Zavrieť

Porady

...Inteligentný vysávač...

...originál...
..no mne sa dnes skoro niečo stalo..videla som malého ufóna, ako sa plazí po zemi v obchode s elektronikou a vyšiel z toho vysávač...a som sa doňho normálne zamilovala...
..a teraz by som rada vedela, ak toto čudo máte niekto doma, tak či to vysáva aj chlpy z plyšového koberca...lebo môj maxiinteligentný pepsikoláč sa veru púšťania chlpov nemieni vzdať...
..prosím vás o vaše názory a skúsenosti...
..ďakujem...
Usporiadat
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pepsi, opýtam sa ťa na jednu vec. Máš roombu stále pripojenú na nabíjačku? Môjmu synovi nedávno odišla batéria, a to má roombu kratšie ako ja. Neviem vôbec, koľko stojí nová. Nám sa raz stalo, že roomba bola pár dní mimo nabíjačku, potom po zapojení veľmi rýchlo blikala, úplne inak, ako keď sa normálne nabíja. Mne zatiaľ roomba slúži, ale občas rozoberieme a vyčistíme aj súkolie.
0 0
robotvysavac robotvysavac

robotvysavac je offline (nepripojený) robotvysavac

Hádanka:Mám každý deň krásne povysávané, ale vysávača sa ani nedotknem. ...viac
Roomba musí byť na nabíjačke stále.Tým rýchlym blikaním pri nabíjaní sa snažila baterku oživiť ale pravdepodobne to tej baterke už nepomohlo. Nová originál bateria so zárukou je 70 eur. Ja som bateriu dostal zadarmo, ako odmenu, že som jednemu predajcovi dohodil zakaznikov.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

robotvysavac Pozri príspevok
Roomba musí byť na nabíjačke stále.Tým rýchlym blikaním pri nabíjaní sa snažila baterku oživiť ale pravdepodobne to tej baterke už nepomohlo. Nová originál bateria so zárukou je 70 eur. Ja som bateriu dostal zadarmo, ako odmenu, že som jednemu predajcovi dohodil zakaznikov.
Tak super, ty sa máš. Ja som písala o mojej roombe, že bola pár dní mimo nabíjačku, vtedy rýchlo blikala, a moja roomba funguje, asi sa ju podarilo oživiť. To synovi nefunguje. Prečo, to neviem. Možno ju mali dlho odpojenú.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..moja romba je tiež stále na nabíjačke,ale aj denne vysáva...myslí, že sa oplatí kúpiť novú bateriu, pokial je vysávač využívaný pravidelne, lebo aj dlhé státie na nabíjačke bez vysávania ju ničí a skracuje čas vysávania...je to napísané aj v tej príručke...

..a ak bude kupovať novú, tak najlepšie od certifikovaného predajcu, tam je istota pravosti baterie...

..no a ak sa romba nemude dlhšie používať, je dobre ju nechať vybiť vysávaním a potom vybrať-odpojiť a odložiť zvlášť...
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Hlavná vec, že som zabudla, hľa http://www.porada.sk/t145139-intelig...ml#post1475729
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

robotvysavac Pozri príspevok
Roomba musí byť na nabíjačke stále.Tým rýchlym blikaním pri nabíjaní sa snažila baterku oživiť ale pravdepodobne to tej baterke už nepomohlo. Nová originál bateria so zárukou je 70 eur. Ja som bateriu dostal zadarmo, ako odmenu, že som jednemu predajcovi dohodil zakaznikov.
Podarilo sa mi batériu zo synovej roomby oživiť v mojej roombe, do rána svietila zeleno. Po výmene do jeho roomby sa začala opäť nabíjať, ale nabíjanie bolo ukončené s error 5. Toto mu vraj hlásilo aj predtým, ako ju nechal úplne vybiť. Po nahlásení chyby som roombu odpojla, ona vysáva v pohode, je nabitá. Chybu hlási pri ukončení nabíjania len v jeho roombe, ak dám jeho batériu do našej, nabíjanie sa vypne normálne. Obe roomby sú séria 500, premerali sme napätie batérií, naša mala 14,65V, synova 15.12V. Vyzerá to, že jeho roomba nevypne po nabití, ale nabíja ďalej až ohlási error 5. Nabíjacia chyba, ako odstrániť?
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

musím to tu pridat, strasne som sa rehotala, podotýkam, ze roombu mám doma aj ja..

Zdá se, že vzpoura robotů je tady...
Jaks na to přišel?
Máme doma baseta. A baset pouští chlupy. Tak jsem dostal geniálni nápad pořídit si Roombu. "Inteligentní" robotický vysavač.
a co, sežral ti psa?
Nic tak trapně přízemního. Vysavač šmejdil pravidelně po baráku, zametal a vysával chlupy, měli jsme doma jako v klícce. Nicméně u toho dost ječel, tak jsem ho naprogramoval, aby uklízel, když jsme v práci. Tedy bez dohledu.
Nenapínej!
Všechno v pohodě do doby, než pes dostal nějaké střevní potíže. A jak byl doma, tak se pos... Což je u psa velikosti baseta průser sám o sobě.
začínám tušit, kam to směřuje
No nedokážeš si představit, co s tím defekátem ten vysavač provedl. Naprosto dokonale to rozjezdil po všech pokojích, nabalil si to na ty kartáče a rozetřel po všech pokojích, kam měl přístup. Tzn všude. Ten odér, když jsem dorazil domů, to si nedokážeš ani přibližně představit...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvaka
robotvysavac Pozri príspevok
Roomba musí byť na nabíjačke stále.Tým rýchlym blikaním pri nabíjaní sa snažila baterku oživiť ale pravdepodobne to tej baterke už nepomohlo. Nová originál bateria so zárukou je 70 eur. Ja som bateriu dostal zadarmo, ako odmenu, že som jednemu predajcovi dohodil zakaznikov.
Podarilo sa mi batériu zo synovej roomby oživiť v mojej roombe, do rána svietila zeleno. Po výmene do jeho roomby sa začala opäť nabíjať, ale nabíjanie bolo ukončené s error 5. Toto mu vraj hlásilo aj predtým, ako ju nechal úplne vybiť. Po nahlásení chyby som roombu odpojla, ona vysáva v pohode, je nabitá. Chybu hlási pri ukončení nabíjania len v jeho roombe, ak dám jeho batériu do našej, nabíjanie sa vypne normálne. Obe roomby sú séria 500, premerali sme napätie batérií, naša mala 14,65V, synova 15.12V. Vyzerá to, že jeho roomba nevypne po nabití, ale nabíja ďalej až ohlási error 5. Nabíjacia chyba, ako odstrániť?
Nie chyba baterky, skôr chyba robovysávača!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať