Zavrieť

Porady

Hľadám investora

Dobrý deň,

hľadám niekoho kto by spolufinancoval rozbehnutie značky oblečenia Black Heart na Slovensku. Mám funkčný online-shop ktorého propagácia začne v polovici októbra 2009 a výhradné zastúpenie na Slovensko. Oblečenie sa vyrába v Českej republike od roku 2005.

Potreboval by som zafinancovať otvorenie/vznik kamenného shopu v jednom z miest ako Bratislava, Trnava, Banská Bystrica, Nitra, Košice, Žilina, Martin, ... taktiež spojazdniť veľkoobchod s oblečením značky Black Heart.

Časom sa viem dostať aj na americké značky oblečenia ako je FAMOUS STARS AND STRAPS, METAL MULISHA, KING KEROSIN, ...

Viac prosím na email : pavol@blackheart.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    No neviem, ci by som s tym otvaral maloobchod. Ako som bol na tej stranke, tak ja by som to predaval priamo Kotlebovym privrznecom.
    jedná sa o oblečenie skôr pre rock´n´roll, rockabilly, hot rod fanúšikov. Nieje to spojené so žiadnymi holými hlavami.....

    belo72 je offline (nepripojený) belo72

    belo72
    Pavol Hantsok Pozri príspevok
    jedná sa o oblečenie skôr pre rock´n´roll, rockabilly, hot rod fanúšikov. Nieje to spojené so žiadnymi holými hlavami.....
    a zrejme ani s holymi zadkami

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    síce , ale predsa:
    ale tie ceny ....na druhej strane - perfektná kvalita materiálu , žiadna čínovina ....
    práveže thorsteinar sa vyrabá sa to v Číne:

    http://www.sme.sk/c/4381711/znacku-n...upil-arab.html


    k tomu black heartu:
    moc by som sa do kamennej predajne nehrnul. Veľkoobchod aj eshop ti pôjde aj s minimálnymi nákladmi a keď sa ti to osvedčí a zarobíš si, tak si otvor obchod.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    misomiso Pozri príspevok
    No neviem, ci by som s tym otvaral maloobchod. Ako som bol na tej stranke, tak ja by som to predaval priamo Kotlebovym privrznecom.
    Tak potom , Thorsteinar , toto je čo ..?????

    http://www.thorsteinar.sk/obchod/index.php

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    misomiso Pozri príspevok
    Taky hezky...
    A keby len hezký ....kua , ale tie ceny ....na druhej strane - perfektná kvalita materiálu , žiadna čínovina ....

    Chcel som si kúpiť nejaké to tričko aj bermudy do lesa a podobne ....., len nejak malé čísla robia ....
    Podotýkam , že nie nejaké výrazné označenia , ktoré by svedčili o príslušnosti k onej skupine ....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.