Zavrieť

Porady

hrobove miesto

Dobrý den, od kolkeho roku sa platí za hrobové miesto? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Platí sa od uzavretia nájomnej zmluvy a cena a dĺžka závisí od VZN mesta/obce.U nás je to na 25rokov,u vás je to na dobu neurčitú a platí sa nájom na 10 rokov (1-hrob 15€,kolumbárium 10€):http://www.dudince-mesto.sk/files/vzn/7-2012_0.pdf
    Naposledy upravil Peggynka : 02.07.15 at 12:35

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    AKo myslíš od koľkého roku? Čoho koľkého roku? PRenájom sa spravidla platí hneď, ako nebožtíka pochovajú. Hrobové miesto sa dá prenejať zvyčajne na 5 či 10 rokov dopredu.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka Môžeš si aj za života prenajať a platiť (možno niekde nie,ale u nás majú spoluobčania aj pomníky a chodia si ich čistiť )
    babka - ježibabka Ako mužov bratranec. Stretla som ho na cintoríne riadne nasrdeného. Vraj musí povedať starostovi, aby vyrúbali tuje, lebo majú na pomníku so ženou fotky a chodia na nich vtáci ............Nie je to téma na smiech, ale nedalo mi
    Peggynka Na východe majú kúpené aj truhly... v obývačke čakajú
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.