Zavrieť

Porady

Porada.sk pre Facebook, alebo na Facebooku?

admin
Pripojte sa k našej oficiálnej stránke na Facebooku.

Spravíme tam trochu zábavy a podelíme sa o dobré informácie s priateľmi, či inými používateľmi facebooku.

Zajtra spúšťame možnosť jednoduchého prihlásenia na Poradu pomocou facebook účtu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
jar88 Pozri príspevok
Tak daj kúsok svojho rozumu, aby sme tu nemali "Absurdistan".
Možno položíš základný kameň a národ ťa bude velebiť až do skonania "Nového Absurdistanu".
Milý jardo, kým si ty vlastne platený provokatér? Lebo čo slovo, to perla. Rozumy ja dávať nemusím, som rada, ak mi vystačí tak akurát pre seba. Nepotrebujem ho veľa k tomu, aby som však nemohla povedať aspoň toto: Ľudia, preboha, otvorte oči! Ani sto dní nepotrebovali na to, aby Vám ukázali, ako Vás majú na háku. A čo povieš, toto by mohol uniesť aj ten facebook, či ako sa to čudo volá.....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Danila Pozri príspevok
Milý jardo, kým si ty vlastne platený provokatér? Lebo čo slovo, to perla. Rozumy ja dávať nemusím, som rada, ak mi vystačí tak akurát pre seba. Nepotrebujem ho veľa k tomu, aby som však nemohla povedať aspoň toto: Ľudia, preboha, otvorte oči! Ani sto dní nepotrebovali na to, aby Vám ukázali, ako Vás majú na háku. A čo povieš, toto by mohol uniesť aj ten facebook, či ako sa to čudo volá.....
Otázne je, či by si tým niekoho zaujala.
Potrebuješ, aby ti na to niekto aj klikol.
(tam sa kliká na iné blbosti)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať