Zavrieť

Porady

Migrácia dát medzi dvoma Iphonmi

Ahojte, mala by som jednu otazku tykajucu sa moznej migracie dat, aplikacii a v zasade vsetkeho, co sa nachadza na jednom Iphone do druheho Iphonu.
Mam jeden Iphone 7, idem ho davat do servisu a tym padom ho asi budem musiet nastavit do tovarenskych nastaveni. Na ploche mam aplikacie, rozne hry apd, a potrebvala by som v podstate vsetko toto preniest do druheho mobilu.

Na icloude mam pochopitelne fotky, ale ako preniest v podstate plochu.
Aby som nemusela nastavovat na novo vsetky appky v novom mobile.
Myslite, ze je to mozne?

Za pripadne rady vam dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Malo by to ist cez komplet zalohu do iTunes na pocitac a ten druhy obnovis z tej zalohy.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Taynee OK, a nejaky postup najdem na nete? Ide mi o to, ze tam mam tie apply, ktore ked by som musela vsetky nanovo nastavovat , tak by ma slahlo... Ale aj tak to pojde, ked to nijak nejde. Alebo mam ist do Istoru a poprosit ich o radu asi, ze?
    ivka70 Ja by som naskor skusila nainstalovat iTunes, sparovat ho s telefonom a zazalohovat.
    Potom skusit nahodit ten druhy z tej zalohy, dovtedy mas aj povodny k dispozicii.
    Na apple strankach je kopec navodov.
    A ak by to neslo, tak skusit chlapcov v iStore.
    Taynee Ok dikes, vyskusam :-)
      zbaliť

    Migrácia dát medzi dvoma Iphonmi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.