Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Krásne ránko a pekný dník prajem každému......

Volám sa Edko.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

baby, niečo mi ušlo? Elenke ste poslali kopu anjelikov, nie že by som jej závidela, práve naopak, ale .... Odpustite mne nevedomej a kopnite ma do kolena.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Konečne som sa teraz dovolala do nemocnice , Elenka sa zotavuje po včerajšej operácii , bol to telefonický hovor len v krátkosti . Som rada , že som ju aspoň trošku a chvíľočku počula , lebo sa jej ťažko rozpráva .
Zajtra to bude už lepšie .

Touto cestou odovzdávam pozdrav .
Naposledy upravil Zita5 : 19.12.07 at 13:25
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5 Pozri príspevok
Konečne som sa teraz dovolala do nemocnice , Elenka sa zotavuje po včerajšej operácii , bol to telefonický hovor len v krátkosti . Som rada , že som ju aspoň trošku a chvíľočku počula , lebo sa jej ťažko rozpráva .
Zajtra to bude už lepšie .

Touto cestou odovzdávam pozdrav .
Želám jej veľa síl a skoré zotavenie.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Dievčence, prepáčte, vôbec som nikde nepostrehla, že sa Elenka chystala na operáciu. Tiež jej želám veľa síl na zotavenie



Tak by som chcela priložiť niečo pekné, ale dnes mi to fakt nejde
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Tak a som v obraze, ja som o tom vedela, ale že už je to na spadnutie mi nejako ušlo, hanbím sa moc.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
willma Pozri príspevok
Tak a som v obraze, ja som o tom vedela, ale že už je to na spadnutie mi nejako ušlo, hanbím sa moc.
Danka ,stáva sa , že zabúdame ,, ale dôležité je to , že to má za sebou . Teraz jej prajem z celého srdca , aby sa zotavila a na Vianoce dostala domov , a aby do témy prispievala naďalej jej krásnymi obrázkami , ktoré túto tému tak skrášľujú,obohacujú a dodávajú jej pozitívnu energiu a tým aj nám .
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Elenka, dúfam, že je už všetko v poriadku, držím Ti palce, aby to bolo ok.
Posielam Ti tohto anielika, aby Ťa pekne strážil, ako aj kopec energie, aby si to zvládla
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Pre Elenku



želám Ti skoré uzdravenie, verím, že všetko dobre dopadne

0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Pekný večer!
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Myslím, že teraz je úplne jednoznačné, ktoré medvedíky sú dievčatká.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
no comment
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Prajem krásne ránko a veľa pozitívnej energie, aby sme zvládli tento predvianočný čas
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

želám krásny predvianočný a neuponáhľaný deň

Elenke posielam



a všetkým želám pokojné, veselé a láskyplné Vianoce.
Naposledy upravil Katy a R : 21.12.07 at 01:00
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Po troch dňoch sa mi konečne podarilo sa sem dostať. Vidím, že je tu útlm, asi všetky máme teraz poriadny zhon.

Teším sa, že Vlastička je už zrejme doma a dúfam, že v nedeľu večer už sem zavíta aj Elenka.
TOKY k dnešným narodeninám želám veľa zdravia, šťastia a splnených snov.

A Vám všetkým nádherné Vianoce, aby ste ten zhon prežili v zdraví a pod stromčekom si mohli povedať, že to stálo zato. Do Nového roku želám veľa zdravia, šťastia a lásky.
0 0
vogel vogel

vogel je offline (nepripojený) vogel

psychiater
Pozdravujem vsetkych a prajem krasne vianočné sviatky, plne pohody, pokoja a lasky.

Tu je odkaz na vytvorenie veselého vianočného pozdravu. Dá sa urobiť pomerne jednoducho, stačí mať zopár fotiek v počitači. Prisposobenie tvárí postavičkám je potom intuitívne poloautomatizané.

http://www.elfyourself.com/?id=1680489729
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
vogel Pozri príspevok
Pozdravujem vsetkych a prajem krasne vianočné sviatky, plne pohody, pokoja a lasky.

Tu je odkaz na vytvorenie veselého vianočného pozdravu. Dá sa urobiť pomerne jednoducho, stačí mať zopár fotiek v počitači. Prisposobenie tvárí postavičkám je potom intuitívne poloautomatizané.

http://www.elfyourself.com/?id=1680489729
Super, dávno som sa tak nezasmiala. Až mi slzy vyskočili...
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Eulália, dúfam, že Elenka už naozaj v nedeľu príde medzi nás, dnes som s ňou telefonovala, má sa dobre a ja sa z toho veľmi teším a na ňu ešte viac. Všetkým Vám prajem krásne pokojné a veselé Vianoce.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Eulalia Pozri príspevok
Po troch dňoch sa mi konečne podarilo sa sem dostať. Vidím, že je tu útlm, asi všetky máme teraz poriadny zhon.

Teším sa, že Vlastička je už zrejme doma a dúfam, že v nedeľu večer už sem zavíta aj Elenka.
TOKY k dnešným narodeninám želám veľa zdravia, šťastia a splnených snov.

A Vám všetkým nádherné Vianoce, aby ste ten zhon prežili v zdraví a pod stromčekom si mohli povedať, že to stálo zato. Do Nového roku želám veľa zdravia, šťastia a lásky.

Ďakujééééém

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať