Zavrieť

Porady

Prevádzkový poriadok

Ahoj, hľadám čo by mal obsahovať prevádzkový poriadok pre kaviareň a potraviny.... Už som sa pokúšal hľadať ale nenašiel nič presnejšie (možno aj preto lebo neviem ako to má vyzerať). Takže ak je to tu už spomenuté tak mi prosím, hoďte linky na topic-y ale nie na témy kde je 11 strán a niekde tam mám hľadať... takže napíšte čo by mal prevádzkový poriadok obsahovať a ako ho vytvoriť alebo ukážte nejaký už spravený(pre kaviarne a podobne...).
Vopred ďakujem
Usporiadat
beata86 beata86

beata86 je offline (nepripojený) beata86

ermon Pozri príspevok
Ja mám prevádzkových poriadkov cca 15-20 v PC... Každý má od 35-45 strán... Väčšinou krčmy a kaviarne.
Mohli by ste nam poslat vzor prevadzkového poriadku na hostinec (krčmu)...?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

beata86, čítala si priložený link v prísp. 21 od lenkak?
1 0
martinunka martinunka

martinunka je offline (nepripojený) martinunka

Prosím Vás, nemá niekto náhodou vypracovaný prevádzkový poriadok pre krčmu, potrebujem to dosť súrne. Vďaka
0 0
pracovisko pracovisko

pracovisko je offline (nepripojený) pracovisko

Už vyšla nová Vyhláška MZ SR č. 533/2007 Z. z. o podrobnostiach o požiadavkách na zariadenia spoločného stravovania.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
kuk sem: http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/de...11&Rocnik=2007
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

snažila som sa to prečítať - bez mučenia priznávam, že HACCP je zatiaľ pre mňa španielska dedina a táto nová vyhláška - cesta zarúbaná. Čo to teda v praxi, prosím vás, znamená?
Vyzerá to tak, že vás budem v tomto dosť potrebovať - nový klient, ktorý ani netuší, že niečo podobné existuje - a on už nejaký čas existuje ako prevádzka...(neľakajte sa - odkúpil už zriadenú). V každom prípade mu chcem pomôcť, lebo chudák nevie strašne veľa (ani urobiť správne uzávierky z ERP - celý rok sa mu darilo robiť Xkové...), ale o HACCP neviem toho veľa ani ja... Posťahovala som si väčšinu prev. poriadkov, ktoré ste sem priložili, zajtra v práci ich budem študovať, len neviem, či mi na niečo budú po tejto vyhláške, alebo ich bude treba od základov prerábať. Prosím, pomóc
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
píšeš málo info. Na čo potrebuje HACCP? Má výrobu? A odkedy má živnosť? Podal žiadosť o povolenie prevádzky na hygienu? To že prevádzku odkúpil neznamená, že povolenie sa vzťahuje zo starej prevádzky na novú. Povolenie sa vydáva vždy na konkrétnu firmu - teda jedno IČO jedno povolenie.
0 0
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

Skúsim priložiť prevádzkový poriadok na hostinca. Hygiena schválila v novembri 2007 ten istý. Bol im postačujúci.
0 0
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

Ešte raz! Prvý krát tak pripájam, prepáč moje neschopnosti.
0 0
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

Marianna01 pošli mi do súkromnej správy tvoju e-mailovú adresu, aby som ti mohla poslať prevádzkový poriadok.
0 0
kukuriko kukuriko

kukuriko je offline (nepripojený) kukuriko

prosím,ukáže nejaký dobrý človek prevádzkový poriadok pre kozmetické salóny, ďakujem veľmi pekne
0 0
pracovisko pracovisko

pracovisko je offline (nepripojený) pracovisko

kukuriko Pozri príspevok
prosím,ukáže nejaký dobrý človek prevádzkový poriadok pre kozmetické salóny, ďakujem veľmi pekne
Napríklad vzor prevádzkového poriadku je na stránke regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Nitre : www.ruvznr.sk/odbory a oddelenia/štruktúra úradu/oddelenie hygieny životného prostredia/prevádzkový poriadok(vzor).
0 0
kukuriko kukuriko

kukuriko je offline (nepripojený) kukuriko

ďakujem za radu, všade som nachádzala poriadky len pre zdravot.
ambulancie. Ešte by som mala otázku, musí byť novovypracovaný
poriadok podpísaný úradom pre verej. zdravot.? ďakujem
0 0
pracovisko pracovisko

pracovisko je offline (nepripojený) pracovisko

kukuriko Pozri príspevok
ďakujem za radu, všade som nachádzala poriadky len pre zdravot.
ambulancie. Ešte by som mala otázku, musí byť novovypracovaný
poriadok podpísaný úradom pre verej. zdravot.? ďakujem
Prevádzkový poriadok musí byť schválený regionálnym hygienikom, t. zn. , že sa musí predložiť so žiadosťou o jeho schválenie - posúdenie ( aj s 500 Sk kolkom), ak sa tak neurobilo pri schválení-posúdení prevádzky, kedy sa žiadosť o schválenie prevádzky dopĺňa aj súčasne o žiadosť o schválenie prevádzkového poriadku.
0 0
Mátéka Mátéka

Mátéka je offline (nepripojený) Mátéka

ermon Pozri príspevok
Ja mám prevádzkových poriadkov cca 15-20 v PC... Každý má od 35-45 strán... Väčšinou krčmy a kaviarne.
Ahoj! Ja terez potrebujem prevádzkový poriadok na malú krčmu.
Nevieš nám poslať? Ďakujem
0 0
wladka wladka

wladka je offline (nepripojený) wladka

Mna by zaujimalo, ci salon krasy musi mat prev. poriadok osobitne pre kazdu cinnost - kadernictvo, kozmetika, manikura... alebo staci jeden komplexny?
0 0
RITA-BA RITA-BA

RITA-BA je offline (nepripojený) RITA-BA

prosim vas posle mi niekto niejaky vzor ako mam napisat prevadzkovy poriadok krcmi rita-ba@azet
0 0
tjtatran tjtatran

tjtatran je offline (nepripojený) tjtatran

Prosím Ťa veľmi pekne nemohol by si mi poslať prevádzkový poriadok na pohostinstvo a kaviareň. Vopred ďakujem
0 0
dagy22 dagy22

dagy22 je offline (nepripojený) dagy22

Ahoj, som tu nová a zháňam súrne prevádzkový poriadok na krčmu. Vieš mi pomôcť?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať