Zavrieť

Porady

reklamácia topánok

ahojte.

prosím o radu.
kde v zákone by som našla povinnosti a práva pri reklamácii tovaru?
prosím súrne.
dakujem
Usporiadat
Ivana 1511 Ivana 1511

Ivana 1511 je offline (nepripojený) Ivana 1511

Ja som tiež reklamovala dcére botasky v značkovej predajni. Mala ich asi 8 mesiacov a milé botasky sa rozbili.Reklamáciu uznali,ale s tým, že jej nevrátia peniaze, ale si môže v ich predajni vybrať iné alebo nemusia to byť botasky ale hoci aký iný tovar. /Keď potrebuje botatsky, kúpi si asi tepláky/. Tak si vybrala botasky také isté, len v iných farbách, od minulého roku boli už o 5 e drahšie, čo sme doplatili a predavačka sa mi snažila vysvetliť, že keby sa nám náhodou zase pokazili, treba to priniesť čo najskôr, lebo v ich predajni platí záruka len do jedného roka. Čo ma teda vytočilo a trošku sme podiskutovali na tému reklamácia.Dozvedela som sa, že pán majiteľ by najradšej akceptoval reklamáciu do pol roka, ale čo už, uznajú aj do roka. Tak takejto predajni sa nabudúce oblúkom vyhnem.
0 0
argelés argelés

argelés je offline (nepripojený) argelés

pošli tie topánky na adresu, ktorú ti napísala firma na vyjadrenie o reklamácii, ak ti tam žiadnu nedali, požiadaj ich písomne o adresu, vtedy ti musí expertízu zaplatiť firma . Veľa šťastia a daj vedieť ako ti to dopadlo. Ak ti to uzná expertíza firma ti všetko zaplatí, aj poštovné, treba si odkladať bločky a komunikovať doporučenými listami!!
0 0
argelés argelés

argelés je offline (nepripojený) argelés

inak na SOIku si kludne zájdi sa poradiť, sú tam veľmi príjemní ochotní ludia
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

Zukada ja som normalne doma odfotila topanky,vyjadrenie co mi dali v obchode a popísala som im celý postup co som podnikla.Potom som to poslala emailom na emailovu adresu SOI a oni mi po týždni poslali odpoved že si možem zájsť na predajnu po peniiaze,že je to vybavené v moj prospech.Nemusela som tam ísť ani osobne.Ešte som tam potom pre istotu zavolala,že či mi nebudú robiť v predajni problém,ked nemám od nich žiadne vyjadrenie a oni že nie,že už na mna určite čakajú.Ale že keby niečo,tak mám hned zavolať .Tak držím palce :-))
0 0
monculka22 monculka22

monculka22 je offline (nepripojený) monculka22

Ahojte.. ja som si kupila cizmy http://www.gamisport.sk/obuv/obuv-pr...t-pl-w-g13466/ takéto..mali by byt kozenne-preto som ich aj kupovala, stáli ma 100 eur, najprv mi predavac dal len paragon(to som sa zlakla, lebo mi ich predaval ako posledny par, tak som si myslela ze neviem co.. ) a ked mi ich daL, doma som zistila ze tam nie je ani zarucny list.. takze-zistit vlastne aka to je obuv- na krabici je jedine napisane ze outdoor plein air( no dik, ked ani prekladac to nenajde) , hlavne ze je na krabici napisane ze je vyrobena zo 100% recyklovatelneho papiera Chcela som ich na zimu, pretoze su aj z takeho materialu ktory zadrziava teplo(to je aj pravda lenze co sa nestalo, napadol sneh, a mala som ich na nohach asi tretí krát a mala som uplne mokru nohu.. najprv jednu, neskor aj druhu. No tak mi poradte ze čo.. je to obuv ktora je predavana sezonne, cize zeby mi vymenili za take iste, tomu neverim.. peniaze nevratia... ale co urobia s tymi topankami -daju do nich nejaku vystelku nech mi nepremokaju? je to celkom drahy znackovy obchod, a kupit si nieco v tej cene-ine(lebo teraz potrebujem cizmy na zimu) by bolo tazke...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

hlavne ze je na krabici napisane ze je vyrobena zo 100% recyklovatelneho papiera
- fíha, žeby len krabica bola z papiera? Možno aj čižmy boli zo 100% recyklovaného papiera.A pochybujem, že budú z kože.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať