Zavrieť

Porady

Kontakt na Mudr. Teodora Rosinského

Prosím Vás nevie niekto kontakt na Mudr. T. Rosinského. Súrne potrebujem. Je to uznávaný psychotronik a liečiteľ. Ak máte niekto s ním skúsenosti, prosim ozvite sa. Dakujem
Usporiadat
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Samandi Pozri príspevok
Ahoj.
Už delší dobu na mě někdo působí. Projevuje se to tupým tlakem pod pravou lopatkou a toto působení se v praxi projevuje tím, že se člověku nic nedaří.
Potřebuji poradit jak zrušit působení tohoto cizího vlivu.
Myslíte, že by mi mohl pan Mudr. Rosinský pomoci? Máte s panem doktorem někdo nějaké zkušenosti? Případně nevíte o někom dalším? Prosím o jakékoli info.
Děkuji.
Kamarátka napísala MUDr. Rosinskému list, asi do dvoch týždňov jej odpísal. Treba mu napísať o svojich problémoch, požiadať ho o pomoc a do listu vložiť aj fotografiu celej Vašej postavy. Bohužiaľ jej pomôcť nevedel, jej problémy boli iného druhu, boli vážne a možno aj preto jej odpovedal tak rýchlo. Jej choroba nebola spôsobená pôsobenmím niekoho iného ani zarieknutím ani ničím podobným, preto ju odporučil na lekárov a ich liečbu. Ale čítala som jeho knihu, volala sa tuším Choroby z nenávisti a podľa toho si myslím, že pán Dr. dokáže pomôcť.
Link na knihu: http://www.martinus.sk/?uItem=41971
0 0
Eleonora Pyšná Eleonora Pyšná

Eleonora Pyšná je offline (nepripojený) Eleonora Pyšná

Vie mi niekto poradiť adresu MUDR. Teodora Rosinského , Nitra , neviem ulicu , ďakujem vopred
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Eleonora Pyšná Pozri príspevok
Vie mi niekto poradiť adresu MUDR. Teodora Rosinského , Nitra , neviem ulicu , ďakujem vopred
Milá poraďáčka .....aj vyhľadávače existujú ....
http://www.google.sk/search?client=o...utf-8&oe=utf-8
MUDr. Teodor Rosinský
Malinová 3
Nitra
http://www.porada.sk/t115585-p2-kont...osinskeho.html

P.S.:
Prosím....niet za čo ...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
buchač Pozri príspevok
Milá poraďáčka .....aj vyhľadávače existujú ....
http://www.google.sk/search?client=o...utf-8&oe=utf-8

http://www.porada.sk/t115585-p2-kont...osinskeho.html

P.S.:
Prosím....niet za čo ...
Jurajko, prosím, nevieš koľko je hodín? Stoja mi......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Danila Pozri príspevok
Jurajko, prosím, nevieš koľko je hodín? Stoja mi......
Hm .... mi ...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Danila Pozri príspevok
Jurajko, prosím, nevieš koľko je hodín? Stoja mi......

Danka Juraj sa išiel spýtať na facebook...na facebooku sú všetci....
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
slavica Pozri príspevok
Danka Juraj sa išiel spýtať na facebook...na facebooku sú všetci....
...čo im stoja?...... Lebo mne už idú....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
slavica Pozri príspevok
Danka Juraj sa išiel spýtať na facebook...na facebooku sú všetci....
Nie , nie sú ....teda ja nie ....
Danila Pozri príspevok
...čo im stoja?...... Lebo mne už idú....
Zasa ????...či ešte ...????????
0 0
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

Myslím, že ste sa odklonili
Obráťte sa na facebook, ak chcete diskutovať mimo témy
0 1
mipavtak mipavtak

mipavtak je offline (nepripojený) mipavtak

človek
uzasny clovek pan primar Rosinsky a zaujimave poznatky. knizka o energoinformacnej medicine absolutne spickova. dakujem za zaujimave info
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Súhlasim,Skoda,že nie je legislatíva na to aby sa to lekárom dalo využívať v praxi.
0 0
mipavtak mipavtak

mipavtak je offline (nepripojený) mipavtak

človek
Legislativu nam na to netreba, ked je lekar dovtipny a v pripade podozrenia doporuci navstevu u pana Dr.Rosinskeho. Len skoda ze je malo ludi ktori sa zaoberaju problematikou
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pán primár nestíha a vyškolených nás je viac než myslíš.Nie je legislatíva a nebudeme riskovať licenciu.
1 0
Mel123 Mel123

Mel123 je offline (nepripojený) Mel123

To BXL

pri vsetkej ucte a pochopeni toho strachu, co ma clovek z toho ze je vas vyskolenych viac, ked sa bojite robit kvoli strate licencie. Predpokladam ze p.Rosinskemu licenciu kvoli praktikovaniu pomoci nezobrali...ci ano?
Fajn by bolo aspon mat kontakt kam sa obratit, ked clovek tento druh pomoci potrebuje a nemusiet zatazovat priamo jeho, vzhladom na jeho vek a vytazenost. Ved problemy sposobene takymi vplyvmi su niekedy dost otrasne a pomoci je ako safranu.
Naposledy upravil Mel123 : 26.07.11 at 14:54 Dôvod: preklepy - oprava
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pán primár jednak pracoval v iných podmienkach a jednak je psychiater,čo mu dávalo možnosti tento spôsob liečby využiť.V rámci iných špecializácií je to dosť obtiažne.Co sa týka využívania znalostí z psychotroniky a homeopatie,na bežnej ambulancii to vôbec nie je možné.V situácii ked sme denne nháňaní všetkými mediami ako vrahovia a podvodníci sa do alternatívnej liečby a psychotroniky pustí len profesionálny sebevrah.Ak pacienti majú záujem aby takéto niečo lekári robili,nech tlačia na legislatívu.Inak smola.
1 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Situácia by sa zlepšila aj vtedy, keby aspoň pacient mohol slobodne povedať svojmu ošetrujúcemu lekárovi, že navštevuje a lieči sa cez alternatívu. Lebo ho taktiež pokladám za priznanie sa u lekára pomaly za samovraha. Je to obojstranné. Nie je to v poriadku.
0 0
Mel123 Mel123

Mel123 je offline (nepripojený) Mel123

Ja som o inom sposobe liecby vzdy lekara informovala a zazila som s tym celkom dost srandy :-) (EAV, liecitel, akupunktura, homeopatia). Navyse som aj trvala na tom ze vysledky z EAV musia byt zalozene v mojej karte ... no skuste si tie komedie predstavit.
Nemam problem si nejake ine nestandardne sluzby riesit mimo ambulancnych hodin, je mi jasne ze toto o com je tema nie je na beznu pracu v ambulancii, to asi kazdemu. Ale aspon by bola moznost ju vyuzit.
Na druhej strane ako ma clovek, ktory hlada pomoc vyuzit info, ze vyskolenych je x osob, ale nie su ochotne s tym robit. p.Rosinsky tu nebude navzdy a chyba info o tom, ci vobec sa da este na niekoho ineho obratit v tejto veci.
Tak silny system ako je nase zdravotnictvo, ktore dokaze bez problemu zosrotovat lekara za to ze nie je s nim konformny, ma obrovsku rezistenciu a zotrvacnost a nemyslim si ze jedinec dokaze zmenit legislativu, tieto veci sa neudeju takto nikdy.
Zaujimalo by ma ci sa moze vyskolit aj nelekar a nepsychiater, tam by problem so strachom o licenciu odpadol.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pokiaľ viem,tak boli kurzy aj pre nelekárov,ale neviem či z hľadiska veku p.primára ešte nejaké kurzy bežia.My sme chodili ešte v druhej polovici 90 rokov čiže dosť dávno.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

A ako by si radsej liecila? :-)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

zlatý stred
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať