Zavrieť

Porady

Poďakovanie za body

43 ročná účtovníčka
Poradáci mrzí ma, že keď prídem po pár dní na poradu nevidím od koho som dostala body vidíme len 15 posledných a tak Vám neviem poďakovať. Tak chcem Vám podakovať tu verejne všetkým, tým čo mi pridelili užitočné. Díki

Usporiadat
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dakujem vsetkym, ktorym som sa nestihla podakovat za body, krasne obrazky a mile slová
3 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Ďakujem
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
V poslednej dobe nám začína blbnúť internet, a tak sa mi stáva, že keď sa na túto stránku konečne dostanem, tak nestihnem koľkokrát ani zaregistrovať, či som dostala nejaký bodík.
A preto chcem teraz všetkým, od ktorých som nejaké ocenenie dostala, a ktorým som, nie z mojej viny, nepoďakovala, povedať: ĎAKUJEM!
Jarmila

4 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..sa mi rozmnožili bodíky..tak ďakujem dodávateľom...
2 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
sito Pozri príspevok
Tiež, tým ktorým som nestihol, poďakovať, ďakujem. Ale pripomienka Tamili. Že body za mzdu a nie len za mzdu sú radené do diskusie. To nie je chyba tých, ktorí dávajú užitočné za užitočné. Tiež Treky, každému gratulantovi je to užitočné potešujúce. Na čo sú potom tie cárky? Keď všetky užitočné sú rovnako užitočné. Potom to vypadá ako keby sa v tom rypala divá sviňa. Kto sa má potom v tom vyznať? Spraviť si nejaký objektívny úsudok o poraďákoch a ich odpovediach?

Poprosím k tomu založiť tému a dať link na konkrétny príspevok, kde padlo takéto podozrenie na chybu, aby sa to dalo aj preveriť.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nemám nič proti "užitočným" bodom v kategorii gratulácie, recepty, či CCCC. Len Richard by zrejme mal stanoviť jasné pravidlá, čo sa zahrňa do Diskusia ostatné.

V mojom prípade - do horeuvedených Porád neprispievam - a napriek tomu mám v diskusii ostatné 522 bodov. Takže zrejme tam idú aj odborné body z miezd a personalistiky, ako o tom písala Tamila (nesledovala som to).
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Okrem miezd mam pocit ze aj z "podnikanie - ako na to", alebo tak nejak.... kazdy druhy bod mi ide do diskusia ostatne - aj bez pohladnic.
Naposledy upravil zk24 : 03.08.10 at 10:47
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

asi ano - lebo do tejto témy dosť prispievam a práve stadial môžu byť moje body v kategorii ostatné.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
ĎAKUJEM všetkým za poskytnuté body a pochvalné slová. Mňa každý bodík poteší, len nestíham osobne všetkým ďakovať.
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ďakujem za pribudnuté bodíky všetkým darcom...
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dakujem vsetkym za bodiky ci uz za uzitocne alebo zabavne.Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  podakovanie.jpg
Zobrazení: 7
Veľkosť:  18.4 KB
2 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Ďakujem každému za bodíky a arizone za milú pochvalu
arizona.png  
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..veru, už by sa mi patrilo poďakovať sa darcom za bodíky...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ďakujem za body všetkým, ktorým som nepoďakovala hneď pri pridelení a ďakujem aj tým, ktorí za radu ani neráčili poďakovať, ani nejako reagovať.
3 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

veru, veru....niekedy som každému ďakovala za každý pridelený bodík. Ale od istého času, keď sa bodíky začali sýpať ako z vreca, tak som to jednoducho časovo nezvládala...
takže každému ďakujem či už za bodíky, nádherné obrázky, alebo povzbudivé slová...
5 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

drobeceva Pozri príspevok
veru, veru....niekedy som každému ďakovala za každý pridelený bodík. Ale od istého času, keď sa bodíky začali sýpať ako z vreca, tak som to jednoducho časovo nezvládala...
takže každému ďakujem či už za bodíky, nádherné obrázky, alebo povzbudivé slová...
ja ich sice nemam tolko kolko vy sikulky, ale teraz sa priznam ze nesledujem kolko mi pribudlo, uz to nie je priamo pri prispevkoch, tak tam len sem-tam (aj to som prisla na to neskoro) zabludim a pozriem. Vacsinou len pozriem co nove, na par tem a idem prec. Ja Vas kocky obdivujem ako stihnete vzdy podakovat pri tom mnozstve bodov kt. dostavate. A tak ja Vam dakujem za vsetky cenne rady....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ďakujem veľmi pekne všetkým za bodíky
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Všetkým nepoďakovaným




Vaša Maja
2 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake


...pripájam saV.
_V_.png  
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať