Zavrieť

Porady

eshop-slovenska s.r.o.-spravovanie zo Anglicka

mam s.r.o., mam e-shop, beriem tovar zo zahranicia, do ktoreho na isty cas idem tiez podnikat. eshop rusit nechcem a preto ho budem spravovat odtial, teda nakupovat tam tovar, robit si faktury, zasielat odtial tovar SK zakaznikom. som DPHckar, to si budem robit zo zahranicia a zasielat na danovy urad na Slovensko.
je v tom nejaky hacik, zeby som este nieco musel vybavovat ohladom, s.r.o, eshopu, dph?

velmi pekne vopred dakujem za akukolvek radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    myslim ze nie, ved ty to budes mat ako nakup v zahranici a prijem platby v SR, takze by malo byt secko ok

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ved ti mozu chodit na slovensky ucet,... a co to mas za eshop? to sa ti oplati posielat?

    slabikar je offline (nepripojený) slabikar

    slabikar
    padro Pozri príspevok
    ved ti mozu chodit na slovensky ucet,... a co to mas za eshop? to sa ti oplati posielat?
    Vyplnim poukaz v zahranici s poukazanim sumy na moj ucet? Je to drahe ovela?

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    slabikar Pozri príspevok
    Vyplnim poukaz v zahranici s poukazanim sumy na moj ucet? Je to drahe ovela?
    ... a čo otvoriť účet v banke v zahraničí ?

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    slabikar Pozri príspevok
    Vyplnim poukaz v zahranici s poukazanim sumy na moj ucet? Je to drahe ovela?
    existuju napr. medzinarodne dobierkove poukazky, ale clovek ktory si prevezme dobierku tak plati poplatok cca 4 eura navyse,... inak som myslel ze mas pozistovane kolko stoji postovne zo zahranicia, ak to budu baliky nad 2 kila tak to uz budu asi dost vysoke sumy, vsak napis adresu eshopu nech vieme o co ide

    silviamb je offline (nepripojený) silviamb

    silviamb
    Predpokladam, ze si uz nad tym rozmyslal - co nejaka osoba na Slovensku, ktora by tie baliky posielala v ramci Slovenska za Teba? Kedze netusim o aky tovar ide, mozno by sa dalo poslat na Slovensko viac kusov naraz a kontaktna osoba by to potom rozposielala podla Tvojich pokynov - faktury by si jej vedel poslat elektronicky. Zadarmo to asi nikto robit nebude, ale mozno ked by si zratal naklady na postovne medzinarodnych dobierok, pripadne poplatky bankam za zahranicne platby, tak mas aj na zaplatenie cloveka :-)

    slabikar je offline (nepripojený) slabikar

    slabikar
    uz som zvazol tie firmy co roiba komplet tu pracu, nieco to stoji, ale tak nechcem skoncit s eshopom, tak ich nakoniec vyuzijem. lebo eshopu sa dari. este je moznost ho cely predat. hmm

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    stale si neuviedol o aky eshop ide vsak aspon reklamu si sprav, ja nechapem preco v kontaktoch ti co tu mate eshopy nemate na ne odkaz... reklama zadarmo

    slabikar je offline (nepripojený) slabikar

    slabikar
    padro Pozri príspevok
    stale si neuviedol o aky eshop ide vsak aspon reklamu si sprav, ja nechapem preco v kontaktoch ti co tu mate eshopy nemate na ne odkaz... reklama zadarmo
    reklama problem nevyriesi a mimochodom je zakazana

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    tak je rozdiel reklama ako reklama, pokial to nie je nejake nutene, tak je to myslim bez problemov, zase tych odkazov tu zopar je a nikto neprotestoval, ale ked chces zostat inkognito tak prehovarat ta nebudem

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    v starších príspevkoch boli tieto firmy
    http://packservice.sk/
    http://www.fulfillment.sk/

    alebo zaplatit niekomu doma, kto bude balit, vypisovat poukazky, chodit na postu, skladovat tovar


    zo zahraničia je posielanie na dobierku velmi problematické kvoli poplatkom.
    Cele by sa to dalo realizovat iba v tom pripade, ak by išlo o platby na sk účet. Oplaca sa to až pri hodne vysokych sumách.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    slabikar Pozri príspevok
    mas nejake riesenie na moje otazky?
    treba lepsie citat asi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.