Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Lujza, aký máš vzťah ku svojmu autíčku? Máš ho rada?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

taiko
srska
aspoň by sa mohla smelo postaviť makarónovi. ale vážne - keď tak kukám do spätného ani sa nečudujem, že sú takéto búračky - každý tretí za volantom telefonuje. načim by bolo dobré mať vzadu namontovanú kamerku
velice fajne, tiez o tom rozmyslam, len zabery z takejto kamery asi nie su pri nejakom spore brane ako relevantny dokazovy material, ci?
nad touto už mesiac uvažujem - ale cena !!!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja mám síce veľmi pozitívny vzťah k svojmu PC, veď je to môj spasiteľ, ale občas sa tam vždy niečo udeje bez môjho pričinenia. A to mi moje dieťa, keď ho poprosím o zásah, pridá koment, v zmysle - ach tie tvoje ...... Nie je to negatívne. Ja si to tiež inak neviem vysvetliť. A pripúšťam, že má pravdu.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
srska
taiko
srska
aspoň by sa mohla smelo postaviť makarónovi. ale vážne - keď tak kukám do spätného ani sa nečudujem, že sú takéto búračky - každý tretí za volantom telefonuje. načim by bolo dobré mať vzadu namontovanú kamerku
velice fajne, tiez o tom rozmyslam, len zabery z takejto kamery asi nie su pri nejakom spore brane ako relevantny dokazovy material, ci?
nad touto už mesiac uvažujem - ale cena !!!
eeej mariu jeho, bylku premrstena cena tak veru a ani ta recenzia nie je bohvie aka. A to este treba pripocitat clo pri dovoze z Amerikoch
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
Lujza, aký máš vzťah ku svojmu autíčku? Máš ho rada?
velmi...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

taiko
srska
taiko
srska
aspoň by sa mohla smelo postaviť makarónovi. ale vážne - keď tak kukám do spätného ani sa nečudujem, že sú takéto búračky - každý tretí za volantom telefonuje. načim by bolo dobré mať vzadu namontovanú kamerku
velice fajne, tiez o tom rozmyslam, len zabery z takejto kamery asi nie su pri nejakom spore brane ako relevantny dokazovy material, ci?
nad touto už mesiac uvažujem - ale cena !!!
eeej mariu jeho, bylku premrstena cena tak veru a ani ta recenzia nie je bohvie aka. A to este treba pripocitat clo pri dovoze z Amerikoch
treba to kúpiť z nl cez nemecký amazon ponuka
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Holander ty si milý chalanisko.....ale ja mám iba balkón....a tulipky sú pekné v záhone...ale aj tak dakujem.....orchidky som minule kúpila akože zdochliny po 1e....pani mi vybrala také fajné ešte mi doma kvitnú
Nezvládam, ak vidím najmä v Tescu, v Bille a Lidli spravia aspoň nejaké opatrenia. ale Tesco sa nestará o kvety v črepníkoch a nechávajú ich vyschnúť, nepolievajú ich. Ešte sa pridá aj nedostatok prirodzeného svtela a dielo je dokonané.
Raz som si kupovala 3 mŕtve oleandre za zníženú sumu, ešte ma pokladníčka odhovárala,
doma sa do dňa vo vode spamätali. Rovnako som si vypýtala z kôpky vyhodených kvetov u kvetinárky úplne zvädnutú hortenziu a dve si kúpila normálne, neuveriteľné, tiež sa pozbierala do dňa. Nechápem tých ľudí, veď je to ich tovar a vedia ako sa rastliny správajú. Nie, že som iba ušetrila, ale ten pocit je naplnený vnútorným šťastím záchrany života.
1 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... medzi dnešnými titulkami som sa vyslovene potešil tejto včerajšej správe :
http://automoto.cas.sk/clanok/193423...it-12-mesiacov

... povedal som si - konečne niečo rozumné v poslednej dobe od našim volených...
ale keď som si prečítal názor štátneho tajomníka (samozrejme zo Smeru), moje nadšenie ihneď upadlo ... jeho vyjadrenie hodné postu štátneho tajomníka.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pokračovanie v novej téme prosím, dajte sem link a zatvorím.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
srska
taiko
srska
taiko
srska
aspoň by sa mohla smelo postaviť makarónovi. ale vážne - keď tak kukám do spätného ani sa nečudujem, že sú takéto búračky - každý tretí za volantom telefonuje. načim by bolo dobré mať vzadu namontovanú kamerku
velice fajne, tiez o tom rozmyslam, len zabery z takejto kamery asi nie su pri nejakom spore brane ako relevantny dokazovy material, ci?
nad touto už mesiac uvažujem - ale cena !!!
eeej mariu jeho, bylku premrstena cena tak veru a ani ta recenzia nie je bohvie aka. A to este treba pripocitat clo pri dovoze z Amerikoch
treba to kúpiť z nl cez nemecký amazon ponuka
hej pouzivam amazon.de, aj amazon.co.uk, ale obvykle je to tam drahsie ako v US, takze to vyjde mnohokrat rovnako
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Stefan2005
... medzi dnešnými titulkami som sa vyslovene potešil tejto včerajšej správe :
http://automoto.cas.sk/clanok/193423...it-12-mesiacov

... povedal som si - konečne niečo rozumné v poslednej dobe od našim volených...
ale keď som si prečítal názor štátneho tajomníka (samozrejme zo Smeru), moje nadšenie ihneď upadlo ... jeho vyjadrenie hodné postu štátneho tajomníka.
ja by som doplnil, je to je vyjadrenie hodne postu statneho tajomnika, prislusnika kmena "SMER asocialna demagogia". Proste vypatlany, dosucha vyutierany, nekompetentny, darmozravy, cudzopasny cerv.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
srska
...treba to kúpiť z nl cez nemecký amazon ponuka
... alebo v Nižnom Novgorode
http://www.nn.ru/market/6269371_avto...05805.htm?ceny
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stefan2005
... medzi dnešnými titulkami som sa vyslovene potešil tejto včerajšej správe :
http://automoto.cas.sk/clanok/193423...it-12-mesiacov

... povedal som si - konečne niečo rozumné v poslednej dobe od našim volených...
ale keď som si prečítal názor štátneho tajomníka (samozrejme zo Smeru), moje nadšenie ihneď upadlo ... jeho vyjadrenie hodné postu štátneho tajomníka.
Štefan, však čo chceš, ak majú plánovať príjmy, tak musia za kalendárny rok. Sú to obmedzenci, Inak to nevedia. Ak by umožnili kúpu známky na 12 mesiacov kedykoľvek, mali by určite väčšie príjmy. V lete veľa ľudí váha, akú známku kúpiť, keby mali možnosť, že im bude platiť celých 12 mesiacov, volili by asi ročnú.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Richard
Pokračovanie v novej téme prosím, dajte sem link a zatvorím.
hotovo http://www.porada.sk/t228546-co-sa-m...otesilo-v.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať