Zavrieť

Porady

Hľadanie nového softvéru

zuzi zuzi

zuzi je offline (nepripojený) zuzi

také celkom obyčajné dievča, čo má rado účtovanie, ale dane nie... ...viac
Hľadáme nový softvér na účtovníctvo. Môžete mi nejaký osvedčený doporučiť, hlavne aby stíhal reagovať včas na legislatívu.
Usporiadat
Fajdy Fajdy

Fajdy je offline (nepripojený) Fajdy

Ak si chcete nájsť softwer, ktorý by bol pre Vás "šitý na mieru" musíte podstúpiť takú tortúru ako som podstúpila ja. Otestovala som si mnohé demo verzie, kým som zistila, ktorý je pre mňa najlepší. So softwermi je to ako s autami každému vyhovuje iná značka. Účtujem v POHODE. Rozhodovala som sa skôr ako sa objavil Money.
Naposledy upravil Fajdy : 04.06.04 at 21:43
0 0
juko juko

juko je offline (nepripojený) juko

štátny zamestnanec
Už sa tu pospomínalo veľa software a ich pre a proti, ale ešte nik nespomenul program Oberon. Má s ním niekto skúsenosť? Ja som začal v ňom robiť tento rok mzdy. Celkom by ušiel, len ma trápi skutočnosť, že som autorov niekoľkokrát upozornil, že majú v programe neplatný tlačový súbor na "Potvrdenie o zdaniteľnej mzde" pre pracovníka, ktorý sa dáva pri odchode, ale vôbec nechcú so mnou komunikovať. Neviem prečo. Asi preto, že som ich upozornil už na tri chyby v ich programe /2 z nich už odstránili/.
0 0
eli eli

eli je offline (nepripojený) eli

Máte pravdu s Oberonom. Program celkom ujde, ale komunikácia s nimi je horšia. Na úhrade som sa s nimi dohodla telefonicky (keď som sa konečne dovolala), ale daňový doklad som musela pýtať niekoľkokrát (telefonicky, mailom) kým mi ho po dvoch mesiacoch konečne poslali. Keď sa mi to stalo tretíkrát, prešla ma trpezlivosť. Veď máme kopu iných starostí ako naháňať faktúru za pár stoviek niekoľkokrát.
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

skuste fa Datalock,zvladne všetko a je velmi promptny.Robí v DOSE aj vo WINDOUSE. .
0 0
Janette Janette

Janette je offline (nepripojený) Janette

veselá, priateľská..
S Richardom, úplne súhlasím.. mám tiež také skúsenosti. Demo verzie sú nie postačujúce na to, aby sme si tam mohli prezrieť a vyskúšať všetky funkcie programu. A nakoniec naozaj odradia.
0 0
Eva Nigel Eva Nigel

Eva Nigel je offline (nepripojený) Eva Nigel

Skuste sa pozriet na stranku www.emel.sk. Z vlastnej skúsenosti viem, že kladú veľký dôraz na support. O každej legislativnej zmene som informovana a tieto zmeny su aj promptne do systemu zapracovane.
0 0
Aňa Aňa

Aňa je offline (nepripojený) Aňa

unavená zmenami zákonov
Ja už som tu niekde spomínala MONEY. Aj p.Mihál pozitívne hodnotí MONEY. Ja na ňom pracujem už 4 rok a ozaj, že cíglerovci sa snažia hneď všetky zmeny zakotviť do programu.
0 0
Martinková Martinková

Martinková je offline (nepripojený) Martinková

Aj ja doporucujem POHODU . Som spokojna dokonca dnes som obdzala upgrade
na zmenu legislatívy ohladom miezd
Od 01.07.2004 sú v platnosti nové vymeriavacie základy pre odvody do poisťovní, ktoré budú použité prvýkrát pri spracovaní miezd za júl 2004.
Maximálna hranica vymeriavacieho základu zamestnávateľa za každého jeho zamestnanca je od 1. 7. 2004 mesačne:

- na platenie poistného a dôchodkové poistenie, poistného na poistenie v nezamestnanosti a poistného do rezervného fondu najviac 43 095 Sk,
- na platenie poistného na nemocenské poistenie a poistného na garančné poistenie najviac 21 548 Sk.

Betka
0 0
ANYMex ANYMex

ANYMex je offline (nepripojený) ANYMex

Aj ked odpovedam asi trochu neskor, mozno to bude uzitocne pre dalsich hľadateľov nového softvéru.

Nikto tu zatiaľ nespomenul program WinDUO. Osobne na ňom pracujem už takmer 5 rokov a som s ním nadmieru spokojný. Má pravidelný a včasný upgrade, autori komunikujú bez problémov, dá sa s nimi dohodnúť na rôznych individuálnych úpravách. Majú množstvo rôznych tlačových zostáv, v prípade potreby sa dajú naprogramovať veľmi jednoducho aj rôzne iné zostavy. Majú aj veľmi dobré demo - plne funkčné na dobu 180 dní. Osobne ho odporúčam pre firmy, ktoré spracovávajú účtovnictvo pre ďalšie firmy, pretože obsahuje veľmi veľa funkcii - prečíslovanie dokladov, abezproblémové opravovanie údajov, množstvo rôznych exportov-importov (Excel - grafy,...), a čo ja viem čo ešte - momentálne ma nenapadá. Má bohatý filter.

Čo sa týka ceny, ujde to. Nie je nejako vysoko nákladný.

V prípade potreby sa ma môžete pýtať mailom na čokoľvek ohľadom uvedeného SW.
0 0
Ego Ego

Ego je offline (nepripojený) Ego

Je zaujímavé čítať skúsenosti, čo jeden chváli, iného neuspokojí. O POHODE som

počula, kde sa dá nájsť DEMO? Robím roky JÚ a PÚ na programe L.E.A. fi Arkos, som spokojná, lebo pod Windows je rýchly a spoľahlivý, má výborné prepojenie s Obchodom a skladom. Rada by som porovnala. MONEY nie. Výstupy má dobré, ale tá rýchlosť a komplikovanosť!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať