Zavrieť

Porady

Vírus? Alebo čo je na porade??,

Mám problém asi takýto:
na tejto stránke mi ide prehliadanie (IE) dosť pomaly, mám aktívny NOD32, a pravdepodobne mi niečo blokuje túto stránku...
čo je zaujímavé, reklama hore nie je na draka (alebo sa len mihne) a potom tam sú nejaké banery, že som 9999999 vistor a som win (vyhrala??) Po kliknutí na baner ma presmeruje: http://ad.directaclick.com/click,Wjw...hread%26f%3D74,

neviem prečo ani ako to odstrániť Spybot nenašiel nič ani NOD32 (včera nič, predtým čosi uložil do karantény... )

alebo po kliknutí na ten istý baner ale inú reklamu (preskakuje) mi nod zahlási:
http://ad.directaclick.com/click,Wjw...hread%26f%3D74,
Upozornenie antivírusového systému NOD32: IMON
Prístup zablokovaný!

Informácie:

Stránka:
http://www.winantispyware.com/download/2006/?aid=d3_el_spt_kw7_mtrt_asr&lid=virus&affid=d3_680 55__{46d9783f-1203-4c28-aa30-c30f84f3e288}&rff=&ax=1&ex=1

Popis:
Prístup na stránku bol zablokovaný modulom IMON. Stránka sa nachádza
na zozname stránok s potenciálne nebezpečným obsahom.

www.eset.sk
Usporiadat
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Richard, a keď si už tu... bolo tu spomínané aj mierne "blbnutie prihlasovania". Doma a niekedy aj v práci sa normálne na stránku prihlásim, porada sa mi za prihlásenie poďakuje...a som znovu na úvodnej stránke...ale vyzerá presne tak isto, akoby som nebola prihlásená. Keď si ťuknem na "Dnešné príspevky" tak už hore vidím svoj nick...zobrazí mi najnovšie príspevky a tiež také, ktoré sa od posledného prihlásenia nezmenili (ti už nie sú "tučným" a sú pod čiarou). Mám aj ja nejaký vírus alebo prečo ma to doma stále a v práci niekedy takto zlostí??? A ešte nie vždy mi zobrazuje podpis, aj keď mám v rozličných možnostiach odfajknuté "Zobraziť podpis".

ďakuje

*Ľubica
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
georeo Pozri príspevok
Doma a niekedy aj v práci sa normálne na stránku prihlásim, porada sa mi za prihlásenie poďakuje...a som znovu na úvodnej stránke...ale vyzerá presne tak isto, akoby som nebola prihlásená. Keď si ťuknem na "Dnešné príspevky" tak už hore vidím svoj nick...zobrazí mi najnovšie príspevky a tiež také, ktoré sa od posledného prihlásenia nezmenili (ti už nie sú "tučným" a sú pod čiarou).
ak ťa prihlási, zobrazuje sa ti tvoj nick hore v prihlasovacom okienku... takže to nie je "rovnaké" ako keď si neprihlásená.
S tými dnešnými príspevkami, neviem ako to myslíš. Zobrazuje všetky ktoré sa zmenili od tvojej poslednej návštevy (najnovšie príspevky), alebo len dnešné (dnešné príspevky)
georeo Pozri príspevok
Mám aj ja nejaký vírus alebo prečo ma to doma stále a v práci niekedy takto zlostí??? A ešte nie vždy mi zobrazuje podpis, aj keď mám v rozličných možnostiach odfajknuté "Zobraziť podpis".

ďakuje

*Ľubica
Ak zlostí prihlasovanie, väčšinou je problém v nastaveniach cookies, a v nastaveniach bezpečnosti prehliadania stránok.
Podpis sa nezobrazuje v každom príspevku, ale minimálne v jednom v téme (to je opatrenie, aby sa trochu sprehľadnila stránka - už to tu bolo diskutované...)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nikdy som sa neodhlasovala a aj keď som tu občas čítavala, že má niekto problémy, u mňa všetko bolo v poriadku - až doteraz.
Už som z toho prihlasovania, klikania a mihania reklám rozladená a ani nepíšem, kde všade som bola a čo som porobila aj keď tomu . . . rozumiem.
NOD pochytal trojanov, ale asi sa ešte niečo zakrtkovalo. Nechcem žiadných návštevníkov, aj keby boli z toho UFA čo lieta ponad Haiti. Aspoň pozvem na návštevu mladého, pekného počitačistu.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
kukučka, pošli mi aj ty printscreen a takisto pravým tlačítkom vlastnosti banera...
mail som tu niekde dal
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

kukučka Pozri príspevok
Nechcem žiadných návštevníkov, aj keby boli z toho UFA čo lieta ponad Haiti.
Ufo už máme aj na južnom Slovensku. Pri Máni, nepočuli ste?
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Richard Pozri príspevok
ak ťa prihlási, zobrazuje sa ti tvoj nick hore v prihlasovacom okienku... takže to nie je "rovnaké" ako keď si neprihlásená.
S tými dnešnými príspevkami, neviem ako to myslíš. Zobrazuje všetky ktoré sa zmenili od tvojej poslednej návštevy (najnovšie príspevky), alebo len dnešné (dnešné príspevky)

Ak zlostí prihlasovanie, väčšinou je problém v nastaveniach cookies, a v nastaveniach bezpečnosti prehliadania stránok.
Podpis sa nezobrazuje v každom príspevku, ale minimálne v jednom v téme (to je opatrenie, aby sa trochu sprehľadnila stránka - už to tu bolo diskutované...)
Ale je to rovnaké. Ja sa normálne prihlásim, porada mi za prihlásenie poďakuje a znovu vidím tú istú stránku, vpravo hore mám okienko kde je predpísané Užívateľské meno, heslo, políčko na zašrtnutie Zapamätať, tlačítko na prihlásenie... a v menu nemám Najnovšie príspevky ale Dnešné príspevky. Až keď "dnešné príspevky" odkliknem tak sa mi zobrazí NICK a vidím najnovšie príspevky a pod čiarou (uvedené porady neobsahujú nové príspevky od Vašej poslednej návštevy) normálne (nie tučne) ostatné "dnešné príspevky". Skúsim si doma pozrieť nastavenie bezpečnosti a cookies... Ďakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať