Zavrieť

Porady

Prenosný externý harddisk

Čaute poraďáci,
mám pre znalcov jednu otázku. Mám notebook COMPAQ s kapacitou hdd len 120Gb. Moja priateľka ho používa aj na prácu, má v ňom účtovné programy a celé účto ktoré zaberajú väčšinu jeho kapacity. Na nový book nemám peniaze preto rozmýšľam že jej na Vianoce kúpim prenosný externý harddisk aby si tie účtovné programy mohla uložiť naň. Bude môcť potom s týmito programami normálne pracovať? Môžte aj prípadne poradiť spoľahlivú značku?
Ďakujem.
Usporiadat
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Aký máš OS.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

w7
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ja mám externý harddisk WD pre zálohy Pohody a fachá mi dobre len vtedy, keď je napájaný z dvoch USB portov.
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:35
1 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

A máš nastavené aby sa ikona zobrazovala vpravo dole na paneli.Ak nie tak vlož do usb napr. usb kľúč a potom rozbaľ tú malú šipku vpravo dole na paneli - prispôsobiť - položku bezpečne odstrániť hardvér a vysunúť ... treba nastaviť na -zobraziť ikonu a oznámenia.
4 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

srska Pozri príspevok
ja mám externý harddisk WD pre zálohy Pohody a fachá mi dobre len vtedy, keď je napájaný z dvoch USB portov.
To je kvôli napájaniu.Ak by bol napájaný externým zdrojom ,tak by stačilo pripojiť na jedno USB.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Vlado40 Pozri príspevok
A máš nastavené aby sa ikona zobrazovala vpravo dole na paneli.Ak nie tak vlož do usb napr. usb kľúč a potom rozbaľ tú malú šipku vpravo dole na paneli - prispôsobiť - položku bezpečne odstrániť hardvér a vysunúť ... treba nastaviť na -zobraziť ikonu a oznámenia.
dakujem
Priznam sa, ze neviem ako to mam nastavene-nikdy som to nenastavovala,ani neviem ako a kde sa to nastavuje / NB aj OS mam asi 2 tyzdne,takze sa ucim.../. Ale ani v predoslych notebookoch som nic nenastavovala, vzdy to fungovalo akosi samé

ked mam ten modem napojeny priamo v NB , tak mi to bezpecne odpajanie funguje,je vysvieteny,takže normalne kliknem odpojit a hotovo.

Tento problem, ze sa odpojit neda,mam iba vtedy,ak mam USB modem napojeny cez rozbocovac.Zial, musim ho pouzivat,lebo 2 UBS
horko tazko napcham vedla seba,nechcem ich tam pchat nasilu...
1 0
1a4ter 1a4ter

1a4ter je offline (nepripojený) 1a4ter

Určite si kúp western digital. Určite si nekupuj seagate- to su najhoršie hardisky na svete-toto je 100% informácia.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Mne servisák zase povedal ,nech si nekupujem WD ,sú to najhoršie disky na svete nech si kúpim SEAGATE.Používam hlavne disky Seagate.Kúpil som však do PC aj WD-Black ,lebo má 5-ročnú záruku a mám ho v PC hlavne na zálohy a tak sa veľmi nenatočí , po 20 minutách sa vypne.Skúšal som WD aj ako hlavný disk ,ale som ho hneď zrušil kvôli tomu "rapčaniu" keď pracuje .Seagate sú tiché disky.Ale ináč je to jedno ,pokazili sa mi disky Seagate aj WD.Možno na externom disku skôr odíde disk chybou elektroniky na externom boxe ako samotný disk.
3 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

1a4ter Pozri príspevok
Určite si kúp western digital. Určite si nekupuj seagate- to su najhoršie hardisky na svete-toto je 100% informácia.
len tak pre info. Problémy so Seagate sa mi objavili len u 1,5 TB diskov.
Na druhej strane mám 3 staršie, ktoré idú jak hodinky. Takže by som nesúhlasil celkom s tvojim výrokom
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

dobré výsledky v testoch, niekedy jedny z najlepších mali aj disky samsung...
myslím že WD teraz nebude tá istá "nekvalita" ako WD pred 5-6 rokmi...
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať