Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Usporiadat
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

misoft

Olinka - vymaž svoj príspevok, lebo si tu hodila prakticky celý odkaz na Poradu so všetkým, čo obsahuje. Ak chceš pridať z Porady obrázok, tak ho najskôr u seba na novej karte otvor a a v adresnom riadku máš odkaz na obrázok (obsahuje slovíčko attachment), lebo to, čo si dala, zaplnilo niekoľko strán a môže sa to vyhodnotiť aj ako SPAM.
Duško ďakujem za ochotu. To všetko viem, len mi prestala fungovať stránka a nešlo mi to opraviť. Reštartla som PC, všetky okná som zatvorila a už nemám prievan a ide mi to. Ale asi mi to opravil moderátor
Ďakujéééém.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veru silná káva:
https://www.cas.sk/clanok/2920397/by...s-nim-bojovat/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nenafúkal alebo len nechytili?
Aká je pravdepodobnosť, že človek chodí často naliaty a ešte nikdy nenafúkal?
Veľmi, veľmi malá.
Vysvetlenie je len jedno, ak šoférujem, tak mám vždy 0,00. Ak nemám, šoféruje niekto iný.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Práve som to dočítal.
Ešte tým vrahom chýba do trojky Ján Kán.
Černák si to odpykáva aj za tých dvoch...
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Nenafúkal alebo len nechytili?
Aká je pravdepodobnosť, že človek chodí často naliaty a ešte nikdy nenafúkal?
Veľmi, veľmi malá.
Vysvetlenie je len jedno, ak šoférujem, tak mám vždy 0,00. Ak nemám, šoféruje niekto iný.
Ak sa tým aj v skutočnosti riadíš, potom je všetko v porádečku. Ale bacha ak to tak nie je.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Ale je tu iná sranda!
https://www.dnes24.sk/vlada-schvalil...ne-stvr-447918
A čo dali ešte k tomu?
"STVR bude mať podľa zákona povinnosť v televíznom i rozhlasovom vysielaní zaradiť v čase od 23.30 h do 00.30 h štátnu hymnu SR."
Ako to mysleli? V čase medzi 23:30 až 0:30 odvysielať hymnu, alebo od 23:30 do 0:30 VYSIELAŤ LEN HYMNU? Lebo ak to druhé - potom z hymny urobia to, že ju občania SR začnú nenávidieť!
Ďalšia názorná ukážka, ako chápeš poniektoré texty.
To je iná sranda...či na plač ? Čo k tomu dodať ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pomýlil si hymnu s monoskopom
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))
tu plačem od smiechu.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
OneUp
Nandrolon
To by som už mal tento rok asi 8 x zobratý vodičák. To ťa napadlo v tej tvojej prázdnej hlave?
Napadlo, ze uz 20 rokov ziadny VP nemas.. Zobrali ti ho na dozivotne
Ja som ešte narozdiel od teba za volantom nikdy nenafúkal.
v sobotu mi poriadne stiahlo polky, stojím na červenej(má význam cez pracovné dni veľká premávka), zľava nič sprava nič tak som vyštartoval o dvesto m zákruta za ňou dopravák, dal mi fúkať a potom slušne sa ospravedlnil, že to kvôli tým nás zdržujú čo jazdia opití. Nedalo mi sa pochváliť že som v mojej mladosti tiež zopár vodičákov zadržal pre alkohol
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Tweety
Nenafúkal alebo len nechytili?
Aká je pravdepodobnosť, že človek chodí často naliaty a ešte nikdy nenafúkal?
Veľmi, veľmi malá.
Vysvetlenie je len jedno, ak šoférujem, tak mám vždy 0,00. Ak nemám, šoféruje niekto iný.
auto je účinnejšie zabíja ako ručný granát
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Po neúspešnom pokuse o zanesenie strieľania medveďov do ústavy prichádza minister životného prostredia Tomáš Taraba (nom. SNS) s ďalším unikátnym nápadom.

Chce zaviesť nové pravidlá výrubu stromov, ktoré povolia sťatie aj väčších drevín, aby bola krajina priehľadnejšia a medveď sa v nej nemohol ľahko skryť.

Na stredajšie rokovanie vlády v Dolnej Krupej predložil vlastný návrh zákona, ktorým chce povoliť odstraňovanie stromov s obvodom kmeňa do 80 centimetrov bez potreby povolenia.




tak to už áno...je to koumak, tá vaša kotleba
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Ak si Ukrajinci vešajú vlajky tam kde bývajú ti nevadí. Inak na začiatku nového roku je vždy hymna. To ti nevadí. O pol noci väčšinou nie som hore. V USA majú svoje vlajky celý rok na niektorých domoch. Všetci musia robiť tak aby sme sa nebáli tu zomierať
Pali - nejde o to, či bude, alebo nebude, ale o to, AKO to FORMULOVALI v navrhovanom zákone - je to NEJEDNOZNAČNE formulované. Ak sa to zle pochopia (časového rozpätia 60 minút) - budú hymnu púšťať tých 60 minút v kuse, ak to pochopia správne - mali by vysielať hymnu 1x v tomto časovom rozpätí. Tam blonďavá rakúska "slovenská" ministerka zlyhala!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
v sobotu mi poriadne stiahlo polky, stojím na červenej(má význam cez pracovné dni veľká premávka), zľava nič sprava nič tak som vyštartoval o dvesto m zákruta za ňou dopravák, dal mi fúkať a potom slušne sa ospravedlnil, že to kvôli tým nás zdržujú čo jazdia opití. Nedalo mi sa pochváliť že som v mojej mladosti tiež zopár vodičákov zadržal pre alkohol
Nuž - keby boli bližšie a videli ťa, ako vyrazíš na "červenú" - bol by si asi bez vodičáku.
Spomenul som si na starší vtip:
V Prahe sadne klient do taxíka a zadá cieľ. taxík vyrazí, križovatka, červená a taxík 100-kou preletí.
"Ale tam bola predsa červená!"
Taxikár: "Takhle jezdí pražští frajeři!"
Ďalšia križovatka a scenár sa opakuje.
Na tretej križovatke zelená a taxikár zaflekuje na mieste a stojí.
"Prečo nejdete? Veď máte zelenú!"
Taxikár na to: "Teď pojedou zprava pražští frajeři!"

Naposledy upravil misoft : 24.04.24 at 18:47
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
v sobotu mi poriadne stiahlo polky, stojím na červenej(má význam cez pracovné dni veľká premávka), zľava nič sprava nič tak som vyštartoval o dvesto m zákruta za ňou dopravák, dal mi fúkať a potom slušne sa ospravedlnil, že to kvôli tým nás zdržujú čo jazdia opití. Nedalo mi sa pochváliť že som v mojej mladosti tiež zopár vodičákov zadržal pre alkohol
Nuž - keby boli bližšie a videli ťa, ako vyrazíš na "červenú" - bol by si asi bez vodičáka.
No keby sme mali na seba výhľad tak by som to neurobil, čo myslíš? To za prvé. Za druhé bol to výjazd z bočnej ako som písal, tak nemohli vidieť akú som mal, Za tretie ani v dobe dronov by nešaškovali na prázdnej ceste
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Ak si Ukrajinci vešajú vlajky tam kde bývajú ti nevadí. Inak na začiatku nového roku je vždy hymna. To ti nevadí. O pol noci väčšinou nie som hore. V USA majú svoje vlajky celý rok na niektorých domoch. Všetci musia robiť tak aby sme sa nebáli tu zomierať
Pali - nejde o to, či bude, alebo nebude, ale o to, AKO to FORMULOVALI v navrhovanom zákone - je to NEJEDNOZNAČNE formulované. Ak sa to zle pochopia (časového rozpätia 60 minút) - budú hymnu púšťať tých 60 minút v kuse, ak to pochopia správne - mali by vysielať hymnu 1x v tomto časovom rozpätí. Tam blonďavá rakúska "slovenská" ministerka zlyhala!
v tom čo si stiahol je napísané v čase.... "zaradiť"..(t.j. po ukončení alebo pred začatím programu) zrejme tam nebude sedieť(poslednú službu) blbec aj so svojim vedúcim, ktorý preruší program a pustí na hodinu hymnu
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
pavol54
v sobotu mi poriadne stiahlo polky, stojím na červenej...
Nuž - keby boli bližšie a videli ťa, ako vyrazíš na "červenú" - bol by si asi bez vodičáku.
Hm...a uvedomuješ si, čo si zasa tresol za nereálnosť ?

- vodič stojí na semaforoch
- semafor svieti tak, aby na neho videl šofér
- policajti sú za semaforom...teda za križovatkou
- ergo nevidia na semafor a teda nevedia, aké svetlo je na ňom

Vysvetli nám, ako by dokázal policajt šoférovi, že vyrazil na červenú ???
Povedzme, že vedia časové intervaly jednotlivých svetiel...ale toto by ako dôkaz proste neobstálo.
0 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
pavol54
Ak si Ukrajinci vešajú vlajky tam kde bývajú ti nevadí. Inak na začiatku nového roku je vždy hymna. To ti nevadí. O pol noci väčšinou nie som hore. V USA majú svoje vlajky celý rok na niektorých domoch. Všetci musia robiť tak aby sme sa nebáli tu zomierať
Pali - nejde o to, či bude, alebo nebude, ale o to, AKO to FORMULOVALI v navrhovanom zákone - je to NEJEDNOZNAČNE formulované. Ak sa to zle pochopia (časového rozpätia 60 minút) - budú hymnu púšťať tých 60 minút v kuse, ak to pochopia správne - mali by vysielať hymnu 1x v tomto časovom rozpätí. Tam blonďavá rakúska "slovenská" ministerka zlyhala!
Dušan, toto si dúfam nemyslel vážne...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Dušan, toto si dúfam nemyslel vážne...
Samozrejme, že myslel...
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
misoft
pavol54
Ak si Ukrajinci vešajú vlajky tam kde bývajú ti nevadí. Inak na začiatku nového roku je vždy hymna. To ti nevadí. O pol noci väčšinou nie som hore. V USA majú svoje vlajky celý rok na niektorých domoch. Všetci musia robiť tak aby sme sa nebáli tu zomierať
Pali - nejde o to, či bude, alebo nebude, ale o to, AKO to FORMULOVALI v navrhovanom zákone - je to NEJEDNOZNAČNE formulované. Ak sa to zle pochopia (časového rozpätia 60 minút) - budú hymnu púšťať tých 60 minút v kuse, ak to pochopia správne - mali by vysielať hymnu 1x v tomto časovom rozpätí. Tam blonďavá rakúska "slovenská" ministerka zlyhala!
Dušan, toto si dúfam nemyslel vážne...
Sú to hypotézy - nik NEVIE, ako to bude, pretože do hláv našich politikov NEVIDÍME! A v dnešnej dobe - je možné skoro všetko!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dušan, naozaj potrebuješ zo seba robiť až takého blbca?
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať