Zavrieť

Porady

Zateplenie pomocou Thermoshield

Anketa: Keby ste mali rozhodnut o sposobe zateplenia panelaku, aky sposob by ste zvolili?

Počet hlasujúcich
48. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Polystyren

    14 29.17%
  • Mineralna vlna

    24 50.00%
  • Thermoshields

    10 20.83%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Dobry den. Som tu novy a zaujmala by ma problematika zateplenia panelovych domov. V nasom spolocenstve prave prebieha diskusia o zatepleni obvodovych stien. Su rozne nazory na zateplenie polystyrenom. Predseda spolocenstva sa nas snazi presvedcit o vyhodnosti zateplenia pomocou systemu Thermoshields. Bohuzial ziskat informacie o praktickych skusenostiach je tazke a do istej miery su ovplyvnene "propadandou" predajcu systemu. Aky je Vas nazor na tento system v porovnani s klasickymi sposobmi zateplenia?
Dakujem.
Rado.
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ak by niekto vymyslel niečo čo by pri 1-2mm hrúbke nahradilo 8cm polystyrénu a ešte za nižšiu cenu tak by určite dostal Nobelovu cenu .Takým chujovinám veriť .Čo ste mali z Fyziky sedmičku?
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

220870 Pozri príspevok
Ak by niekto vymyslel niečo čo by pri 1-2mm hrúbke nahradilo 8cm polystyrénu a ešte za nižšiu cenu tak by určite dostal Nobelovu cenu .Takým chujovinám veriť .Čo ste mali z Fyziky sedmičku?

Možno 5+ ( slovne : Za záblesky rozumu)
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

vieš, keď máš v barákoch ešte robotnícku triedu, čo rada z nich je rada, že má maturitu. Ktorí dajú na pekné obrázky, na marketing,... Vy máte na to titul, 4 matiky, 3 fyziky, 5 mechaník,... a oni vám povedia ty si mladí sopliak ty as tomu nerozumieš,... tak čo narobíš.
Kamarát spravil prezentáciu o prestupe, hľadeli na neho ako na debila, proste nechápali už, keď začínal hovoriť o odpore, prestupe,...
Po roku sa nič nezmenilo, nič neušetrilo, všetci plakali prečo toľko platia, tak som im doslovne povedal, lebo sú sprostí ako papuče, tak nech si platia za to čo chceli, nikto nepovedal ani pol slova. Len škoda, že aj tá menšina (väčšina VŠ technicky vzdelaní) čo boli proti musia platiť s nimi.
Proste za boli tí čo sa tomu prd rozumejú a prd zarobia (je ich viac). Proste je to tak ako obchodák povedal a hotovo, on má na to pekné obrázky, keď som povedal, dobre dajme to všetko do zmluvy, a potom budem za, tak ma vysmiali (jasné, že 15 ročnú stálo farebnosť nedal, že 36% úsporu tepla nedal,... ale v letákoch to prepagoval ako samozrejmosť)
Ešte sa dá s nimi súdiť, ale to by museli hlupáčikovia u nás chcieť a druhá vec, tá firma by musela mať peniaze, lebo už hadam ani neexistuje.
0 0
ricard ricard

ricard je offline (nepripojený) ricard

nie je nad klasiku, ekonomika je polystyrén a dobra firma, kontakt mam na odbornikov aj na referencne kontakty....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Composite Pozri príspevok
vieš, keď máš v barákoch ešte robotnícku triedu, čo rada z nich je rada, že má maturitu. Ktorí dajú na pekné obrázky, na marketing,... Vy máte na to titul, 4 matiky, 3 fyziky, 5 mechaník,... a oni vám povedia ty si mladí sopliak ty as tomu nerozumieš,... tak čo narobíš.
Kamarát spravil prezentáciu o prestupe, hľadeli na neho ako na debila, proste nechápali už, keď začínal hovoriť o odpore, prestupe,...
Po roku sa nič nezmenilo, nič neušetrilo, všetci plakali prečo toľko platia, tak som im doslovne povedal, lebo sú sprostí ako papuče, tak nech si platia za to čo chceli, nikto nepovedal ani pol slova. Len škoda, že aj tá menšina (väčšina VŠ technicky vzdelaní) čo boli proti musia platiť s nimi.
Proste za boli tí čo sa tomu prd rozumejú a prd zarobia (je ich viac). Proste je to tak ako obchodák povedal a hotovo, on má na to pekné obrázky, keď som povedal, dobre dajme to všetko do zmluvy, a potom budem za, tak ma vysmiali (jasné, že 15 ročnú stálo farebnosť nedal, že 36% úsporu tepla nedal,... ale v letákoch to prepagoval ako samozrejmosť)
Ešte sa dá s nimi súdiť, ale to by museli hlupáčikovia u nás chcieť a druhá vec, tá firma by musela mať peniaze, lebo už hadam ani neexistuje.
Bohužiaľ takto funguje už pomaly celé stavebníctvo.V očiach investorov je dobré len to čo je lacné.Ma vytáča do keď mi príde investor zo stavebnín a povie že mu v stavebninách obchodný zástupca od Baumitu poradil ,aby dal ako omietku na ytong ich najlacnejšie lepidlo.Keď nebudú zákony a postihy na takýchto vychcancov tak sa nepohneme ďalej.
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

Tak, keď je to na rodinný dom, tak budiš, ale ked to dajú na panelák, tak koniec, ale čo narobíš, keď weber lepidlo je skoro 3 krát drahšie, ale málo kto si uvedomuje jeho kvalitu a pevnosť a že to je základ celého systému.
Ale keď chceš zarobiť, nenarobíš nič, projektant to chváli, ľudia odhlasujú a 5 rokov to vydrží určite.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať