Zavrieť

Porady

kvapky mms

Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Pekny vecer vsetkym,
rada by som vedela, ci ma niekto z poradakov vlastne skusenosti s MMS kvapkami a ked, tak ake ?
Poprosim o VLASTNE skusenosti, nie opisy udajov z internetu, dakujem
pripadne doporucenie, alebo zamietnutie uzivania z vasho pohladu
Usporiadat
Dalix Dalix

Dalix je offline (nepripojený) Dalix

Ja mam chloritan sodny (teda MMS1) doma, kto je z BA a chce ho vyskusat tak mu kusok dam. Piste mi na email dalix@gmx.com do konca aprila.
0 0
lofr lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

rado3105 Pozri príspevok
Inak dosli mi kvapky co som kupil este pred 3 rokmi. Rok som nepouzival a ako si sa teraz nabalili na mna choroby. Kupil som z tejto stranky: http://www.webareal.sk/mms-kvapky ale uz to mms nie je take silne, v pohode sa da pit aj 10 kvapiek s vodou, co predtym nebolo mozne.
Nechapem ako to je mozne. Ma niekto odkaz na nejaky seriozny obchod, kde predavaju riadne mms?
12 eur za 1 deciliter chloritanu sodneho? Ty asi blaznis, od takeho uzernika neber.

Referencna cena je priblizne 12 eur za 1,5 litra, cize 15x nizsia.
http://www.upramene.cz/blesak/?5,mms-1-5-l

Kazdy, kto predava drahsie, je obycajny hnusny uzernik... V stredoveku by za 1500%-tnu marzu dostal rovno slucku na hrdlo. :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lofr Pozri príspevok
Kazdy, kto predava drahsie, je obycajny hnusny uzernik... V stredoveku by za 1500%-tnu marzu dostal rovno slucku na hrdlo. :-)
...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

azyra Pozri príspevok
vela som citala o uconkoch MMS naokoniec osom si ho kupila a uzivala ..prednedavnom som sa docitala zevraj sa da pouzit aj na vonkajsie pouzite konrektne na cistenie pleti atd a hovorim si ze fajn tak to skusim nechala som uconkovat vsetko ako pisali vsetko bolo fajn ale na drihy den som mala na tvary rozsiahle cervene flaky uz zacalo to stipat boliet neviem co mam s tym robit davam si obklady dermazyn pride mo to ako rozsiahle poleptanie koze uz tie flaky su tmavsie nevie niedko ako dlho trva uzdravenie ? dakujem za odpovede
Viem, že ide o starší príspevok.
Dávať si niečo na tvár, najmä čo nepochádza z drogérie alebo lekárne, mám na mysli bežné krémy, nie na recept, je odvaha.
Pri takýchto prípadoch je veľmi vhodné skonzultovať liečbu individuálne s lekárom. Za aspoň vstupnú konzultáciu si to naše zdravie zaslúži.

http://www.centrumctm.sk/product/janin-mms-34/

http://www.centrumctm.sk/objects/pro...k-20Komentáre - JANIN /MMS/


dezinfekčný prostriedok na pokožku

Adriana (13.03.2012 09:16)
Dobrý deň, prosím o informáciu, či prípravok Janin MMS je možné užívať aj vnútorne, alebo je určený len pre vonkajšie použitie. Ďakujem a prajem pekný deň.

Katarína Barthová (24.06.2012 21:57)Dobrý deň, áno dá sa aj vnútorne používať, ale dávkovanie musí byť presne stanovené podľa toho, čo klient potrebuje, teda podľa jeho vlastného zdravotného stavu, takže dať všeobecné odporúčanie bez poznania súvislostí nie je možné.

pozn. : pani Barthová je pracovníčkou centra
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač Pozri príspevok
...rado nehnevaj sa.....ale takpovediac točíš o niečom takom , o čom ani páru nemáš ( teda možno - ja neviem )...
Net je o názoroch ...a možno aj ten pán prof. Viliam Bada ( články som nečítal , ani nemienim ...) ...aj on by v prípade ochorenia seba samého , alebo člena rodiny dlho neuvažoval a uchýlil by sa k tej nepríjemnej chemo ( pre koho ale ako .....) ....a nečudoval by som sa mu ...

Zvykne sa vravieť ....." kto nezažil , nepochopí "....a ja nikomu neprajem ...
Môžeš vravieť hocikomu , komu chceš ...aj tak je to o ničom ...
...jedno je , či manžel/ka , deti ,súrodenci , rodičia - proste tí , ktorí s dotyčným zdieľajú ťažké chvíle , aj tak je to proste iné ...

Ide o to , že ak chytíš zmutovanú buňku , tak sa chytáš všetkého ...ako ten topiaci , čo aj to ponúknuté steblo neodmieta ...
Ako sa niekto môže vyjadrovať k niečomu, čo si ani neprečítal? A ani nemá osovbnú praktickú skúsenosť?
Názory Prof. Badu odporúčam prečítať každému, nech si utvorí názor každý sám.

  1. Maslo alebo margarín? - Zdravie - Zdravá výživa - Pravda.sk


    zdravie.pravda.sk/zdrava-vyziva/.../13479-maslo-alebo-margarin/
    27.10.2008 – Do akej miery je to pravda? „Každé jednoznačné tvrdenie v zmysle toto je čierne a toto je biele, je škodlivé,“ tvrdí prof. MUDr. Viliam Bada, CSc.




  2. Bez zdravého jedla niet života - Správy - Domáce - Pravda.sk


    spravy.pravda.sk/domace/.../169075-bez-zdraveho-jedla-niet-zivota/
    14.1.2011 – Je ich oveľa viac, upozorňuje profesor Viliam Bada, prednosta III. internej kliniky LFUK na bratislavských Kramároch. Dozrel čas, prízvukuje ...




  3. Sú vajcia cholesterolovou bombou? - Zdravie - Pravda.sk


    zdravie.pravda.sk/zdrava.../13523-su-vajcia-cholesterolovou-bombo...
    Bianka Stuppacherová, PRAVDA | 09.04.2009 00:26 ... MUDr. Viliam Bada, CSc., prednosta III. internej kliniky FNsP na bratislavských Kramároch, si napríklad ...




  4. Jedzte zdravo, ako jedli naši predkovia - Zdravie - Pravda.sk


    zdravie.pravda.sk/.../13672-jedzte-zdravo-ako-jedli-nasi-predkovia/
    13.10.2010 – Pripomína to profesor Viliam Bada, prednosta III. Internej kliniky LFUK na bratislavských Kramároch. Vyvracia viaceré mýty o tom, čo je "zdravé ...

    Špargľa ako liek

    www.senior.sk/view.php?cisloclanku=2011112701
    27.11.2011 – špargľa Svojou troškou do mlyna prispieva MUDr. Viliam Bada, prednosta III. Internej kliniky LFUK na bratislavských Kramároch. Verte, neverte.

    Atď.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rado3105 Pozri príspevok
azyra: miesala si to 1:5? do kupele davaj tak 30 kvapiek mms(30 kvapiek mms + 150 kvapiek kyseliny citronovej, musis to nechat zreagovat 5minut a potom vylejes do vody a kupes sa). Ak ti to sposobilo popaleniny, tak si to pravdepodobne nezriedila spravne. MMS1 obsahuje chlor ktory sa po zriedeni s kyselinou citronovou premeni na chlordioxid a ten je neskodny...

Inak dosli mi kvapky co som kupil este pred 3 rokmi. Rok som nepouzival a ako si sa teraz nabalili na mna choroby. Kupil som z tejto stranky: http://www.webareal.sk/mms-kvapky ale uz to mms nie je take silne, v pohode sa da pit aj 10 kvapiek s vodou, co predtym nebolo mozne.
Nechapem ako to je mozne. Ma niekto odkaz na nejaky seriozny obchod, kde predavaju riadne mms?

PS: arizona, chemoterapia(az na vynimky) predlzi zivot o max pol roka, bezne by som povedal ze ho skrati a zneprijemni za miliony rocne - ryza pre farmacie), pricom clovek pocas uzivania ma taky neprijemny stav, ze sa cudujem ludom ze beru chemoterapiu(az na vynimky ako pri leukemiach...). Nehovoriac o inych liekoch: ako napr. statiny ktore viac skodia ako pomahaju...vsetko to je biznis a vedia to aj vsetci lekari, niektori uz verejne otvaraju usta, ale kopu ma obavu. Odporucam nejake clanky od prof. Viliam Bada. Budete prekvapeni....
buchač Pozri príspevok
...rado nehnevaj sa.....ale takpovediac točíš o niečom takom , o čom ani páru nemáš ( teda možno - ja neviem )...
Net je o názoroch ...a možno aj ten pán prof. Viliam Bada ( články som nečítal , ani nemienim ...) ...aj on by v prípade ochorenia seba samého , alebo člena rodiny dlho neuvažoval a uchýlil by sa k tej nepríjemnej chemo ( pre koho ale ako .....) ....a nečudoval by som sa mu ...

Zvykne sa vravieť ....." kto nezažil , nepochopí "....a ja nikomu neprajem ...
Môžeš vravieť hocikomu , komu chceš ...aj tak je to o ničom ...
...jedno je , či manžel/ka , deti ,súrodenci , rodičia - proste tí , ktorí s dotyčným zdieľajú ťažké chvíle , aj tak je to proste iné ...

Ide o to , že ak chytíš zmutovanú buňku , tak sa chytáš všetkého ...ako ten topiaci , čo aj to ponúknuté steblo neodmieta ...
korela Pozri príspevok
Ako sa niekto môže vyjadrovať k niečomu, čo si ani neprečítal? A ani nemá osovbnú praktickú skúsenosť?
Korela ...Ty si ale vtáčik ....hehe....povyťahovala si z kontextu to , čo sa Ti hodí ???

Nešlo v mojom príspevku o prof. Badu ...tu išlo o rada3105 a o jeho drístoch ohľadom kvapiek MMS ...
Spojenie rado3105 a jeho chorobná závislosť na informáciách z netu je na Porade už známa ...trieska nie hore - dole odvodeniny Ludolfovho čísla ...
Nevraviac už o tom , že tieto kvapky zavrhla nie jedna kapacita z lekárskeho prostredia ...

Inak sa opýtam - otočím otázku

AKO SA MOŽE NIEKTO VYJADROVAŤ K NIEČOMU , ČO SI LEN PREČÍTAL ....NEZAŽIL ????
A ani nemá osobnú praktickú skúsenosť?

To sa poďme rovno baviť aj o iných témach ... lebo ten a ten to povedal - nezažil ....


P.S.:
Len tak mimochodom , keby som sa mal vrátiť k článkom od profesora Badu ...
...tak tie sú z čias , keď tieto informácie - skutočnosti neboli pre mňa žiadnou novinkou ......
...pán profesor nevynašiel žiadnu horúcu vodu .....len vlažná tiekla ...
Naposledy upravil buchač : 26.03.13 at 07:30
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vieš, vtip je v tom, že ja som nevedela, že užívam MMS (nevšimla som si), síce iba na vonkajšie použitie, ale po 10 min. som už zacítila chuť roztoku pod jazykom. Išlo o kúpeľ nôh 30 min., takže tá látka i tak kolovala po organizme.
Ja som dokonca ani vtedy nevedela , že vôbec nejaké MMS existuje.
To som sa dočítala až "po" liečbe z príspevku na Porade.
Čo sa týka samotnej liečby, bola som nadmieru spokojná.

Rovnako som v tom čase mlgala 15 min. 2x denne slnečnicový olej s levanduľou.
Jedného dňa som v dychu zacítila levanduľu, rozmýšľala som, čo som zjedla v ten deň, až neskôr mi došlo, že je to z toho oleja, ktorý som vôbec nepreglgla.
Organizmus je tak priepustný, podceňujeme to, preto aj akýkoľvek vdych škodlivín od dymu z cigariet, výfukový plynov z dopravy, dymu zo svinstva z komínov, to všetko sa ukladá a veľmi ťažko vyplavuje z organizmu.
A čo sa týka samotného cholesterolu (Bada), najnovšie sa zistilo, že väčší vplyv ak nie vôbec jediný, alebo i tak by sa dalo povedať, že všetko so všetkým súvisí, je dostatok slnka.
Podľa seba to môžem potvrdiť, že mne osobne vybehol cholesterol skutočne iba v obdobiach, kedy som sa dlhodobo nedostala na slnko. Takže? Ešte veľa vecí sa nevie, človek by mal žiť bez stresu a v súlade s prírodou, dobrými vzťahmi okolia najbližšieho i širšieho, poznať sám seba, mať čisté svedomie, atď.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela Pozri príspevok
Vieš, vtip je v tom, že ja som nevedela, že užívam MMS (nevšimla som si), síce iba na vonkajšie použitie, ale po 10 min. som už zacítila chuť roztoku pod jazykom. Išlo o kúpeľ nôh 30 min., takže tá látka i tak kolovala po organizme.
Ja som dokonca ani vtedy nevedela , že vôbec nejaké MMS existuje.
To som sa dočítala až "po" liečbe z príspevku na Porade.
Čo sa týka samotnej liečby, bola som nadmieru spokojná.
MMS neriešim absolútne ......zatiaľ sú to pre mňa iba vágne informácie ...
Rovnako som v tom čase mlgala 15 min. 2x denne slnečnicový olej s levanduľou.
Jedného dňa som v dychu zacítila levanduľu, rozmýšľala som, čo som zjedla v ten deň, až neskôr mi došlo, že je to z toho oleja, ktorý som vôbec nepreglgla.
Organizmus je tak priepustný, podceňujeme to, preto aj akýkoľvek vdych škodlivín od dymu z cigariet, výfukový plynov z dopravy, dymu zo svinstva z komínov, to všetko sa ukladá a veľmi ťažko vyplavuje z organizmu.
A čo sa týka samotného cholesterolu (Bada), najnovšie sa zistilo, že väčší vplyv ak nie vôbec jediný, alebo i tak by sa dalo povedať, že všetko so všetkým súvisí,
Svätá pravda ....tak toto mám dávno overené .....
je dostatok slnka.
Podľa seba to môžem potvrdiť, že mne osobne vybehol cholesterol skutočne iba v obdobiach, kedy som sa dlhodobo nedostala na slnko. Takže? Ešte veľa vecí sa nevie, človek by mal žiť bez stresu a v súlade s prírodou, dobrými vzťahmi okolia najbližšieho i širšieho, poznať sám seba, mať čisté svedomie, atď.
...tak nejako .......
...
0 0
llyrra llyrra

llyrra je offline (nepripojený) llyrra

preco sa hadate,ked sa mozte pobit? nepoznate porekadlo,kolko ludi,tolko chuti? tak ako su ludia, ktori su zastancami antibiotik, tak su ludia, ktori nedaju dopustit na homeopatika....mms kvapky,bylinky....
​ja osobne mms kvapky uzivam dva roky a som nad mieru spokojna
0 0
llyrra llyrra

llyrra je offline (nepripojený) llyrra

preco sa hadate,ked sa mozte pobit? nepoznate porekadlo,kolko ludi,tolko chuti? tak ako su ludia, ktori su zastancami antibiotik, tak su ludia, ktori nedaju dopustit na homeopatika....mms kvapky,bylinky....
​ja osobne mms kvapky uzivam dva roky a som nad mieru spokojna
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

a preco pisat raz, ked sa da aj dvakrat ?
0 0
llyrra llyrra

llyrra je offline (nepripojený) llyrra

to ja nie,to system
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
llyrra Pozri príspevok
preco sa hadate,ked sa mozte pobit? nepoznate porekadlo,kolko ludi,tolko chuti? tak ako su ludia, ktori su zastancami antibiotik, tak su ludia, ktori nedaju dopustit na homeopatika....mms kvapky,bylinky....
​ja osobne mms kvapky uzivam dva roky a som nad mieru spokojna
Homeopatika - bylinky ???...je ich plno ...

Homeopatika - kvapky ???...net je síce krajina neobmedzených možností ...
No ak zadám do vyhľadávača .." mms kvapky zlozenie " ...nejak sa neviem dopátrať k nejakej konkrétnej info ...
Keby som mal vziať do úvahy aj to nejaké výrobné tajomstvo ( viď Becherovka , Coca Cola ...) , tak sú známe nejaké indegrediencie , no pri kvapkách MMS sa jeden dozvie iba o tých zázračných vlastnostiach ...
Chemici zistili
Je to roztok 28-percentného chloritanu sodného, používaného v priemysle, pričom účinkovať by mal uvoľnený chlórdioxid.
...a že používaš ???...
...hehehe.....pre mňa - za mňa nie iba kvapky si dávaj ....kľudne aj na decáky môžeš nalievať .....
0 0
llyrra llyrra

llyrra je offline (nepripojený) llyrra

buchač Pozri príspevok
Homeopatika - bylinky ???...je ich plno ...

Homeopatika - kvapky ???...net je síce krajina neobmedzených možností ...
No ak zadám do vyhľadávača .." mms kvapky zlozenie " ...nejak sa neviem dopátrať k nejakej konkrétnej info ...
Keby som mal vziať do úvahy aj to nejaké výrobné tajomstvo ( viď Becherovka , Coca Cola ...) , tak sú známe nejaké indegrediencie , no pri kvapkách MMS sa jeden dozvie iba o tých zázračných vlastnostiach ...
Chemici zistili


...a že používaš ???...
...hehehe.....pre mňa - za mňa nie iba kvapky si dávaj ....kľudne aj na decáky môžeš nalievať .....
nikde som nepisala, ze produkt mms su homeopatika....za slovom homeopatika su bodky co znamena,ze tam mozu byt uvedene ine lieciva. tak ak chce niekto niekoho chytat za slovo, nech si nastuduje slovencinu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
llyrra Pozri príspevok
preco sa hadate,ked sa mozte pobit? nepoznate porekadlo,kolko ludi,tolko chuti? tak ako su ludia, ktori su zastancami antibiotik, tak su ludia, ktori nedaju dopustit na homeopatika....mms kvapky,bylinky....
​ja osobne mms kvapky uzivam dva roky a som nad mieru spokojna
llyrra Pozri príspevok
nikde som nepisala, ze produkt mms su homeopatika....za slovom homeopatika su bodky co znamena,ze tam mozu byt uvedene ine lieciva. tak ak chce niekto niekoho chytat za slovo, nech si nastuduje slovencinu
...na tému slovenčina kľudne hodím reč ....

V tejto súvislosti ( červené ) to znamená aj to , že homeopatika sú bylinky , extrakty a podobne .
Čiže zákonite aj tie kvapky MMS ...

Ide totiž o to , že tri bodky naznačujú vypustenie časti prejavu ...
To isté platí aj o pomlčke ....


Capisci ???????
0 0
LadyAegwynn LadyAegwynn

LadyAegwynn je offline (nepripojený) LadyAegwynn

MMS -> HCL (Kyselina chlorovodíková) + Chloritan sodný

HCL - Kyselina chlorovodíková - solná. 4%, 200ml
Chloritan sodný 200ml

25 eur

Mam na sebe odskusane, ze MMS funguje a nie je nebezpecne pri spravnom davkovani.
Predavam zvysok prilis velkeho balenia.
Ak niekto mate zaujem, obratte sa na email

smatanik.anton@gmail.com
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
LadyAegwynn
MMS -> HCL (Kyselina chlorovodíková) + Chloritan sodný

HCL - Kyselina chlorovodíková - solná. 4%, 200ml
Chloritan sodný 200ml

25 eur

Mam na sebe odskusane, ze MMS funguje a nie je nebezpecne pri spravnom davkovani.
Predavam zvysok prilis velkeho balenia.
Ak niekto mate zaujem, obratte sa na email

smatanik.anton@gmail.com

...a čo ???
NEPOMOHLI ???
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

LadyAegwynn
MMS -> HCL (Kyselina chlorovodíková) + Chloritan sodný

HCL - Kyselina chlorovodíková - solná. 4%, 200ml
Chloritan sodný 200ml

25 eur

Mam na sebe odskusane, ze MMS funguje a nie je nebezpecne pri spravnom davkovani.
Predavam zvysok prilis velkeho balenia.
Ak niekto mate zaujem, obratte sa na email

smatanik.anton@gmail.com
Ved si ten zazracny liek nechaj pre seba, nie je skoda ho predavat, ked ti pomaha?
Alebo podaruj rodine, nech su vsetci zdravi...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

llyrra
buchač Pozri príspevok
Homeopatika - bylinky ???...je ich plno ...

Homeopatika - kvapky ???...net je síce krajina neobmedzených možností ...
No ak zadám do vyhľadávača .." mms kvapky zlozenie " ...nejak sa neviem dopátrať k nejakej konkrétnej info ...
Keby som mal vziať do úvahy aj to nejaké výrobné tajomstvo ( viď Becherovka , Coca Cola ...) , tak sú známe nejaké indegrediencie , no pri kvapkách MMS sa jeden dozvie iba o tých zázračných vlastnostiach ...
Chemici zistili


...a že používaš ???...
...hehehe.....pre mňa - za mňa nie iba kvapky si dávaj ....kľudne aj na decáky môžeš nalievať .....
nikde som nepisala, ze produkt mms su homeopatika....za slovom homeopatika su bodky co znamena,ze tam mozu byt uvedene ine lieciva. tak ak chce niekto niekoho chytat za slovo, nech si nastuduje slovencinu
Nedávno v STV bol psychológ a rozoberal písmo. Ľudia, ktorí majú zaužívané ukončovanie vety s tromi bodkami, sú tyrani. Schválne neukončené myšlienkové vyjadrenie. Otvorený koniec. :-)
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
llyrra
buchač Pozri príspevok
Homeopatika - bylinky ???...je ich plno ...

Homeopatika - kvapky ???...net je síce krajina neobmedzených možností ...
No ak zadám do vyhľadávača .." mms kvapky zlozenie " ...nejak sa neviem dopátrať k nejakej konkrétnej info ...
Keby som mal vziať do úvahy aj to nejaké výrobné tajomstvo ( viď Becherovka , Coca Cola ...) , tak sú známe nejaké indegrediencie , no pri kvapkách MMS sa jeden dozvie iba o tých zázračných vlastnostiach ...
Chemici zistili


...a že používaš ???...
...hehehe.....pre mňa - za mňa nie iba kvapky si dávaj ....kľudne aj na decáky môžeš nalievať .....
nikde som nepisala, ze produkt mms su homeopatika....za slovom homeopatika su bodky co znamena,ze tam mozu byt uvedene ine lieciva. tak ak chce niekto niekoho chytat za slovo, nech si nastuduje slovencinu
Nedávno v STV bol psychológ a rozoberal písmo. Ľudia, ktorí majú zaužívané ukončovanie vety s tromi bodkami, sú tyrani. Schválne neukončené myšlienkové vyjadrenie. Otvorený koniec. :-)
Niekto si myslí , že mu to pomôže, ak bude mínuskovať? Je to úsmevné, pretože iba na seba upozorňuje, jeden, alebo druhá. Ja som nebola dramaturgom relácie, jeho sa treba spýtať, prečo ho pozvali a prečo si zvolili takú tému.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať