Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
pocuj jaroslav, a Ty o com zase ?
Nuž ..... ako vždy ..... o ničom.....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ing. Ľubomír Janoška
taiko
Zaskočila dnes informácia z ČR Plus. Viac ako 40% Čechov má nejaký dlh a 30% z nich má exekúciu. Obludné čísla
Zrejme predelili počet exekúcií počtom dĺžnikov(?) To ale nesedí, pretože v ČR je relatívne vysoký počet ľudí, ktorí majú na krku viacero exekúcií. Počet exekuovaných dĺžnikov (cca 850 tis.) je podstatne nižší než počet exekúcií (4,5 milióna). Čísla k 31.12.2016.
nuz neviem, aku metodiku mali. Spominali to v suvislosti s akciou "Den bez dlhov", co tam teraz prebieha. Kukam ale ze akciu zastresuju, podporuju aj inkasne spolocnosti, tak bohvie ako to je
Naposledy upravil taiko : 13.11.17 at 08:35
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
taiko
Zaskočila dnes informácia z ČR Plus. Viac ako 40% Čechov má nejaký dlh a 30% z nich má exekúciu. Obludné čísla
Zaujímavejšie by bolo, ak by tie čísla popisovali to, čo si ty osobne za nimi predstavuješ.
Lebo nieje dlh ako dlh a ani každá exekúcia nieje rovnaká.
pocuj jaroslav, a Ty o com zase ? Ako mozu cisla z ceskeho rozhlasu popisovat moje predstavy
Tie správy ich určite neopisujú, ale ty si ich sem napísal.
Teba tá informácia zaskočila. Pritom, ako som už napísal, určite nieje dlh ako dlh. Väčšina tých dlhov je na krku šťastných a spokojných dlžníkov. Nemyslíš?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
taiko
pocuj jaroslav, a Ty o com zase ?
Nuž ..... ako vždy ..... o ničom.....
Jelimane, jelimane.
To by si nebol ani ty, keby si sa nejako nepokúsil zaťať nejakú sprostosť.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
jar88
taiko
Zaskočila dnes informácia z ČR Plus. Viac ako 40% Čechov má nejaký dlh a 30% z nich má exekúciu. Obludné čísla
Zaujímavejšie by bolo, ak by tie čísla popisovali to, čo si ty osobne za nimi predstavuješ.
Lebo nieje dlh ako dlh a ani každá exekúcia nieje rovnaká.
pocuj jaroslav, a Ty o com zase ? Ako mozu cisla z ceskeho rozhlasu popisovat moje predstavy
Tie správy ich určite neopisujú, ale ty si ich sem napísal.
Teba tá informácia zaskočila. Pritom, ako som už napísal, určite nieje dlh ako dlh. Väčšina tých dlhov je na krku šťastných a spokojných dlžníkov. Nemyslíš?
Nemyslim, ale akiste sa neurazis, ked s Tebou o tom nebudem diskutovat.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety


Smutná realita.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Najkrajsi pes sveta za rok 2017 -

90.000 navstevnikov,, 31.000 psov, 330 ras
Uzasna atmosfera
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Kolko krajin?
Pretoze bratia Pospisilovci boli majstrami sveta asi 20 krat, ale v par krajinach sutazilo max 50 sportovcov.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

vicktor
Kolko krajin?
Pretoze bratia Pospisilovci boli majstrami sveta asi 20 krat, ale v par krajinach sutazilo max 50 sportovcov.
73 statov - 31 000 psov - Svetova vystava pod FCI.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

niečo málo k diskusii o vodičákoch - nielen diabetici, aj srdciari môžu mať problém https://www.aktuality.sk/clanok/5384...jsie-pravidla/
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Dáša_
niečo málo k diskusii o vodičákoch - nielen diabetici, aj srdciari môžu mať problém https://www.aktuality.sk/clanok/5384...jsie-pravidla/
v clanku su iste dolezite nepresnosti. Napr implantacia defibrilatora je obmadzenim iba pre opravnenia C, CE, C1, C1E, D, DE, D1 a D1E..
Prikladam preto prislusne smernice
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čo poviete?

Preventívne protipožiarne prehliadky RD
V zmysle zákona číslo 314/2001 o ochrane pred požiarmi zaháji DHZO ( Dobrovoľný hasičský zbor obce) v mesiaci .... obhliadky rodinných domov. Prosíme občanov, aby umožnili našim kontrolným skupinám vykonať preventívnu protipožiarnu obhliadku. Členovia kontrolných skupín budú chodiť v hasičských uniformách. Každý člen je označený preukazom totožnosti vydaným MÚ .... .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Čo poviete?
...a čo tým chceš povedať TY?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Čo poviete?

Preventívne protipožiarne prehliadky RD
V zmysle zákona číslo 314/2001 o ochrane pred požiarmi zaháji DHZO ( Dobrovoľný hasičský zbor obce) v mesiaci .... obhliadky rodinných domov. Prosíme občanov, aby umožnili našim kontrolným skupinám vykonať preventívnu protipožiarnu obhliadku. Členovia kontrolných skupín budú chodiť v hasičských uniformách. Každý člen je označený preukazom totožnosti vydaným MÚ .... .
v bytovych domoch je to bezna vec
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
v bytovych domoch je to bezna vec
....a v RD by to malo byť tiež bežným pravidlom, dokonca častejšie by mali byť.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

korela
Čo poviete?

Preventívne protipožiarne prehliadky RD
V zmysle zákona číslo 314/2001 o ochrane pred požiarmi zaháji DHZO ( Dobrovoľný hasičský zbor obce) v mesiaci .... obhliadky rodinných domov. Prosíme občanov, aby umožnili našim kontrolným skupinám vykonať preventívnu protipožiarnu obhliadku. Členovia kontrolných skupín budú chodiť v hasičských uniformách. Každý člen je označený preukazom totožnosti vydaným MÚ .... .
jaaj, ja si pamätám na dedine nejednú kontrolu hasičmi. Dobrovoľnými. Hovorilo sa, že chodia komíny kontrolovať. Ale teda, pri posledných domoch už mali občas problém aj tie dvere nájsť, nieto sa na povalu vyštverať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
korela
Čo poviete?

Preventívne protipožiarne prehliadky RD
V zmysle zákona číslo 314/2001 o ochrane pred požiarmi zaháji DHZO ( Dobrovoľný hasičský zbor obce) v mesiaci .... obhliadky rodinných domov. Prosíme občanov, aby umožnili našim kontrolným skupinám vykonať preventívnu protipožiarnu obhliadku. Členovia kontrolných skupín budú chodiť v hasičských uniformách. Každý člen je označený preukazom totožnosti vydaným MÚ .... .
jaaj, ja si pamätám na dedine nejednú kontrolu hasičmi. Dobrovoľnými. Hovorilo sa, že chodia komíny kontrolovať. Ale teda, pri posledných domoch už mali občas problém aj tie dvere nájsť, nieto sa na povalu vyštverať
Každý rok dôjdu chlapci hasičskí...pozrú, vypíšu papier...ja podpíšem a oni odídu.

P.S.:
Ale mám taký ciťák, že korela na niečo iné naráža.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja si totiž nespomínam, že by sa nám po byte špacírovali niekedy hasiči, ani pred 89 ani po.
Veď obydlie je nedotknuteľné, či aký termín je uzákonený.
Iné je komín, iné je byt. Tomu fakt moc nerozumiem. Čo si môžu v byte všimnúť, staré el. vedenie, človeka s cigaretou v posteli, horiace sviečky, či čo? Pýtam sa na význam tej prehliadky. To sa nerobilo ani v 50. rokoch.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ja si totiž nespomínam, že by sa nám po byte špacírovali niekedy hasiči, ani pred 89 ani po.
Veď obydlie je nedotknuteľné, či aký termín je uzákonený.
Iné je komín, iné je byt. Tomu fakt moc nerozumiem. Čo si môžu v byte všimnúť, staré el. vedenie, človeka s cigaretou v posteli, horiace sviečky, či čo? Pýtam sa na význam tej prehliadky. To sa nerobilo ani v 50. rokoch.
Skleróza nie je vážna choroba...len sa pri nej jeden nachodí...občas aj ja.

Čo sa týka bytových domov, tak to robia "inkognito" v spoločných priestoroch....nie sú každým viditeľní a spozorovateľní.
Pri rodinných domoch je to iné...tam hasiča je nutné vpustiť na pozemok, aby videl na komíny.
Do domu predsa nik nekáže vpustiť.

P.S.:
V 50tych rokoch sa robili iné veci...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už sa mi nechce hľadať jednu tému dnes - povinnosť sprístupniť prístup ku komínu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať