Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Tak som si dnes prelistovala niektoré staré príspevky, takže zasmejte sa
http://www.porada.sk/370025-post51.html
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Tak som si dnes prelistovala niektoré staré príspevky, takže zasmejte sa
http://www.porada.sk/370025-post51.html
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia Pozri príspevok
Majka, ešte prezraď, ako si k nemu prišla, aký je starý, či je ona, či je on, ako si ho pomenovala, atď. Skrátka, treba pri vstupe do CCCClubu vyplniť osobný dotazník
Rodokmeň písať nebudem - lebo ma ide poraziť,že má lepší pôvod ako ja.
Je to 1 ročný Fuzáč,volá sa Nero - je čierny a je to "chalan " .Narodeniny oslavuje o 6 dní skôr ako ja , ale ak bude súhlasiť- samozrejme ,že sa ho na to opýtam, ako ináč? tak ich môžeme oslavovať spolu. Dnes ráno ,aby som sa vyhla jeho labkám na pleciach ,som sa mu prihovorila zo spálne cez otvorené okno a on mi skočil dnu . Baby ten má skoky ako kengura.
Všetkého sa zatiaľ bojí,lebo vyrastal v svorke + 2 bratia ,ale tí išli do útulku ,no v prádle mám už 2 svetre - skáče ako divý ,postaví sa na zadné labky,predné mi položí na plecia a díva sa na mňa. Asi skúma či ho budem mať rada. Somárik ,nevie,že už ho mám. No on na to príde.
Od včera som neurobila nič,zato on chodbu pekne zriadil a najlepšie sa cíti v obývačke, už len čakám,kedy mi oznámi,že moje kreslo,je jeho kreslo.
Nechcem ho ešte hrešiť, lebo je celý roztrasený z nového prostredia a relatívne aj z veľa ľudí. J+M+Junior+vnuci 2 kusy+ 2 manželovi rodičia.
Neľutujte nás -rozdelení sme v 2 domoch ,iba dvor máme spoločný.
Čo bude s mojimi 4 mačičkami ???????? Zatiaľ ich necháva ako tak žiť. Bola by som rada ,keby medzi nimi vznikol priateľský vzťah. Ale to je fakt asi ,iba moje zbožné prianie.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qUn_e3Dh39E[/youtube] To sú inšpirácie k využitiu voľného času. Ak chcete viacej lekcií ešte pripojíme.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 15.09.07 at 11:50
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eKqlV21aNvM[/youtube] Ešte musím poďakovať Elenke-abel za výučbu ako vložiť tieto krásne klipy. CCCCmučky Elenka.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
[youtube]qUn_e3Dh39E[/youtube] To sú inšpirácie k využitiu voľného času. Ak chcete viacej lekcií ešte pripojíme.
No, neviem, myslím, že môj štýl je lepší A aj kostým mám krajší

Kam sa na mňa hrabe, veď ja už tančím aj pri metlotyči.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evi, to chce len tréning. Pri metlotyči to vyzerá ešte lepšie.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
Rodokmeň písať nebudem - lebo ma ide poraziť,že má lepší pôvod ako ja.
Je to 1 ročný Fuzáč,volá sa Nero - je čierny a je to "chalan " .Narodeniny oslavuje o 6 dní skôr ako ja , ale ak bude súhlasiť- samozrejme ,že sa ho na to opýtam, ako ináč? tak ich môžeme oslavovať spolu. Dnes ráno ,aby som sa vyhla jeho labkám na pleciach ,som sa mu prihovorila zo spálne cez otvorené okno a on mi skočil dnu . Baby ten má skoky ako kengura.
Všetkého sa zatiaľ bojí,lebo vyrastal v svorke + 2 bratia ,ale tí išli do útulku ,no v prádle mám už 2 svetre - skáče ako divý ,postaví sa na zadné labky,predné mi položí na plecia a díva sa na mňa. Asi skúma či ho budem mať rada. Somárik ,nevie,že už ho mám. No on na to príde.
Od včera som neurobila nič,zato on chodbu pekne zriadil a najlepšie sa cíti v obývačke, už len čakám,kedy mi oznámi,že moje kreslo,je jeho kreslo.
Nechcem ho ešte hrešiť, lebo je celý roztrasený z nového prostredia a relatívne aj z veľa ľudí. J+M+Junior+vnuci 2 kusy+ 2 manželovi rodičia.
Neľutujte nás -rozdelení sme v 2 domoch ,iba dvor máme spoločný.
Čo bude s mojimi 4 mačičkami ???????? Zatiaľ ich necháva ako tak žiť. Bola by som rada ,keby medzi nimi vznikol priateľský vzťah. Ale to je fakt asi ,iba moje zbožné prianie.
Majka, srdečne blahoželám. Prešiel schvaľovacím konaním a hodí sa do našej urodzenej spoločnosti A nečakaj, že Ti bude oznamovať niečo o kresle. Ako to tak čítam, ešte mu kúpiš aj novú sedačku, len aby sa mal kde pohodlne vyvaľovať. A čo sa týka tých jeho bračekov, tak veru . Keby som mala miesto, už aj ja mám psíka.
A neboj, s mačičkami sa dohodne, ešte je relatívne mladučký. Ale asi si mačky u neho vydupú (alebo vydriapu?) rešpekt, lebo boli na dvore skôr.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=uLGFmdpdRf0[/YOUTUBE]
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Melnick, ten havino už dobre vie, že ho máš rada. A práve skúša koľko toho znesieš. Never jeho smutným očičkám a pekne mu ukáž kto je doma pán lebo inak budeš na rohožke spávať ty . Ja to poznám. Mali sme štena v byte a vytláčal ma z fotelky. Ešte sa aj urazil, keď som ho tam nepustila. Aby som si ho udobrila, dala som mu deku na taburetku ale bol by radšej kedy som na nej sedela ja. No, pustila si sa do nerovného boja , držím ti palce a želám mäkkú rohožku.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Aj mne náš pes ukázal, kto je doma pánom
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja neviem , čo tam brušné tanečnice ....


aj tento štýl letí ........
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A čo tak tento ?



0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
alebo takto ?





0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tanec je výborný, či je brušný, alebo "moderný", hip hop, ... je to vždy o radosti zo života, smiechu, blízkosti človeka k človeku. Je to o slniečku v duši a srdci na dlani. Nevrím, že pri tanci by sa dokázal niekto pretvarovať natoľko, že by išiel tancovať s človekom, ktorý by mu nebol príjemný, sympatický... Ja ako sa poznám by som to nedokázala. Alebo nepoznám človeka, na ktorom by som nevidela niečo ľudské, pozitívne. Neviem, ale v zmenu človeka stále "chcem" veriť. Ja viem, možno to bude práve vekom... "nevedomých 17"
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Tanec je výborný, či je brušný, alebo "moderný", hip hop, ... je to vždy o radosti zo života, smiechu, blízkosti človeka k človeku. Je to o slniečku v duši a srdci na dlani. Nevrím, že pri tanci by sa dokázal niekto pretvarovať natoľko, že by išiel tancovať s človekom, ktorý by mu nebol príjemný, sympatický... Ja ako sa poznám by som to nedokázala. Alebo nepoznám človeka, na ktorom by som nevidela niečo ľudské, pozitívne. Neviem, ale v zmenu človeka stále "chcem" veriť. Ja viem, možno to bude práve vekom... "nevedomých 17"
Máš moje sympatie
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Máš moje sympatie
0 0
taťko taťko

taťko je offline (nepripojený) taťko

Všetci ste .....i ! Poznáte vôbec pojem : pozitívne myslienie ?
Ten kto niekomu už stihol ublížiť, ten dá súhlas ! Nie ? Naozaj ?!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
taťko Pozri príspevok
Všetci ste .....i ! Poznáte vôbec pojem : pozitívne myslienie ?
Ten kto niekomu už stihol ublížiť, ten dá súhlas ! Nie ? Naozaj ?!

No priznám sa ,že citovanému príspevku nejako nerozumiem a hlavne bodečkám , čo sa za nimi skrýva ........pevne verím, že len niečo dobré a chválihodné .....
Naposledy upravil Zita5 : 15.09.07 at 19:40
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Kazu Pozri príspevok
Melnick, ten havino už dobre vie, že ho máš rada. A práve skúša koľko toho znesieš. Never jeho smutným očičkám a pekne mu ukáž kto je doma pán lebo inak budeš na rohožke spávať ty . Ja to poznám. Mali sme štena v byte a vytláčal ma z fotelky. Ešte sa aj urazil, keď som ho tam nepustila. Aby som si ho udobrila, dala som mu deku na taburetku ale bol by radšej kedy som na nej sedela ja. No, pustila si sa do nerovného boja , držím ti palce a želám mäkkú rohožku.
Chachá, toto poznám veľmi dobre A potom som 14 rokov rozmýšľala, či je to moja posteľ, alebo posteľ môjho psa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať