Zavrieť

Porady

Žiadosť o znovu rozhodnutie o nároku na ošetrovné

Dobrý deň, mám problém vyplniť, resp. správne chápať časť A. hore uvedeného tlačiva (vydaného SP). Neviem kedy SP znovu rozhodne k 9. aprílu 2021, kedy k 30. júnu 2021, či 2022 a kedy k 31. decembru 2021 či 2022 a ešte mám otázku, do kedy má možnosť osoba, ktorá ošetrovala člena rodiny požiadať o znovu rozhodnutie o nároku na OČR? pripájam tlačivo SP Ďakujem
https://www.socpoist.sk/formulare/362s
dopĺňam-----žiadala som pred týždňom spätne za všetky OČR od r. 2021, dnes som volala na pobočku, že znovu nerozhodnú, že neskoro žiadam, že musím s každou novou OČR priložiť aj žiadosť o znovu posúdenie, pokým bude MS trvať, pritom termín na žiadosť, resp. do kedy sa dá požiadať mi pani fakt nevedela povedať (nenašla som ani v zákone), že keby to každý takto robil, ony/oni by sa nedopočítali, chcela som informáciu od Poraďákov, nič viac, pravdepodobne napíšem na ústredie, ešte pikoška - pani zo SP mi vravela, že ak rozhodne ústredie SP, nech jej priložím aj e-mail so žiadosťou, aby vedela ako pracovať (bez komentára z mojej strany
Naposledy upravil Negoce : 24.11.22 at 19:49
ivka70 ten link na tlacivo je na tvoj lokany disk, skus zmenit na link na SP
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    nevieme kedy si žiadala naposledy, od kedy chceš aby znovu rozhodli (je tam "po" nie "k") ... k dnešnému dňu by som dala po 30. júni 2022
    ... poradiť by ti mali priamo v SP

    Žiadosť o znovu rozhodnutie o nároku na ošetrovné

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.