Zavrieť

Porady

Zľavové kupóny

využívate zľavové kupóny? aké s nimi máte skúsenosti? ja si ich prezeram kazdy den, ale nekupujem bezhlavo, vsetko sa snazim vyuzit
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misstka misstka

misstka je offline (nepripojený) misstka

využila som ich len dvakrát, vždy išlo o jedlo alebo pitie. raz išlo o kaviareň, tam som bola celkom spokojná, druhýkrát o pizzu, tá tiež bola celkom dobrá, akurát som na ňu čakala asi trištvrte hodinu, lebo kuchyňa nestíhala.
nešlo o to, žeby sa tam nahrnuli ľudia s kupónmi, boli tam aj ľudia, čo si objednali klasické jedlo a tiež čakali a kuchári sa prechádzali po vonku...
takže do tej reštaurácie už asi nepôjdem
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

misstka Pozri príspevok
využila som ich len dvakrát, vždy išlo o jedlo alebo pitie. raz išlo o kaviareň, tam som bola celkom spokojná, druhýkrát o pizzu, tá tiež bola celkom dobrá, akurát som na ňu čakala asi trištvrte hodinu, lebo kuchyňa nestíhala.
nešlo o to, žeby sa tam nahrnuli ľudia s kupónmi, boli tam aj ľudia, čo si objednali klasické jedlo a tiež čakali a kuchári sa prechádzali po vonku...
takže do tej reštaurácie už asi nepôjdem
ja som zlavy na jedlo ani pitie este nevyuzila, tak trochu sa toho bojim, ze ci to nebude menej kvalitne, a vacsinou ide o restauracie, ktore nepovazujem za kvalitne...
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

myara Pozri príspevok
ja som zlavy na jedlo ani pitie este nevyuzila, tak trochu sa toho bojim, ze ci to nebude menej kvalitne, a vacsinou ide o restauracie, ktore nepovazujem za kvalitne...
ak tú reštauráciu nepovažuješ za kvalitnú,tak nie je čo riešiť..... len kvôli tomu,že mám kupón,by som tam určite nešla
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

ladyrs Pozri príspevok
ak tú reštauráciu nepovažuješ za kvalitnú,tak nie je čo riešiť..... len kvôli tomu,že mám kupón,by som tam určite nešla
no, ved taky kupon ani nekupujem
0 0
misstka misstka

misstka je offline (nepripojený) misstka

myara Pozri príspevok
ja som zlavy na jedlo ani pitie este nevyuzila, tak trochu sa toho bojim, ze ci to nebude menej kvalitne, a vacsinou ide o restauracie, ktore nepovazujem za kvalitne...
no čo sa týka tej kaviarni, išlo o jednu z lepších a takisto tá reštaurácia nebola najdrahšia a najlepšia, ale ani najhoršia.
ale máš pravdu, že väčšinou ide o nekvalitné podniky alebo podniky niekde úplne mimo centra, že človek ani nevie, kde to je.
ja do budúcnosti rozmýšľam nad pobytom v SR alebo v CR, ale mám obavy, či nejde o ubytovacie zariadenia, kde sú nejaké chybičky a preto nemajú hostí a možno by som našla cez internet aj nezľavnenú ponuku v rovnakom meste, rovnakej kategorie len o pár € drahšiu. Napríklad minule som na jednom zľavovom portály videla v diskusii sťažnosti na jeden hotel čo ponúkal pobyt. Boli od klientov čo už pobyt absolvovali. samozrejme, že diskusia bola rýchlo vymazaná.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

misstka Pozri príspevok
no čo sa týka tej kaviarni, išlo o jednu z lepších a takisto tá reštaurácia nebola najdrahšia a najlepšia, ale ani najhoršia.
ale máš pravdu, že väčšinou ide o nekvalitné podniky alebo podniky niekde úplne mimo centra, že človek ani nevie, kde to je.
ja do budúcnosti rozmýšľam nad pobytom v SR alebo v CR, ale mám obavy, či nejde o ubytovacie zariadenia, kde sú nejaké chybičky a preto nemajú hostí a možno by som našla cez internet aj nezľavnenú ponuku v rovnakom meste, rovnakej kategorie len o pár € drahšiu. Napríklad minule som na jednom zľavovom portály videla v diskusii sťažnosti na jeden hotel čo ponúkal pobyt. Boli od klientov čo už pobyt absolvovali. samozrejme, že diskusia bola rýchlo vymazaná.
no, ja sa v auguste chystam az na 2 taketo pobyty, jeden do Tatier a druhy do Prahy, som zvedava, ako to dopadne, zatial co sa tykalo rezervacie tak vsetko prebelo velmi hladko, dufam ze to tak bude pokracovat aj na mieste
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

moja kolegyňa tieto zľavové kupóny dosť nakupuje, ale myslím že už aj prestane, kúpila taký kupón na gélové nechty a nebola spokojná, kúpila zľavový kupon ku kaderníčke a povedala že tam už nikdy viac, potom kúpila zľavový kupón na pizzu, volala tam cez víkend a nezdvíhali, dnes volala na obed, povedali že prídu o dve hodiny a tak aj bolo
1 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

babi2 Pozri príspevok
moja kolegyňa tieto zľavové kupóny dosť nakupuje, ale myslím že už aj prestane, kúpila taký kupón na gélové nechty a nebola spokojná, kúpila zľavový kupon ku kaderníčke a povedala že tam už nikdy viac, potom kúpila zľavový kupón na pizzu, volala tam cez víkend a nezdvíhali, dnes volala na obed, povedali že prídu o dve hodiny a tak aj bolo
asi naozaj treba starostlivo kontrolovat o aku firmu ide, lebo ponuky su vselijake, aj do kadejakych salonov, co su v byvalych kocikarnach, nehovorim ze musia byt nutne zle alebo nekvalitne, ale urcite to nie je na urovni nejakeho znameho salonu
osobne mam zatial pozitivnu skusenost s laserovou epilaciou, salon na urovni, aj personal velmi prijemny, horsie to uz bolo s inym salonom, ktory ponukal lymfodrenaz, procedura prebehla v pohode, ale pristup sa mi nepacil vobec, ako na pase, to tam odbavovali
0 0
misstka misstka

misstka je offline (nepripojený) misstka

myara Pozri príspevok
no, ja sa v auguste chystam az na 2 taketo pobyty, jeden do Tatier a druhy do Prahy, som zvedava, ako to dopadne, zatial co sa tykalo rezervacie tak vsetko prebelo velmi hladko, dufam ze to tak bude pokracovat aj na mieste
No pár hotelov čo ponúkali Prahu som pozerala, lebo práve do Prahy by som chcela ísť a u veľa z nich som videla len tú chybičku, že neboli v centre a aj od metra boli trochu dalej, ale to by mi neprekážalo, nemála by som problém ísť napríklad 5 minút peši kým sa dostanem na metro.
Zatiaľ som čítala sťažnosti hlavne na slovenské hotely, hlavne ak išlo o ponuky s rôznymi procedúrami a kúpilo si ich veľa ľudí. Tie hotely taký nápor nezažívajú a preto veľa ľudí sa na tie procedúry ani nedostalo, lebo nemali voľný termín. A jedna sťažnosť bola aj na tie procedúry a že ten štvorhviezdičkový hotel má veľmi starý a zničený nábytok, všade plno pavučiny atd.
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

misstka Pozri príspevok
No pár hotelov čo ponúkali Prahu som pozerala, lebo práve do Prahy by som chcela ísť a u veľa z nich som videla len tú chybičku, že neboli v centre a aj od metra boli trochu dalej, ale to by mi neprekážalo, nemála by som problém ísť napríklad 5 minút peši kým sa dostanem na metro.
Zatiaľ som čítala sťažnosti hlavne na slovenské hotely, hlavne ak išlo o ponuky s rôznymi procedúrami a kúpilo si ich veľa ľudí. Tie hotely taký nápor nezažívajú a preto veľa ľudí sa na tie procedúry ani nedostalo, lebo nemali voľný termín. A jedna sťažnosť bola aj na tie procedúry a že ten štvorhviezdičkový hotel má veľmi starý a zničený nábytok, všade plno pavučiny atd.
tiez sme si to radsej vopred pozreli na mape, a az potom sme kupovali, pri tej Prahe, ideme sem http://www.hotelpopelka.cz/cs/index.html
tiez som si vsimla, ze slovenske najma penziony su niektore velmi nizkej kvality, nabytok priserny...co pamata generacie, a ktory majitelia nechceli vyhodit, tak ho pouzili v penzione
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ja s dcérou fičíme na zľavách, celkom som sa mi to zapáčilo. Nie je to však nikdy reálna 50 a vyššia zľava, to sa dá overiť porovnaní cenníkových cien. Ale oplatí sa.
napr. toto
http://www.booking.com/hotel/sk/impo...5258566908;ws=
je novopostavený pred 2 rokmi otvorený hotel. Celá Valčianska dolina, resp. tamojšie lyžiarske stredisko vyzerá novovybudované. Oceňujem aj tamojšie tenisové kurty, golf.
Objednané služby - masáže, wellness,
resp. biliard boli na úrovni, recepčná sama vyzvala aby sme sa objednali - funguje to tak.
Iné akcie - napr. manikérka, či kaderníčka, kozmetička sa vraj nemá meniť. Ale polovičnej zľave neodolám.
Kaderníčka ma ostrihala síce dobre, ale podľa svojho - nedbala na moje pokyny.
Manikúra, pedikúra boli na úrovni, v slušnom a čistom prostredí.
na pizzu s pivom sa čakalo skoro hodinu, okrem toho sa pivo nedalo zameniť za nealko ani v nižšej cene
najnovšie mám kupon na fotky, len ich musím pripraviť,
tiež mám dva kupony na kozmetiku, kvôli horúčavám to odkladám..
Naposledy upravil KEJKA : 16.07.11 at 06:46
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

zatiaľ som si kúpila zľavu na kávu a štrúdlu v jednej kaviarni v BA: keď sme tam prišli,bolo zavreté-tak mať kaviareň v starom meste v centre a zavreté cez víkend,to som nepochopila.......kupón som posunula kamoške z BA,keď tam prišla,tak sa otočila na opätku a išla preč,lebo sa tam fajčilo...vraj kupón dala kolegyni fajčiarke....takže pre mňa čistá strata ........
druhý kupón som si kúpila predvčerom,na zľavu na fotky....
zatiaľ som ho nevyužila,musím najprv fotky nachystať...
v mojom okolí tých zliav je málo,vlastne skoro nič,môžem využiť
max.do internetových obchodov....žiadne reštiky alebo kaderníctva a pod. tu u nás na zľavy nefičia...
ani tie zľavy už nesledujem,chodilo mi to denne do mailu,až tak,že som z toho bola vytočená tak som to zrušila

http://www.hypersleva.cz/cs/nabidka/1335
Naposledy upravil Gina Er : 16.07.11 at 07:02
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

KEJKA Pozri príspevok
ja s dcérou fičíme na zľavách, celkom som sa mi to zapáčilo. Nie je to však nikdy reálna 50 a vyššia zľava, to sa dá overiť porovnaní cenníkových cien. Ale oplatí sa.
napr. toto
http://www.booking.com/hotel/sk/impo...5258566908;ws=
je novopostavený pred 2 rokmi otvorený hotel. Celá Valčianska dolina, resp. tamojšie lyžiarske stredisko vyzerá novovybudované. Oceňujem aj tamojšie tenisové kurty, golf.
Objednané služby - masáže, wellness,
resp. biliard boli na úrovni, recepčná sama vyzvala aby sme sa objednali - funguje to tak.
Iné akcie - napr. manikérka, či kaderníčka, kozmetička sa vraj nemá meniť. Ale polovičnej zľave neodolám.
Kaderníčka ma ostrihala síce dobre, ale podľa svojho - nedbala na moje pokyny.
Manikúra, pedikúra boli na úrovni, v slušnom a čistom prostredí.
na pizzu s pivom sa čakalo skoro hodinu, okrem toho sa pivo nedalo zameniť za nealko ani v nižšej cene
najnovšie mám kupon na fotky, len ich musím pripraviť,
tiež mám dva kupony na kozmetiku, kvôli horúčavám to odkladám..
tak tento hotel som si vsimla, vyzera byt na dobrej urovni, a ani cena nie je zla
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

Gina Er Pozri príspevok
zatiaľ som si kúpila zľavu na kávu a štrúdlu v jednej kaviarni v BA: keď sme tam prišli,bolo zavreté-tak mať kaviareň v starom meste v centre a zavreté cez víkend,to som nepochopila.......kupón som posunula kamoške z BA,keď tam prišla,tak sa otočila na opätku a išla preč,lebo sa tam fajčilo...vraj kupón dala kolegyni fajčiarke....takže pre mňa čistá strata ........
druhý kupón som si kúpila predvčerom,na zľavu na fotky....
zatiaľ som ho nevyužila,musím najprv fotky nachystať...
v mojom okolí tých zliav je málo,vlastne skoro nič,môžem využiť
max.do internetových obchodov....žiadne reštiky alebo kaderníctva a pod. tu u nás na zľavy nefičia...
ani tie zľavy už nesledujem,chodilo mi to denne do mailu,až tak,že som z toho bola vytočená tak som to zrušila

http://www.hypersleva.cz/cs/nabidka/1335
celkom ta chapem, tiez by ma to nahnevalo
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

takejto ponuke nikdy neodolám....ale kupujem aspoň 5-10 kupónov
http://www.zamenej.sk/zlava/info/dob...-pre-steniatka
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

Gina Er Pozri príspevok
takejto ponuke nikdy neodolám....ale kupujem aspoň 5-10 kupónov
http://www.zamenej.sk/zlava/info/dob...-pre-steniatka
a nie je lepsie prispiet rovno utulku?
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

myara Pozri príspevok
a nie je lepsie prispiet rovno utulku?
peniaze idú priamo na účet útulku.....ale takouto formou sa to dozvie omnoho viac ľudí.....prispievala som aj na iný útulok touto formou,zľavový portál si nenecháva nič(lebo pri ostatných kupónoch si necháva určité percento,zadarmo by to nerobili predsa)
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

Gina Er Pozri príspevok
peniaze idú priamo na účet útulku.....ale takouto formou sa to dozvie omnoho viac ľudí.....prispievala som aj na iný útulok touto formou,zľavový portál si nenecháva nič(lebo pri ostatných kupónoch si necháva určité percento,zadarmo by to nerobili predsa)
aha, tak to som nevedela, dik za info
0 0
nosepress nosepress

nosepress je offline (nepripojený) nosepress

ja mam len a len dobre skusenosti a vyuzivam to hlavne na cestovanie a ubytovanie niekedy sa daju najst fakt super zlavy.. teraz napriklad idem na Velku Racu do noveho apartmanu za 5 eur na noc :-DD no nekup to hh..
salebook.sk
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja som si naposledy kúpil 2piva+ 500g. gazdovská piza za 3,55 v mojej obľubenej krčmeJe to super vec.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať