Zavrieť

Porady

Kafčotreff Prievidza

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak sme si vymenili s Jančou pár SSiek a dohodli sme sa na kafčotreffe v Prievidzi, túto sobotu, niekedy podvečer. A aby nám nebolo veľmi smutno, radi privítame na kafčotreffe všetkých Poradcov z Prievidze a okolia.

Presný čas a miesto si upresníme v rámci tejto debatky.

Čo Vy na to?

P.S. ...a možno sa mi podarí priniesť aj prvé exempláre knižky...
Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

GABRIELA Pozri príspevok
No veď toho sa bojím. Mám tušenie, že ak predsa bude nejaké to stretko, tak znova u PACHA medzi Prievidzou a Handlovou. A tam snáď bude dostatok šniclí.

Pekný večer
vie toto zvýraznené niekto bližšie špecifikovať ?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

liba2 Pozri príspevok
vie toto zvýraznené niekto bližšie špecifikovať ?
Libuska, urkite to bude parkovisko pred Tescom na Zlatych v BA. Take lachke nefies?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

endrju Pozri príspevok
Libuska, urkite to bude parkovisko pred Tescom na Zlatych v BA. Take lachke nefies?
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

No veľmi jednoducho , nový PACHO stojí rovno uprostred poľa medzi mestami PRIEVIDZA a HANDLOVÁ. Je nepriehľadnuteľný, sám vojak v poli. Ale minule som išla okolo a bolo tam statočne áut. Ani som to nečakala. Tento týždeň by som ešte mala ísť do Handlovej , tak sa tam zastavím že ako to tam teraz fungíruje, a vypýtam telefón pre prípadnu objednávku.
Naposledy upravil GABRIELA : 14.10.08 at 11:46
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

endrju Pozri príspevok
Libuska, urkite to bude parkovisko pred Tescom na Zlatych v BA. Take lachke nefies?
spomenula som si, že už to tu raz bolo.... ,
no ale ja potrebujem ist do PD a chcem spojiť 2 veci do jedného dňa....
len rýchlo, kým sú suché cesty, lebo inak nejdem
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

...Silviky, dúfam, že to oceníš, že Ti tu tentokrát ja nerobím žiadny mrník
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Muška Pozri príspevok
...Silviky, dúfam, že to oceníš, že Ti tu tentokrát ja nerobím žiadny mrník
...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
čafte banda..
Muší, oceňujem že tu robíte mrník neboj, to ti nevykám, to myslím tá banda čo sa tu okolo teba združuje, ktorá tu pravidelne dáva súhlasy a potom horko ťažko donde...

ináč...ja 25.10. nemám školu... čo keby bolo STRETKO U PACHA ??

kto by mal záujem.. ale seriózny...
0 0
GABRIELA GABRIELA

GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

No deťúrence moje. Tak som si dnes , okrem ďalších potenciálnych šiat na stuškovú, išla pozrieť lokály v Prievidzi. Toť moje zistenie:

R-PUB uprostred mesta Prievidza, platené parkovisko hneď vedľa (neviem či aj v sobotu), neplatené pri firme PRIEMSTAV , 5 min.pešo.
Majiteľ ten istý čo u PACHA. Prostredie snáď takmer cez kopirák, jedálny lístok i ceny tiež. Prišlo mi to ako u PACHA. Mám telefón, vedia nám tak isto zajednať potrebný počet miest. V sobotu je otvorený od 14,00h-22,00h.

LÚKAVICA- krčma v strede mesta, varia viac jedál( teda aj šnicle), ale pre mňa je to prostredie nie veľmi príjemné, mám pocit že zafajčené, a cítiť je to tam po kuchyni. Asi by sme všetci smrdeli. Nechcem tým povedať že to nemôžme vyskúšať, ale nie je to moja krvná skupina.


Toť môj názor.
Čo sa týka termínu ja sa prikláňam k Silvii.
25.10.2008 v R-PUBE v PRIEVIDZI.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Hlinkovx Pozri príspevok

ináč...ja 25.10. nemám školu...
Silviky, to je síce smutné, že ešte nemáš školu, ale my čo sme už ZDŠ dávno vychodili , máme 25.10. DPH a Colnice......., takže pre mňa dosť zlý termín
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Muška Pozri príspevok
Silviky, to je síce smutné, že ešte nemáš školu, ale my čo sme už ZDŠ dávno vychodili , máme 25.10. DPH a Colnice......., takže pre mňa dosť zlý termín
Muška , musím na obranu Silviky ...... však 25. je sobota a to by už malo byť všetko odovzdané ....nenechávaj to na 27. Aj v NR máme 25. stretko .
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zituška,
...toto je mimoriadka. Klient sa sťahuje....a "hľadá" doklady
Takže termín 27. to "istí"
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Muška Pozri príspevok
Silviky, to je síce smutné, že ešte nemáš školu, ale my čo sme už ZDŠ dávno vychodili , máme 25.10. DPH a Colnice......., takže pre mňa dosť zlý termín
Muši,
keď mňa ti kedysi len do materskej školy chceli vziať, inde všade hlásili - že nejaká mucha im to obsadila ... a ZDŠ pre istotu hneď po tebe zrušili....
a čo sa týka 25.10. skorej ako 27.10. to neodovzdáš aj tak ... tak sa nemvyhováraj a dotrep sa..
dám ti taký návod ako to robíme my, čo nestíhame nič...
jednoducho jeden deň stretko a na druhý deň makám, Muši, ale makám, nem koťogo, kaviarničky, papučky a iné ....
(a ináč len tak medzi nami, ty mi chceš povedať, že mu pôjdeš hľadať doklady?? či čo.. Muši, nekaz si reputáciu, aj tak by ti to nikto nemveril )


Zitka, ďakujem veľmi pekne, že si sa ma zastala...
vidíš muši, to je vychovanie, nie ako ty
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Ľudiaaaa, čo to máte za národný šport, v poslednú dobu robiť v rovnaký deň, v rovnakú hodinu stretká v rôznych lokalitách, ha?
http://www.porada.sk/844422-post1573.html
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Oli,
každý si má právo vybrať, kam pôjde a kde sa bude lepšie cítiť.....
napr. muška s klientom bude hľadať papiere ...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Alebo kde mu bude bližšie.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
lenkak Pozri príspevok
Alebo kde mu bude bližšie.
Mne osobne bolo dobre tam, aj tam, teda v PD aj v NR a vlastne všade bez ohľadu na vzdialenosť!!!! A čo fčul?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ALDA Pozri príspevok
Mne osobne bolo dobre tam, aj tam, teda v PD aj v NR a vlastne všade bez ohľadu na vzdialenosť!!!! A čo fčul?
Hela, a keď ti vzdialenosť nevadí, nechcela by si prísť ak nám do BJ? Určite by sme sa všetci potešili...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
cactus Pozri príspevok
Hela, a keď ti vzdialenosť nevadí, nechcela by si prísť ak nám do BJ? Určite by sme sa všetci potešili...
Určite by som chcela.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Hlinkovx Pozri príspevok
muška s klientom bude hľadať papiere ...
... a keby len papiere
P.S.
Na Tvoje invektívy z predchádzajúcich príspevkov nebudem reagovať a "nesúhlas" sa Ti tam nedá pricapiť.
... ja len toľko: Silviky, plesni si
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať