Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elena Navrátilová
A tie stránky so smajlíkmi nemajú chybu. Už sa tu zabávame aj s dcérou. Prekárame jedna druhú. Ale našli sme aj také čo nás vystihujú. Super, super.
Už ich len správne používať Elenka. Ja sa tiež vytešujem,lebo smajlíci od Zitky sú vždy takí trefní./hm, nie moc po slovensky,však?/
Sú takí výstižní -spisovnejšie ,ale nie také trefné.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Dúfam, že som Vás veľmi nerozčúlil s tým obrázkom, nemyslel som to až tak zle.
Neviem, čo si myslíte, že sa chystá ten lišiak urobiť, podľa mňa však ide zachraňovať vlka a práve si chystá polohu, aby mohol začať ťahať...No a vlk hneď myslí na hlúposti.

A mimo témy nie som tiež, každý, kto otvorí tému sa buď zasmeje alebo začne rozmýšľať. No a obe zdraviu iba prospeje.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

M3G
Dúfam, že som Vás veľmi nerozčúlil s tým obrázkom, nemyslel som to až tak zle.
Neviem, čo si myslíte, že sa chystá ten lišiak urobiť, podľa mňa však ide zachraňovať vlka a práve si chystá polohu, aby mohol začať ťahať...No a vlk hneď myslí na hlúposti.

A mimo témy nie som tiež, každý, kto otvorí tému sa buď zasmeje alebo začne rozmýšľať. No a obe zdraviu iba prospeje.
Áno, úúúúúúúplne to tak vyzerá, ako hovoríš . Veď je to jasne vidieť, že sa jedná o "záchrannú akciu".
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Milý M3G ! Mňa už by len zaujímalo, odkiaľ Ty vieš, na čo myslí vlk?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
Milý M3G ! Mňa už by len zaujímalo, odkiaľ Ty vieš, na čo myslí vlk?
Ale líška má nejak zvláštnu polohu v rámci prípravy na záchrannú prácu :p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zitka, veď nenabehni na všetko tomu chlapovi. Prečo máš pocit, že ide o záchrannú akciu? Líške sa jednoducho zachcelo ponosiť na vlkovom chrbte. Vlk asi rozmýšľa, či urobí zo seba vola. Je nejaký čudný....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Danila
Potrebovala som ráno záchrannú vestu, veď viete, prečo.
K e ď s a c í t i š z l e ..... vbehni rovno SEM!!!!!
Ja chodím do témy Mentos - záchranná akcia a dobrovoľný boj s bránicou.
Na obrázok klikni.
0019.gif  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

M3G
Dúfam, že som Vás veľmi nerozčúlil s tým obrázkom, nemyslel som to až tak zle.
Neviem, čo si myslíte, že sa chystá ten lišiak urobiť, podľa mňa však ide zachraňovať vlka a práve si chystá polohu, aby mohol začať ťahať...No a vlk hneď myslí na hlúposti.

A mimo témy nie som tiež, každý, kto otvorí tému sa buď zasmeje alebo začne rozmýšľať. No a obe zdraviu iba prospeje.
Toto je predsa na spôsob "bútľavej vŕby", alebo sa mýlim? Ja v tom obrázku nejako nevidím "čistý spôsob" záchrany. Ale jeden nikdy nevie, nie? Aj ja si myslím, že si nebol mimo témy. Smiech je fantastický spoločník. Pamätám taký chytľavý od Vlastu Buriana v jednom filme. Ale už nepamätám názov a dlho som ho nepočula. Pamätám si len toľko, že keď ho niekde pustili nikdy som nevydržala, aby som s aj ja nepridala. Možno niekto lepšie eviduje predmetný "rehot". Ja už len čakám, keď sa dohodneme na mentos párty nefajčiari /tí čo sa dali na boj/. Samozrejme aj fajčiari sú vítaní. Myslím, že by ma ťažko lámali "aspoň na jednu". No a už to je spojené 2 v 1.
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Ľudkovia, dnes som sa vďaka počasiu cítila naozaj mizerne. Som rada, že som zablúdila na tieto stránky! HNEĎ MÁM LEPŠIU NÁLADU.
S poradou som začala robiť len tento týždeň a mylne som si myslela, že je to len o práci.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
EkoMax
Ľudkovia, dnes som sa vďaka počasiu cítila naozaj mizerne. Som rada, že som zablúdila na tieto stránky! HNEĎ MÁM LEPŠIU NÁLADU.
S poradou som začala robiť len tento týždeň a mylne som si myslela, že je to len o práci.
Tak vitaj a smej sa s nami. A nielen v tejto téme. My pomaly budeme aj DPH riešiť s humorom,až po prípadnú kontrolu.:p :p :p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
No ak si milá EkoMax, začala s PORADOU len tento týždeň, už si poznala, že Ti tu pofúkame každú boliestku.Keď chceš, odnaučíme Ťa aj fajčiť, zbavíme Ťa klaustrofóbie, budeme s Tebou zvádzať boj so závislosťami, nemusíš si lámať hlavu čo navariť, ako zavariť, kde ušetriť a na kom ušetriť, a nad účtom si nelám hlavu vôbec. Tu účtujú a radia samé jedničky. Dokonca len 17-ky a aj mladšie.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
.................................................. .......
47e3544c045347ad206105628c775798.gif  
7fd1648f58995feee720dece83b30492.gif  
1/1
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Som nadšená, ešte si to tu len oťukávam, skúšam vypisovať. Myslím, že som našla nový záchytný bod. Ste moja krvná skupina.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5
.................................................. .......
Zitka identifikuješ aj tie veselé poraďáčky? Ide im to super. Mali by ísť na konkurz do Lúčnice.:p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elena Navrátilová
Zitka identifikuješ aj tie veselé poraďáčky? Ide im to super. Mali by ísť na konkurz do Lúčnice.:p
Kočky ,keby to sledoval nejaký orgán,tak nám dá fúkať.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Melnick
Kočky ,keby to sledoval nejaký orgán,tak nám dá fúkať.
No mne stačí, že si o mne myslia svoje už aj moje deti. Práve mi môj syn hovoril: No jak si vyprávala, že ideš robiť papiere, toto máš fakt dobrú robotu! No, ale môžem ja zato?:p No povedzte!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nemôžeš, jasné. Veď konkurz do Lúčnice tiež nie je každý deň, no nie? A ak muchýbajú len papiere, tak mu vytlač voľajáky vtip. Tiež ich tu je v srandičkách nespočetne. Aj Zitkine ma vždy rozosmejú, tak ak 17 už mal, bude sa smiať aj on. A keď nemal aj tak si môže vybrať podľa chuti. :p
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Elena Navrátilová
Nemôžeš, jasné. Veď konkurz do Lúčnice tiež nie je každý deň, no nie? A ak muchýbajú len papiere, tak mu vytlač voľajáky vtip. Tiež ich tu je v srandičkách nespočetne. Aj Zitkine ma vždy rozosmejú, tak ak 17 už mal, bude sa smiať aj on. A keď nemal aj tak si môže vybrať podľa chuti. :p
Elenka vieš, jemu ide o to, že keď nerobím, tak aby som tu nezaberala zbytočne miesto, lebo on potrebuje ísť na net. A keďže máme len jeden počítač, tak ma musí vidieť robiť lebo potom len šomre. A to sa už zobudila dcéra 3,5 r. a tá pozerá na internete vyvoleních. Takže rýchlo musím okolo seba porozhadzovať nejaké papiere , ale ako sa tak pozerám, už by som ich mala aj začať ozaj robiť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja už čestné pionierske budem ticho............už dám pokoj:p
danc07.gif  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ešte to! Zitka žiadne ticho tu nemôže byť. Máš povolené všetky prejavy života a bytia. Aj všetci ostatní čo sa ani necítia zle a sú ochotní prispieť k lepšej nálade zúčastnených.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať