Zavrieť

Porady

Umiestnenie šuťáku

Anketa: Aké umiestnenie šuťáku uprednostňujete

Počet hlasujúcich
37. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Na prvej strane (po novom)

    2 5.41%
  • Pôvodné umiestnenie

    30 81.08%
  • Je mi to jedno

    5 13.51%
Po štvrtkovom "upratovaní" nastala zmena aj v umiestnení šuťáku. Zdá sa mi, že počet čvirikajúcich tam akosi poklesol. Zvedavý som, či je to len subjektívny dojem. Inšpiráciou na prieskum názorov o umiestnení šuťáku bol najmä povzdych ALDY: toto bol aj môj posledný (príspevok ?) na hlavnej strane
Takže otázka pre vás - kde by ste chceli mať umiestnený šuťák ?

- na prvej strane (po novom - Big Brother )
- pôvodné umiestnenie (pred Richardovým upratovaním - intimčo )
- je mi to jedno
Naposledy upravil andrej_rv : 19.11.05 at 14:44
Usporiadat
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Lida
ked sa pozrieš na hociktorý príspevok aj na svoj, tak vľavo pod menom su všelijaké info o tebe a tiež ikonky.... a máš tam aj ikonku "nahlás". Chápem to ako bonzáčik-ikonku pre hlásenie neetických príspevkov. No a ja ho tam nemám.
Ale máš, ja ho vidím . Nikto však bonzáčika nemôže vidieť pri vlastnom mene (nebude bonzovať Richardovi sám na seba )
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Lida
ked sa pozrieš na hociktorý príspevok aj na svoj, tak vľavo pod menom su všelijaké info o tebe a tiež ikonky.... a máš tam aj ikonku "nahlás". Chápem to ako bonzáčik-ikonku pre hlásenie neetických príspevkov. No a ja ho tam nemám.
Lidka, keď sa odhlásiš, tak tam nemáš ani to "nahlás" ani ten dolárik na dlani a nemajú to ani ostatní členovia. Keď sa prihlásiš, tak to tam nabehne, ale pri tom členovi, ktorž je prihlásený, tak "nahlás" sa neobjaví - z toho dôvodu ako píše Andrej. Alebo možno Richard si myslí, že ty tam tú ikonku ani nepotrebuješ, lebo ty žiadne neetické príspevky ani nemáš. . Želám úspešný pracovný týždeň.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dakujem za vysvetlenie, nuž mohla som si to aj domyslieř, hned pri prvom pokuse, ale potrebovala som dalsie dva prispevky na to aby som pochopila... nuž aj o mne asi platí " chytrému napovedz.... hloupeho trkni" či tak nejako. Stale surfujem a hľadám zmeny a zvykám si a objavujem, lebosa mi tu velmo paci.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

andrej_rv
Anketu som nevedel založiť ani ja, ale návod je napísaný asi zrozumiteľne, keď sa mi to podarilo . Ak nedôjde k zmene a napíšete mi znenie otázky, tak tú anketu za vás pripnem
Andrej, máš pravdu. Mňa vôbec nenapadlo, že si mám prečítať návod. Zas som o čosi múdrejšia. Myslela som si, že to dokážu len zdatní počítačovi členovia porady. Ďakujem Tému môže Richard zrušiť, založila som anketu
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Lida
dakujem za vysvetlenie, nuž mohla som si to aj domyslieř, hned pri prvom pokuse, ale potrebovala som dalsie dva prispevky na to aby som pochopila... nuž aj o mne asi platí " chytrému napovedz.... hloupeho trkni" či tak nejako. Stale surfujem a hľadám zmeny a zvykám si a objavujem, lebosa mi tu velmo paci.
Lidka a mne zase odpoveď na tvoj príspevok pomohla k odchodu do dôchodku - teda tohoto poraďáckeho, lebo to bol stý príspevok. Tak pre všetkých neabstinentov načínam fľašu virtuálneho červeného a pripíjam "NA PORADU".
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
1. Šuťák má svoje miesto v téme "Po porade". Tam sa už aj vrátil, takže OK.

2. Možnosť nastavovať "color" a "font" považujem za nešťastnú, hrôza sa pozerať na to kikiríkadlo, na ktoré sa starý dobrý šuťák premenil. Ak tieto možnosti Richard nezruší, vyzývam všetkých dobrovoľne používať štandardný "color" i "font".
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
no, a ešte mi povedzte, kde mám šuťák, pretože tam mám len čisté okno a vľavo hore Loading ....15 minút ... a NIŠT !!!! prázdne okénko
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Daška...
....tak čakaj :p ...aj mne to doma skoro nenačítalo / resp. strašne pomaly/....
ale v práci pri rýchlejšom nete...to načíta bez problémov
ale to loading - načítavanie mi tiež najprv vypíše
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
však čakám a stále nič a stránky sa mi zobrazujú docela rýchlo...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

jess
však čakám a stále nič a stránky sa mi zobrazujú docela rýchlo...
Ja som musela vymazať cookie ,a potom mi to fungovalo...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
10 minút.... a nič ...........a týmto som so šuťákom skončila
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
evina
Ja som musela vymazať cookie ,a potom mi to fungovalo...
nepomohlo
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

jess
nepomohlo
Musela som to urobiť viackrát a ešte stlačiť aj F5 potom to som Ti zabudla napísať, skús
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
evina
Musela som to urobiť viackrát a ešte stlačiť aj F5 potom to som Ti zabudla napísať, skús
Evi ...BINGOOOOO....to bola tá správna klávesa
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

jess
Evi ...BINGOOOOO....to bola tá správna klávesa
.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Jozef Mihál
1. Šuťák má svoje miesto v téme "Po porade". Tam sa už aj vrátil, takže OK.

2. Možnosť nastavovať "color" a "font" považujem za nešťastnú, hrôza sa pozerať na to kikiríkadlo, na ktoré sa starý dobrý šuťák premenil. Ak tieto možnosti Richard nezruší, vyzývam všetkých dobrovoľne používať štandardný "color" i "font".
Jozef, týmto by sa mala rozlíšiť prípadna konverzácia, čo by malo prispieť k prehľadnosti nie k neprehľadnosti.
Ak si dvaja medzi sebou niečo píšu a chcú si rýchlo nájsť príspevok toho druhého (pretože medzitým naskočia nové príspevky ostatných) tak ho rýchlo rozpoznajú podľa farby...

Na ihruškanie by to nemalo slúžiť .-)
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Richard, ako to bolo myslené s porada bodmi - môžem dať jednému človeku bod len jeden krát, alebo za každý dobrý príspevok? Môžem zistiť kto mi uštedril 2 porada body? Dá sa za ne niečo kúpiť ? (Za smart body sa dá).
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

A ešte - na šuťaku bol kedysi archív, už nie je, alebo ho iba nevidím?
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Alebo aj ... čo sú to vlastne za body?

Somij ... tie SMART by bodli ... možno aj do nejakého rehabilitačného centra, či kozmetického salónu ...
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

somij
A ešte - na šuťaku bol kedysi archív, už nie je, alebo ho iba nevidím?
Treba vstúpiť do názvu šuťák
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať