Zavrieť

Porady

Venčenie domácich miláčkov

erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Čo si myslíte o uhrádzaní platieb za spotrebu energie (osvetlenie spoločných priestorov, výťah) majiteľov domácich miláčikov, ktorí chodia venčiť svojich maznáčikov. Mali by platiť viac? Aké máte skúsenosti?
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tak toto by aj mňa zaujímalo...pretože pepsikoláčikovi som nič nedávala,lebo sa bál aj tak toho rachotu, ale Robin je iná kategória, ten k tomu,že sa veľmi bojí aj šteká, ale tak strašne, že ľudia otvárajú okná, že čo sa robí...a včera večer mala jedna suseda problém, že sme ju vyrušovali pri sladkom seriáli štekotom, nuž tak Robo jej vyštekal, nech to rieši s tými, čo strieľajú-a bolo!...
...diazepam asi nie je najlepší nápad pre psíka, ale hrozím sa sviatkov a silvestra najviac...musíme v veterinárke, hádam niečo bude mať...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
...tak toto by aj mňa zaujímalo...pretože pepsikoláčikovi som nič nedávala,lebo sa bál aj tak toho rachotu, ale Robin je iná kategória, ten k tomu,že sa veľmi bojí aj šteká, ale tak strašne, že ľudia otvárajú okná, že čo sa robí...a včera večer mala jedna suseda problém, že sme ju vyrušovali pri sladkom seriáli štekotom, nuž tak Robo jej vyštekal, nech to rieši s tými, čo strieľajú-a bolo!...
...diazepam asi nie je najlepší nápad pre psíka, ale hrozím sa sviatkov a silvestra najviac...musíme v veterinárke, hádam niečo bude mať...
..no prave aj nas strasne steka, aj mna to hneva, lebo nikdy predtym tolko nestekaval..to akoze sa stazuje na to strielanie..vcera skoro vobec nespal, bol nervozny, postekoval, potom muz mu len piskoty strka, uz si tak ne ne zvykol, pribera od nich.. nastastie nasi susedia sa na brechot este nestazovali...takze hadam skocime aj my k veterinarovi..

...no a ze vraj je to hadzanie piratov zakazane, okrem silvestra..tak mali by chodit hliadky mestskej policie..lenze ti su pozaliezani v teplucku..minule ma akoze idu dvaja mestski skontrolovat, ze ci mam znamku..hovorim a co nevidite, mam za sebou uz dost tych kontrol, tam radsej keby ste davali pokuty za nezbieranie exkrementov..ze vraj dneska maju vsetci sacky..vylezu raz za mesiac, ked je pekne pocasie sa poprechadzat..
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

v prvom rade, deti by sa k pyrotechnike vôbec nemali dostať, že?... tiež sa obávam toho besnenia... u nás zaberá (hlavne na silvestra) keď sa hafan skryje do našej postele a najlepšie 2 paplóny na neho... jedine tam sa cíti bezpečne... vtedy mu to s radosťou dovolíme...
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

k tým výťahom na odľahčenie... a čo tak mincomat na každé poschodie?... hahahaha
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

erzet Pozri príspevok
Čo si myslíte o uhrádzaní platieb za spotrebu energie (osvetlenie spoločných priestorov, výťah) majiteľov domácich miláčikov, ktorí chodia venčiť svojich maznáčikov. Mali by platiť viac? Aké máte skúsenosti?
Nie. Nie som psíčkar, ale si myslíím, že by to bolo nespravodlivé. Keď ku niekomu prídu tri návštevy týždenne a ku iným iba jedna, tak ten prvý by mal platiť viac?
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Viacej ma mrzí nevychovanosť niektorých psíčkarov, ktorí venčia svojich psov v blízkosti bytoviek, škôl alebo skôlok. Minule som jedného takého upozornil a on sa maximálne čudoval čo mi vlastne vadí. V zime je to nádhera. Skvele vidieť, kde si hafani uľavujú.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
...tak toto by aj mňa zaujímalo...pretože pepsikoláčikovi som nič nedávala,lebo sa bál aj tak toho rachotu, ale Robin je iná kategória, ten k tomu,že sa veľmi bojí aj šteká, ale tak strašne, že ľudia otvárajú okná, že čo sa robí...a včera večer mala jedna suseda problém, že sme ju vyrušovali pri sladkom seriáli štekotom, nuž tak Robo jej vyštekal, nech to rieši s tými, čo strieľajú-a bolo!...
...diazepam asi nie je najlepší nápad pre psíka, ale hrozím sa sviatkov a silvestra najviac...musíme v veterinárke, hádam niečo bude mať...
Pepsi, veterinár ti dá také malé pilulky, ale keď sa pes bojí, aj tak sa bojí, akurát je omámený a chodí ako opitý. Naša dáma roky na Silvestra takú zelenú malinkú pilulku zjedla, nepomohlo, aj tak sa pchala niekde do kumbálu, keď to začalo rachotiť o polnoci. Keď sme kumbál odstránili, tak intuitívne zamierila k vstavanej skrini, ktorá je na jeho mieste, tak sme jej spodok uvoľnili a pustili ju tam. Teraz už slabo počuje, vlani bola bez tabletiek, už je moc stará, aby to nejako vnímala. Lord sa uprene na mňa díva, a keď to začne, sleduje moju reakciu. Ostanem pokojná, aj on je pokojný. Vonku je to horšie, venčíme až keď je tichšie, ale tam sa vždy bojí, keď počuje rachot. Pevne držím vôdzku, a snažím sa ho tíšiť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mojík, no ja nie som veľmi zástancom tabletiek,pepsikoláčikovi som nedávala, ale ten bol prilepený pri mne každý silvester aj vianoce,ale neštekal...to Robin je iná kategória, ten opapuľuje všetko, čo mu nesedí,však uvidíme,ako bude..
..pozdravujem dámu aj lordíka...aj štekyštek..
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

nika.sum Pozri príspevok
Ved sa da dohodnut na schodzi, vytahy uzamknut na prizemi a nemusia platit.
Bývala som v Prahe v 6-posch. dome dve dekády pred revolúciou. Na 1. poschodie nemohol používať výťah nikto, na ostatné poschodia iba smerom hore, inak boli dvere na výťahoch zamknuté. Dolu mohol výťahom chodiť iba jeden človek, ktorý mal postihnuté končatiny. A to si nepamätám, že by bol vo vchode jediný pes. Inak veľmi dobrá lokalita i na dnešné časy. Takže dá sa.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať