Zavrieť

Porady

notebook nekomunikuje s routerom

Ahojte mám problém s routerom. Mali sme starý- asi dvojročný router a z jedného dňa na druhý, nám prestal ísť po kábli do PC internet, ale cez wifi sa nám dalo pripojiť k internetu na mobile jednom aj druhom.Tablet nešiel pripojiť k wifi. Notebook šiel pripojiť k internetu po kábli a cez wifi tiež. Tak sme kúpili nový router, pretože potrebujeme hlavne aby išiel internet na PC. Takže nový router nám púšta po kábli internet do PC, cez wifi nám púšťa internet do jedného a druhého telefónu len keď dáme zabudnúť heslo. Tablet ide cez wifi. Notebook nejde pripojiť cez wifi k internetu a ani cez kábel. Notebook má windows 10. Našla som centrum sietí, neviem tam ale nájsť zabudnutie hesla- ak také niečo existuje v ňom... Vedeli by ste mi pomôcť . Notebook ukazuje, že je tam sieť ale vypisuje, že: žiadny internet, zabezpečené.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    notebook nekomunikuje s routerom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.