Zavrieť

Porady

Aktivacia aplikacie KA card v novom mobile

V starom mobile mam aplikaciu Kaufland card. Ako ju aktivujem a prenesiem do noveho mobilu ?
Naposledy upravil Bimboka : 12.01.24 at 18:09
Screenshot_20240112-185439_Kaufland.jpg  
Screenshot_20240112-190636_Kaufland.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Po nainštalovaní aplikácie sa musíš cez Profil prihlásiť do svojho účtu, pod ktorým si sa registroval. Ja som sa tak prihlasoval do manželkinho účtu, pamätám si len, že jej prišla nejaká SMS či kód, ktorým sa to potvrdilo.

    Ale keď chceš používať len Kaufland kartu pri nákupoch, nepotrebuješ mať inštalovanú aplikáciu. Len keď chceš aktivovať nejaké kupóny, tak tie sa dajú iba cez aplikáciu, kde je človek prihlásený.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Bimboka Takze jeden ucet pouzivate dvaja ? Lebo v podmienkach kaufland card to povazuju za porusenie
    Chobot Tak snáď si nemyslia, že si budem aj ja aj manželka registrovať každý svoju kartu !?!

    Ja ale aplikáciu nevyužívam, kartu mám uloženú elektronicky v mobile medzi klientskými kartami.
    Bimboka Cize mam sa prihlasit ako " Mam ucet " / doplneny obrazok / ? A normalne pokracovat v prihlaseni ?
    Aplikaciu intenzivne uzivam. Nazbierane body aktivujem na nakup za 1 cent. Inak po 6 mesiacoch prepadaju
      zbaliť

    Aktivacia aplikacie KA card v novom mobile

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.