Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Žabinka
ja som si iba raz kupovala topánky spôsobom objednania.. písali pri konkrétnom type, že si treba objednať o jedno číslo väčšie, ako sa používa.. dala som na ich radu, keďže som nosila 38, objednala som 39.. a prišli také lode.. tak som ich poslala späť, a objednala 37.. tie mi už boli ako uliate...
To sa stalo i mne, možno v tom istom eshope. Mali to tak nezrozumiteľne napísané, že som nevedela ani ja, ani ich operátorka sa z toho dostať žiadnou logikou. Tiež išlo o odporúčanie jedného čísla radšej plus alebo mínus. Nakoniec sme dospeli po dlhom mudrovaní k nejakému záveru, a veru neboli dobré. Ale to ma neodradilo. Keď si pomyslím, že mám behať po OC, radšej risknem, náklady sa vrátia i tak. Pri osvedčených zn. sa problém stráca, a pri športovej obuvi sa malý rozdiel strie pri zaviazaní so šnúrkami, či suchým zipsom.
Raz som kúpila synovi topánky, dcéra mu ich odovzdala v záhradke v meste pri čaji ako prekvapko, skoro vyskočil z kože, tak som trafila farbu i dizajn. To bolo pre tromi rokmi, podnes ich nosí. Miluje ich. Pozerám si ich spoločné foto, keď bola za ním, a vravím, on ich ešte nosí? Nedopustí na ne. To človeka blaží.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zee lane maju pekne boty...ja hlavne boty,slnecne okuliare,v jednom obdobi zn.desigual....podprsenky od trjumfu....
Ale ano oblecenie...je take ...také....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Asi tak aj ja korela....uz aj džiny cez net som sice iba jeden druh ale iba ten nosim....nie nebudem chodit po OC....brrr
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
Asi tak aj ja korela....uz aj džiny cez net som sice iba jeden druh ale iba ten nosim....nie nebudem chodit po OC....brrr
tak ja si to teda radšej odchodím.. bez skúšania nekupujem.. ale málokedy sa mi podarí kúpiť na prvý raz.. najprv vyskúšam, potom sa mi to musí uležať v hlave, a až potom kupujem.. ak ovšem počas toho ulehávania v hlave nezistím, že to vlastne vôbec nepotrebujem..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Objednafka sa da aj zrusit mne to takto super vyhovuje....podprsenky uplne...musela by som ist do pandorfu-at...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

To je tiež pravda, ja to z tohto dôvodu ponechám tovar určitý čas v nákupnom koši (nie každý eshop to však umožňuje) a získam čas na premyslenie. Je to tak ako píšeš. Ale ak niečo hľadám dlhší čas a konečne to objavím, neváham ani minútu. A ešte si overím pre istotu pôvodnú cenu u originál výrobcu. Jeden eshop nesmierne klame.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
...nebudem chodit po OC....brrr
Tak by som povedal, že príslovím :

Nehovor hop, pokiaľ si nepreskočila.
Dočkaj času, ako husa klasu.

Otázka ...vieš, na čo teraz narážam ?
Naposledy upravil buchač : 03.07.15 at 12:24
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Objednafka sa da aj zrusit mne to takto super vyhovuje....podprsenky uplne...musela by som ist do pandorfu-at...
Šak môžeš chodiť hore bez. A ešte aj ušetríš.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
lujza.j
Objednafka sa da aj zrusit mne to takto super vyhovuje....podprsenky uplne...musela by som ist do pandorfu-at...
Šak môžeš chodiť hore bez. A ešte aj ušetríš.
Hehehe...a hlavne v mundúre...tam, kde slúži, by to ešte horšie vyzeralo...poniektorí by teda ešte viac mali prekrvený "rozum", ako doteraz...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
lujza.j
...nebudem chodit po OC....brrr
Tak by som povedal, že príslovím :

Nehovor hop, pokiaľ si nepreskočila.
Dočkaj klasu, ako husa klasu.

Otázka ...vieš, na čo teraz narážam ?
Dočkaj klasu, ako husa klasu.

Ej, ej, chybička se vloudila.
SPrávne je, dočkaj času, ako husa klasu.
Isto si už mal v mysli to Luine hore bez.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
SPrávne je, dočkaj času, ako husa klasu.
Šak ja viem...to od hladu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

marjankaj
lujza.j
Objednafka sa da aj zrusit mne to takto super vyhovuje....podprsenky uplne...musela by som ist do pandorfu-at...
Šak môžeš chodiť hore bez. A ešte aj ušetríš.
Mam sebarefkexiu....iba na plaži....hore bezzz zase stare kozy....co ti poviem.....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Mam sebarefkexiu....iba na plaži....hore bezzz zase stare kozy....co ti poviem.....
Komu sa nepáči nech nekuká. Šak nemieriš naňho pištoľou, ako v Kameňákove stará Kropáčková.
A je to aj odporúčané. Síce zameškané sa už nedá úplne dobehnúť.Ale za pokus nič nedáš.
http://casprezeny.azet.sk/clanok/113...azda-zena.html
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

konecne leto nabralo grady-tak sup,sup do aquparkov a k vode
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Posledné zbohom maestro.
http://www.cas.sk/clanok/322385/slov...e-maestro.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Janko ani na krok to zas az tak nie....maju svoju volnost
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
Hehehe...a hlavne v mundúre...tam, kde slúži, by to ešte horšie vyzeralo...poniektorí by teda ešte viac mali prekrvený "rozum", ako doteraz...
No zase ju neposielaj šľapať chodník. Nech sa zapracujú mladí.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
Janko ani na krok to zas az tak nie....maju svoju volnost
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Janko ani na krok to zas az tak nie....maju svoju volnost
Teraz hovoríš o kolegoch? Či....?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

marjankaj
lujza.j
Janko ani na krok to zas az tak nie....maju svoju volnost
Teraz hovoríš o kolegoch? Či....?
Ako vies ze mam uchylakov v robote....ale sak šeci ste...uz som za 25 rokov na uchylacke reci zvykla....uz nic neprekvapi....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať