normálne spávať.....Nemajú kúsok citu .....
http://spravy.pravda.sk/nemocnice-za..._sk_domace_p23
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Je mi strašne ľúto, že v Partizánskom idú zatvárať gynekologicko-
pôrodnícke oddelenie, ktoré bolo na vysokej úrovni.......stále si myslím, že to nie je pravda.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... toto rušenie nemocníc je postavené na hlavu ... u nás, v Ilave, tiež už zrušili celú nemocnicu, teraz nám nič iné nezostáva, len ísť do Trenčína ... v Dubnici tiež zrušili pohotovosť pre dospelých, takže zase len Trenčín ... neviem, kam spejeme ...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Je to naozaj na zamyslenie.....vieš, keď klape oddelenie a chodia
pacientky i z iných okresov, lebo majú svoje dobré skúsenosti.....asi
to im vadilo.....Aj detské, doliečovacie oddelenie, ORL....bytostne sa
ma to dotýka, veď som tam strávila 10 rokov života....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ta čo ja viem v Partizánskom nebola nemocnica ale pohrebný ústav.Sa čudujem že to ešte vôbec funguje.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
220870 Pozri príspevok
Ta čo ja viem v Partizánskom nebola nemocnica ale pohrebný ústav.Sa čudujem že to ešte vôbec funguje.
Neviem, podľa čoho tak usudzuješ, ale z Topoľčian, Bánoviec a Prievidze naozaj veľa pacientov už pár rokov chodí do Partizánskeho. Chirurgické, gynekologicko- pôrodnícke oddelenie sú na výbornej úrovni. Podľa čoho tak súdiš? To sú staré poznatky.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Práve sme otvorili

už nám horí a momentálne hrajú
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mária27 Pozri príspevok
Práve sme otvorili

už nám horí a momentálne hrajú
Prajem pekné letné zážitky aj s diablami.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
terezamaria Pozri príspevok
Neviem, podľa čoho tak usudzuješ, ale z Topoľčian, Bánoviec a Prievidze naozaj veľa pacientov už pár rokov chodí do Partizánskeho. Chirurgické, gynekologicko- pôrodnícke oddelenie sú na výbornej úrovni. Podľa čoho tak súdiš? To sú staré poznatky.
Na tú nemocnicu som nepočul dobrého slova.Je možné že posledných desať rokov šlo okolie dolu s kvalitou a vyrovnalo sa tak nemocnici v PE.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mna potešilo, že sme prežili pekný deň- boli sme na farme v Stupave-pozreli sme ovečky, somáriky, koníky a pod.-deti sa vyšantili a boli v pohode, boli sme 3 rodinky-jediné čo by som vypichol, čo sa mi nepáčilo,bolo to,že som bol šofér a nemohol som si dať ani nejaké štamperle hrušky...,ale inak bolo dobréééééééé

Ale zasa nemusím, stále len chlastať, ta ňeeee? :-)
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

willma Pozri príspevok
mňa moc potešilo, že aj na úradoch ešte sedia Ľudia a nie úradníčky - podarilo sa mi zafixovať zlý dátum návštevy na ÚP a dokonca tak zlý, že neboli ani úradné hodiny . Pani, ktorá ma má na starosti ma s menším podotknutím, aby som si dávala lepší pozor na termín vybavila a ja som z dobrým pocitom odkráčala. Ďalší termín som si zapísala do kalendára - len dúfam, že mi naň nepadnú oči až po
Tak to ja verím len pripomienkam v mobile. Pre istotu si ich dávam aj deň vopred, aj v kritický deň ráno a pekne každé 2-3 hodiny posúvam až do eventu ...
3 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
to sme už dvaja rovnaký, presne tak isto to robím aj ja.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mna potešilo, že sme prežili pekný deň- boli sme na farme v Stupave-pozreli sme ovečky, somáriky, koníky a pod.-deti sa vyšantili a boli v pohode, boli sme 3 rodinky-jediné čo by som vypichol, čo sa mi nepáčilo,bolo to,že som bol šofér a nemohol som si dať ani nejaké štamperle hrušky...,ale inak bolo dobréééééééé

Ale zasa nemusím, stále len chlastať, ta ňeeee? :-)
aj dačo dobre tam predavali?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mna potešilo, že sme prežili pekný deň- boli sme na farme v Stupave-pozreli sme ovečky, somáriky, koníky a pod.-deti sa vyšantili a boli v pohode, boli sme 3 rodinky-jediné čo by som vypichol, čo sa mi nepáčilo,bolo to,že som bol šofér a nemohol som si dať ani nejaké štamperle hrušky...,ale inak bolo dobréééééééé

Ale zasa nemusím, stále len chlastať, ta ňeeee? :-)
...hm , u nás sa na iné tvory pozeralo ...
RYS.jpg  
LIŠKA.jpg  
VLK.jpg  
1/1
12 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

buchač Pozri príspevok
...hm , u nás sa na iné tvory pozeralo ...
..teda, to je zlate deco..horenoztek..deduso musi byt pysny....je fesandicka a mala paradnica....a mudro sa tvari..
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

terezamaria Pozri príspevok
Neskutočné.....Nechce sa mi veriť, že títo ľudia budú môcť normálne spávať.....Nemajú kúsok citu .....
http://spravy.pravda.sk/nemocnice-za..._sk_domace_p23
Ono to nie je populárny krok,ale je lepšie,ked sa to málo penazí netriešti a spravia sa na ten ktorý problém centrá,nie že nemocnica na každých pár kilometrov a dopadne to ako v teme Sepsa od Anik.Radšej nech je pár pracovísk dobre vybavených, s ľudmi,ktorí vedia čo majú robiť a robia to denne,ako pracoviská všade s ľudmi,ktorí sa s danou problematikou stretnú raz za 3 mesiace.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Pozri príspevok
..teda, to je zlate deco..horenoztek..deduso musi byt pysny....je fesandicka a mala paradnica....a mudro sa tvari..
..

..to má po dedovi...krásna a smelá princezná...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja som bola včera na country koncerte kapely Míši Růžičkové v Trhové Kamenici ,úplne úžasný zážitok mám..lidi se bavili všichni spolu, spívali a nikdo nebyl ožralý.../čo teda u nás nehrozí/...a najviac sa mi páčil nápis na tabuli pred podnikom, kde sa tá šanta konala:..."lidi, přijďte pobejt"....
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..to má po dedovi...krásna a smelá princezná...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tak toto je sila, prečítajte si:
http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/9477...novej-vsi.html
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať