Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

áno, každý to mal takto... aj na FB sme to riešili...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Stefan2005 Pozri príspevok
... včera od cca 17. hodiny dnes do 8:00 mi nešla Porada - hlavná stránka sa síce načítala, ale kliknutím na ktorýkoľvek odkaz (v rámci Porady) sa mi otvorila iba čistá stránka... Všetky ostatné stránky fungovali, len táto nie... a nevidel som dnes žiadny príspevok, že by to bolo aj u niekoho iného.
včera si si mal pokecať, poradiť sa na šuťáku.....iba ten bol funkčný......a ráno ani on, všetko bolo v bielom....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

KUA, prečo sa to tak *e*e (doplňte podľa potreby z týchto spoluhlások: B J R S) - už ma to *e*e (opäť si doplňte)
3 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
calawen Pozri príspevok
áno, každý to mal takto... aj na FB sme to riešili...
... a povedal niekto, že prečo? alebo sorry ?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stefan2005 Pozri príspevok
... a povedal niekto, že prečo? alebo sorry ?
nie... Richard tam nezavítal a nevysvetlil nič...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
... včera od cca 17. hodiny dnes do 8:00 mi nešla Porada - hlavná stránka sa síce načítala, ale kliknutím na ktorýkoľvek odkaz (v rámci Porady) sa mi otvorila iba čistá stránka... Všetky ostatné stránky fungovali, len táto nie... a nevidel som dnes žiadny príspevok, že by to bolo aj u niekoho iného.
U mňa to bolo rovnako.Dokonca včera som videla, aspoň , že Porada existuje...i keď bola nefunkčná.Dnes ráno to bolo horšie nenašlo ju totiž ani na google....zostal len prázdny monitor .
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... no a ešte poviem, čo ma maximálne serie (okrem toho, že sa ešte vždy neprihlásil manažér obsahu a svieti tam tá černota):

diskusia, dám príspevok, použijem multicitáciu, odošlem príspevok... medzitým pribudne 20-30 príspevkov v téme, chcem znova prispieť, označím príspevok na citáciu - a hľa - cituje mi všetky predtým multiciáciou označené príspevky.... mám na vybranú, či nalistujem pár strán dozadu a odstránim zafajknuté citácie, alebo v okne odpovede si pekne vymažem nežiadúce citácie....
Alebo sa dá niekde nastaviť "mazanie príznaku citácie" automaticky ?
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stefan2005 Pozri príspevok
... no a ešte poviem, čo ma maximálne serie (okrem toho, že sa ešte vždy neprihlásil manažér obsahu a svieti tam tá černota):

diskusia, dám príspevok, použijem multicitáciu, odošlem príspevok... medzitým pribudne 20-30 príspevkov v téme, chcem znova prispieť, označím príspevok na citáciu - a hľa - cituje mi všetky predtým multiciáciou označené príspevky.... mám na vybranú, či nalistujem pár strán dozadu a odstránim zafajknuté citácie, alebo v okne odpovede si pekne vymažem nežiadúce citácie....
Alebo sa dá niekde nastaviť "mazanie príznaku citácie" automaticky ?
..

...fuha, ja som sa normálne domotala, kým som toto prečítala...vy máte aj multicitáciu?..šak ja mám len "citovať", a jak na to kliknem, cituje len ten príspevok, ku ktorému klikám!...



(joj, už som našla tú multioné..tak oki, mám aj ja..
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
pepsikova Pozri príspevok
...joj, už som našla tú multioné..tak oki, mám aj ja..
takže aj to moje rozčúlenie a jeho následné zverejnenie nakoniec bolo pre niekoho užitočné !
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ani neuplynulo veľa vody v Dunaji a zas to isté! Keď kliknem v profile na "Posledné príspevky" vyhodí mi upozornenie: connection to localhost:9322 failed (errno=111, msg=Connection refused). A aby toho nebolo málo, to iste mi robí pri "Založené témy". Nuž, nie žeby som sa nevedela obísť bez jedného alebo druhého, ale núti ma to lietať po Porade ako sputnik, ak chcem nájsť to, čo chcem. A to ma otravuje.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Petra Nová Pozri príspevok
... Nuž, nie žeby som sa nevedela obísť bez jedného alebo druhého, ale núti ma to lietať po Porade ako sputnik, ak chcem nájsť to, čo chcem. ...
... tomu hovorím postupné dávkovanie problémov.
Už neočakávam ani vyjadrenie admina, či ešte prebiehajú úpravy na Porade, resp. dokedy budú ešte prebiehať.
Očakávam však (ak to takto bude pokračovať), že zo dňa na deň buď vznikne ozajstné super-forum, alebo sa znenazdajky (ako pred 2-3 dňami) objaví LOD (Light of Death)
Naposledy upravil Stefan2005 : 18.12.11 at 17:53
1 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Mne tu chýba od zavedenia novôt vyhľadávanie pomocou čísla účtu. Vedela som napr. že bolo veľa správnych príspevkov k danému účtu a stačilo mi napísať napr. 365* alebo aj dva účty súčasne : 518* 321* ...atp. a našlo mi kopčisko tém. Naviac, ak som do rozšíreného vyhľadávania zadala okrem toho s hviezdičkou aj nick, o ktorom za roky Porady už viem, že k veci významne prispel, vyhľadávanie bolo sekundové. V súčasnosti je hodinové až niekoľkodňové .
A tiež mi chýba (čo písala i KEJKA) dátum/čas posledného príspevku na stránke "dnešné príspevky".
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stefan2005 Pozri príspevok
... tomu hovorím postupné dávkovanie problémov.
Už neočakávam ani vyjadrenie admina, či ešte prebiehajú úpravy na Porade, resp. dokedy budú ešte prebiehať.
Očakávam však (ak to takto bude pokračovať), že zo dňa na deň buď vznikne ozajstné super-forum, alebo sa znenazdajky (ako pred 2-3 dňami) objaví LOD (Light of Death)
A čo myslíš Števo, čo je pravdepodobnejšie? Superfórum alebo death?

Mne osobne dosť chýba aj to, že jeden príspevok nemá vlastnú webadresu, tak ako to bolo v minulosti.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zase nefunguje vyhľadávanie, ani príspevky ked kliknem na konkrétny nick.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Petra Nová Pozri príspevok
A čo myslíš Števo, čo je pravdepodobnejšie?...
... problémy Porady prestávam síce pomaly ale určite riešiť; pretože patrím skôr (alebo rozhodne) k tým členom, ktorý viacej odpovedajú, ako sa pýtajú, je to potom skoro vždy na úkor zadávateľa témy - ak nejde vyhľadávanie, blbne citácia, sú nefunkčné linky, zmenili sa funkcie, tak to jednoducho zbalím a neodpovedám; okrem toho pomaly, ale určite sa vytrácajú nicky, ktorých som rád čítal, podiskutoval s nimi
3 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mňa tiež, keď Porada prestane baviť, tak sa zbalím a idem kade tade inakade. Keď sa vrátim, začas vydržím a zas dovidenia.
Možno sa skoro podarí nájsť manažéra obsahu a vzdelávania, lenže tých, čo budú radiť, tých bude poskromne.

Teraz som zistila, že dávam diskrétne súhlasy. Nevidieť ich.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Došašúrené, predtým naozaj veľmi jednoduché vyhľadávanie smeruje akorát k tomu, že ak boli založené desiatky tém k stravným lístkom, pracovným cestám, atp., teraz ich budú stovky. Nevyhľadám, tak založím. Nemusí to byť vždy o lenivosti. Chyba novodobej réžie. Inovácia nie vždy je na prospech.
-----------
A tak mimo témy : Reklamy ma nesrdia, ale je na smiech, ak si firma sem svoju pricapí a múdro kričí, že od 1.4.2012 plátcovia DPH..ale je to akcia, tak verme aj jej zaručenému.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Petra Nová Pozri príspevok
...Teraz som zistila, že dávam diskrétne súhlasy. Nevidieť ich.
... a ja som také súhlasy dokonca dostal ani prijímateľ nevidí, od koho...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Presne som mala na mysli tvoj príspevok 972.

Paula to výstižne napísala. Došašúrené!

Doplnok:
S radosťou môžem oznámiť, že posledné príspevky aj založené témy už vidieť. Tiež súhlasy si vidím. Hlas ľudu bol teda vyslyšaný a to celkom promptne na naše pomery.
Naposledy upravil Petra Nová : 18.12.11 at 21:44
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Kvaka Pozri príspevok
... tu dole mi svieti čierny riadok Hľadáme manažéra.....
... aby mu nebolo samému smutno, pribudol k nemu súrodenec (inej farby)... ak to pôjde takto ďalej, zachvíľu máme plný celý spodný riadok
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať