Zavrieť

Porady

FORMIK

ahojte, chcem sa vás iba spýtať:
nepoužíva niekto z vás FORMIK? kde by som sa k nemu mohla dostať? alebo aspon "crack" k nemu, lebo to čo je voľné na nete má obmedzenie 15 položiek a to mi nestačí.
dakujem
slávka
Usporiadat
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Slávka, tento program stojí len 950 Sk a používa ho väčšina členov porady. Ja ho vrele doporučujem, pretože v ňom vyplňujem väčšinu tlačív. Demo verzia má obmedzenie len 15 položiek. Dá sa kúpiť na www.rksoft.sk
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pozri:
http://www.porada.sk/t8009-formik.html
0 0
michelle michelle

michelle je offline (nepripojený) michelle

anto
Slávka, tento program stojí len 950 Sk a používa ho väčšina členov porady. Ja ho vrele doporučujem, pretože v ňom vyplňujem väčšinu tlačív. Demo verzia má obmedzenie len 15 položiek. Dá sa kúpiť na www.rksoft.sk
to je také lacné? dakujem, pozriem sa po tom. A kupuje sa to so všetkými možnými formulármi alebo tie sa potom sťahujú z netu? - to len tak pre zaujímavosť.
dakujem
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Kupuje sa aj s formulármi. Potom už len aktualizuješ z internetovej stránky.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
michelle
to je také lacné? dakujem, pozriem sa po tom. A kupuje sa to so všetkými možnými formulármi alebo tie sa potom sťahujú z netu? - to len tak pre zaujímavosť.
dakujem
na www.rksoft.sk
sa preklikáš až k objednávke. Dostaneš číslo účtu a oni ti pošlú kľúč, len čo zaplatíš. FORMIK si stiahneš z netu a potom aj všetky formuláre - a postupne doplníš. Neplatia sa ani upgrate, je to super.
0 0
michelle michelle

michelle je offline (nepripojený) michelle

ďakujem za rady, ste moc zlatí poraďáci... :-)
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

stiahol som, nainstaloval, formik sa mi zapacil. poslal som objednavku a trpol, kedy mi poslu registraciu, lebo medzibankove prevody nie su bleskove. kupodivu mi registracny subor poslali obratom mailom s predbeznymi udajmi na zaplatenie faktury, fakturu cakam o par dni....bol som prijemne prekvapeny.
dufam ze fakturu "nezabudnu" poslat, aby som si to mohol dat do nakladov
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

duficek
stiahol som, nainstaloval, formik sa mi zapacil. poslal som objednavku a trpol, kedy mi poslu registraciu, lebo medzibankove prevody nie su bleskove. kupodivu mi registracny subor poslali obratom mailom s predbeznymi udajmi na zaplatenie faktury, fakturu cakam o par dni....bol som prijemne prekvapeny.
dufam ze fakturu "nezabudnu" poslat, aby som si to mohol dat do nakladov
My sme od nich kupovali OPTIMIK a tiež ihneď po objednávke poslali cez e-mail registračný súbor bez zaplatenia. Nechcela som veriť vlastným očiam. Po úhrade za pár dní došla faktúra. Ešte som sa s tým nestretla, že niekto tak dôveruje neznámym ľuďom. Vzácne.
0 0
mucina mucina

mucina je offline (nepripojený) mucina

som tá, ktorá má rada čísla
ahoj, ja nemám dobré skúsenosti s týmto programov. ked vytlacim daky formular, tak mi tam vytlaci aj - studio form - a potom je to take nepriehladne. neviem ako je to u programu, ktory si kupujes. ja ho mam stiahnuty z netu.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

neviem ci si davas tlacit iba vyplnene udaje alebo udaje+tlacivo. ja si davam tlacit iba udaje a v tlaciarni mam tlacivo kupene z obchodu.
program mi vytlaci len to mu zadam, mozno ked mas free verziu hadze si to tam svoju znacku.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
mucina
ahoj, ja nemám dobré skúsenosti s týmto programov. ked vytlacim daky formular, tak mi tam vytlaci aj - studio form - a potom je to take nepriehladne. neviem ako je to u programu, ktory si kupujes. ja ho mam stiahnuty z netu.
aj ja mam stiahnuty z netu a potom len dolozene heslo, a nemam ziadne problemy ani tam nikde nevidim - studio form [IMG]images/smilies/eek.gif[/IMG][IMG]images/smilies/eek.gif[/IMG][IMG]images/smilies/eek.gif[/IMG]
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
musí byť zaplatená licencia, free je len na odsúšanie. Ale presne.... sú úžasne promptní, dôverujú, reagujú bleskovo a maju aktuálne formuláre na nete... stačí stiahnuť.
Je to super.... za tých 980 Sk zadarmo.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
A skúsili ste už niekto zakúpiť program FormEdik? Tak to je dokonalý prepych vypisovať v ňom, velebila som Formik, ale toto je dokonalosť! Pre tých, čo majú zakúpený Formik je výrazná zľava, je to pár korún a skutočne nebudete ľutovať. Je to taký zákusok pri vypĺňaní, neviem sa ho nabažiť.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
duficek
neviem ci si davas tlacit iba vyplnene udaje alebo udaje+tlacivo. ja si davam tlacit iba udaje a v tlaciarni mam tlacivo kupene z obchodu.
program mi vytlaci len to mu zadam, mozno ked mas free verziu hadze si to tam svoju znacku.
takže nemusím mať tlačivá , vytlačí mi nie len údaje? A berú takéto tlačivá napríklad v Soc.poist?? dík.
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

Ja tlačivá vôbec nemám, všetko vypĺňam vo Formiku, je to super, všade dávam tieto tlačivá a nebol problém. Ani na DÚ, ani v poisťovniach. PARÁDA!!!
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Sany
Ja tlačivá vôbec nemám, všetko vypĺňam vo Formiku, je to super, všade dávam tieto tlačivá a nebol problém. Ani na DÚ, ani v poisťovniach. PARÁDA!!!
moc dík , idem si to objednať :p už sa teším :p
0 0
jakond jakond

jakond je offline (nepripojený) jakond

cchem sa opytat ako si tam mozem vytvorit formular na vyplnanie podacich listkov na postu... vdaka
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
jakond
cchem sa opytat ako si tam mozem vytvorit formular na vyplnanie podacich listkov na postu... vdaka
Daš si to uložiť - napr. Podací lístok jakond1 a na budúce už len meníš to, čo potrebuješ, ja mám takto uložené všetko.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ondrejvla
A skúsili ste už niekto zakúpiť program FormEdik?
Tak tá cena ma zaujíma, pretože mňa tým dosť vytočili. V 10/05 som kúpila formik a v 4/06 už je formedik s tým, že vraj je to nový software a postupne nahradí formík. Toto považujem za zbytočne vyhodených 1000 Sk, keby som to bola čo i len tušila, neobjednala by som si formik ale počkala na formedik. Prilepím sem zajtra tu e-mailovú korenšpondenciu medzi nami. Vôbec tam nebola zľavnená cena spomenutá...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
ermon


Tak tá cena ma zaujíma, pretože mňa tým dosť vytočili. V 10/05 som kúpila formik a v 4/06 už je formedik s tým, že vraj je to nový software a postupne nahradí formík. Toto považujem za zbytočne vyhodených 1000 Sk, keby som to bola čo i len tušila, neobjednala by som si formik ale počkala na formedik. Prilepím sem zajtra tu e-mailovú korenšpondenciu medzi nami. Vôbec tam nebola zľavnená cena spomenutá...
Ale veď všetko to, čo je vo Formiku je aj vo Formediku! Všetky tlačivá aj staré aj nové tam nájdeš. A ak napíšeš priamo pánu Korytárovi email na stránke www.rksoft.sk a spomenieš tento problém, určite Ti dá zľavu, tento pán je veľmi ochotný a pozorný k svojim zákazníkom!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať