Zavrieť

Porady

Brigadnik alebo Pracovný pomer na dobu urcitu a Dohoda o vykonaní práce

Dobrý deň

Rád by som sa spýtal, v súčastnosti pracujem na Dohodu o brigádnickej práci študenta, odvádzam daň a aj zdravotné poistenie keďźe môj príjem je väčší ako 1/2 min.mzdy , keďže by som rád ušetril na odvodoch, chcel by som pracovať na Pracovný pomer na dobu urcitu a Dohodu o vykonaní práce / pri tom istom zamestnávateľovi/ . Dúfam že sa nemýlim ...ale tam platim len odvody z pracovneho pomeru a z DVP platim len daň??...a ako sa zmenia povinnosti zamestnávateľa?? bude platiť aj on z pláce na dohodu o vykonaní prace dáke odvody za mňa???a co je výhodnejšie pre zamestnávateľa napr : 14000 na dohodu o brigádnickej činnosti?? alebo 500 na prácu an skrátený prac. pomer a 13 500 sk na DVP??...ake tam sú odvody??...
Dakujem
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Z dohody platíte GP a ÚP. Každý prac.právny vzťah sa posudzuje v SP osobitne. Takže pozor - maximum na GP sa posudzuje osobitne za prac.zmluvu a osobitne za dohodu.
0 0
Chvastek Chvastek

Chvastek je offline (nepripojený) Chvastek

A treba to nejak špeciálne urobiť v rámci vystavenia mzdy (pracujem v MRP)?
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

Môže aj študent na doktorantskom štúdiu podpísať Dohodu BPŠ?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Jozef Mihál
Pri DoVP by som bol opatrný, pokiaľ ide o opakujúcu sa činnosť. Ale v zásade aj to ide.

§ 226 ods.2 Zákonníka práce:

(2) Dohoda o vykonaní práce sa uzatvára písomne, inak je neplatná. V dohode o vykonaní práce musí byť vymedzená pracovná úloha, dohodnutá odmena za jej vykonanie, doba, v ktorej sa má pracovná úloha vykonať, a predpokladaný rozsah práce, ak jej rozsah nevyplýva priamo z vymedzenia pracovnej úlohy.

Čiže tu je reč o pracovnej úlohe. Pracovná úloha sa dá chápať ako činnosť, ktorá je dlhodobejšia a nie vždy doslova vymedzená výsledkom.
§ 223 ale platí pre oba druhy dohôd /všeobecne/, a tam považujem za dôležité: vymedzená výsledkom a ktorej výkon v pracovnom pomere by bol pre zamestnávateľa neúčelný alebo nehospodárny.
Naposledy upravil evina : 13.11.06 at 15:11
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Chvastek
A treba to nejak špeciálne urobiť v rámci vystavenia mzdy (pracujem v MRP)?
Ano, pri zaevidovaní pracovníka .
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Chvastek
A treba to nejak špeciálne urobiť v rámci vystavenia mzdy (pracujem v MRP)?
Pozri: http://www.porada.sk/t5648-subeh-hpp...t=S%FAbeh+DOVP
0 0
auctovnicka auctovnicka

auctovnicka je offline (nepripojený) auctovnicka

somij
Ani z DoVP ani z DoBPŠ sa neprihlasuje na dôchodkové poistenie - pre SP nie je rozdiel medzi DoVP a DoBPŠ. Kto ho bol prihlásiť na SP - neprihlásil sa dobrovoľne ? Uviedli ste na prihláške, že je dohodár?
No, medzicasom sa prislo na koren problemu, ked mi jej matka priniesla ukazat co jej to zaslali a zistila som, ze problem je uplne inde. JA ako zamestnavatel som ju spravne prihlasila najskor mailom a potom aj nasledne Reg.listom FO ako dohodara, ale v SP omylom zle stiahli do systemu ako TPP. Takze po predlozeni mojej agendy to cele vystornovali a malo by to byt o.k. Ale aj tak dakujem za pomoc.
0 0
Jaroslávka Jaroslávka

Jaroslávka je offline (nepripojený) Jaroslávka

Jozef Mihál
Ak dovolíte, zapojím sa.

Ak budete mať pracovný pomer na kratší pracovný čas, nebudete platiť poistné na zdravotné poistenie z príjmov na dohodu, ktoré dosiahnete v mesiacoch, v ktorých budete mať súčasne pracovný pomer.

Takže:

Z prac.pomeru na kratší prac.čas - odvody 13,4% zamestnanec, 35,2% firma. Je výhodné, ak mzda v prac.pomere bude čo najnižšia.

Z dohody za mesiac, v ktorom súčasne je prac.pomer - žiadne odvody zamestnanec, firma 0,25% garančné poistenie a 0,8% úrazové poistenie.

Za seba takýto postup vrelo doporučujem.
Pán Miháľ prosím,
Aká výška brutto zárobku môže byť na dohodu OBPŠ, ak je teda súčasne aj zamestnancom, aby nemusel platiť ZP a podávať ročné zúčtovanie.
Veľmi pekne ďakujem.
Jaroslávka
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Človek, ktorý je súčasne aj zamestnancom, môže na dohodu zarobiť koľko len chce, príjem z dohody sa v takomto prípade (príjem z dohody za mesiace, v ktorých bol aj zamestnancom) na účely zákona o zdr.poistení neberie do úvahy - akokeby neexistoval.
0 0
Jaroslávka Jaroslávka

Jaroslávka je offline (nepripojený) Jaroslávka

Jozef Mihál
Človek, ktorý je súčasne aj zamestnancom, môže na dohodu zarobiť koľko len chce, príjem z dohody sa v takomto prípade (príjem z dohody za mesiace, v ktorých bol aj zamestnancom) na účely zákona o zdr.poistení neberie do úvahy - akokeby neexistoval.
Veľmi pekne ďakujem za mojich dvoch vysokoškolákov.
Jaroslávka:p
0 0
Jaroslávka Jaroslávka

Jaroslávka je offline (nepripojený) Jaroslávka

Jaroslávka
Veľmi pekne ďakujem za mojich dvoch vysokoškolákov.
Jaroslávka:p
Dobrý deň pán Miháľ,môžem poprosiť o vysvetlenie príkladu:
Študent na DOBPŠ od 1.1.2006 do 31.12.2006, /má len DOBPŠ/ má nasledovné brutto zárobky: 1-8/2006 po 3250,- Sk, 9-10/2006 po 3400,- Sk , 11/2006 3450,- Sk, spolu 36250,- Sk.
Môže mať za 12/2006 brutto zárobok 5150,- Sk, čo by bolo 41400 Sk za celý rok 2006.
Nie je problém tento jeden mesiac /mal by mať len 3450/ pre ZP ?
Vŕta mi to v hlave, ešte mám dosť času upraviť tento príjem.
Ďakujem
Jaroslávka
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nie ľ ale l .
0 0
Jaroslávka Jaroslávka

Jaroslávka je offline (nepripojený) Jaroslávka

Jozef Mihál
Nie ľ ale l .
Hlboko sa ospravedlňujem ,prepáčte za preklep,už si dám pozor.
Jaroslávka
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Jaroslávka
Študent na DOBPŠ od 1.1.2006 do 31.12.2006, /má len DOBPŠ/ má nasledovné brutto zárobky: 1-8/2006 po 3250,- Sk, 9-10/2006 po 3400,- Sk , 11/2006 3450,- Sk, spolu 36250,- Sk.
Môže mať za 12/2006 brutto zárobok 5150,- Sk, čo by bolo 41400 Sk za celý rok 2006.
Nie je problém tento jeden mesiac /mal by mať len 3450/ pre ZP ?
Vŕta mi to v hlave, ešte mám dosť času upraviť tento príjem.
Ďakujem
Jaroslávka
Nie je dôležitý jeho príjem na dohodu po jednotlivých mesiacoch, dôležitý je len a len súčet za celý rok.

Ak súčet bude maximálne 41400 Sk, ročné zúčtovanie poistného podávať nemusí a tým pádom nemusí ani nič na zdravotné poistenie platiť.
0 0
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

Zdravim,
chcela by som sa len opytat preco sa do limitu za r. 2006 pocita 12*6900/2 = 41400 a nie 9*6900/2 + 3*7600/2 = 42450? Je mi to zahadou, pretoze v § 11 ods. 9 sa jasne hovori "... vymeriavaci zaklad resp. prijem nepresahuje 1/2 minimalnych miezd" a je tam odvolavka na zakon o minimalnej mzde, ktora sa k 1.10.06 menila. Dakujem
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

saman
Zdravim,
chcela by som sa len opytat preco sa do limitu za r. 2006 pocita 12*6900/2 = 41400 a nie 9*6900/2 + 3*7600/2 = 42450? Je mi to zahadou, pretoze v § 11 ods. 9 sa jasne hovori "... vymeriavaci zaklad resp. prijem nepresahuje 1/2 minimalnych miezd" a je tam odvolavka na zakon o minimalnej mzde, ktora sa k 1.10.06 menila. Dakujem
Minimálny vymeriavací základ pre ZP sa nemenil. Bude sa meniť až od 1.1.2007. Za rok 2006 je 6.900,-- Sk. Preto je: 6.900*12/2.
0 0
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

Dakujem za odpoved. Viem o tom co pises, len v citovanom paragrafe sa zakon odvolava na zakon o minimalnej mzde a nie na to, co povazuje za minimalny vymeriavaci zaklad zakon o zdravotnom poisteni.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Pozri ZZP_§29b :
(4) Výška minimálnej mzdy zmenená nariadením vlády Slovenskej republiky vždy k 1. októbru kalendárneho roka sa na účely tohto zákona použije od 1. januára do 31. decembra nasledujúceho kalendárneho roka.
0 0
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

... dakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať