Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Mňa dnes potešil e-mail od admina:
Upozornenie na zmeny v ZP od 1. septembra.
Za výdatnej pomoci "Porady" určite na zmeny nezabudnem. Ďakujem.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mňa včera zarmútil jeden poznatok, nová informácia pre mňa. Ani nevieme, s kým sa stýkame a akí ľudia sú okolo nás.
Naposledy upravil Gabi03 : 29.08.07 at 07:19
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Mňa dnes potešila pošta od nášho obchodného partnera - na obálke je pečiatka pošty s dátumom 28.9.07
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ZuzanaP Pozri príspevok
Mňa dnes potešila pošta od nášho obchodného partnera - na obálke je pečiatka pošty s dátumom 28.9.07
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Toto dnes potešilo mňa hneď ráno - malé krsniatko
2-dňové___nožičky.jpg  
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

abel Pozri príspevok
Toto dnes potešilo mňa hneď ráno - malé krsniatko
Gratulujem, krstná mama
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
abel Pozri príspevok
Toto dnes potešilo mňa hneď ráno - malé krsniatko
Elenka, teším sa s Tebou, lebo pre mňa vždy bolo, aj bude najväčším zázrakom a šťastím narodenie nového človiečika.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

... bola som s Paulou na káve . Virtuálna kamarátka sa premenila na reálnu .
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Johanka Pozri príspevok
... bola som s Paulou na káve . Virtuálna kamarátka sa premenila na reálnu .
Sakra to ma riadne štvete!!! Obidve! A to som si myslela, že dnes ma nič nerozčúlilo, tak nemám čím prispieť do tejto témy....
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

prosíííím o odpustenie .
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Johanka Pozri príspevok
prosíííím o odpustenie .
ANI ZA SVET!

P.S. vidím to tak ešte asi na 10 minút
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

už?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Johanka Pozri príspevok
už?
vybíjam si zlosť pri žehličke... už zachvíľu...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Som trošku mimo témy, lebo ma to nerozčúlilo dnes, ale včera, ale rozčúlenie stále trvá, tak možno nie som celkom mimo.
V televízii som videla správu, ako dvaja 15-roční výrastkovia reťazou uviazali živú mačku, poliali benzínom a zapálili. A nakoniec - ešte živú, zakopali. A chúďatá dostali za to podmienku. To, čo ma rozčúlilo !!! bola reakcia matky jedného z nich, aj ich obhajcu. Obhajcovi sa nečudujem, je za to platený a obhajoval by aj vraha vlastnej matky, len aby presadil svoju pravdu a zvýšil si prestíž. Ale matka na ich obhajobu povedala, že chlapci nevedeli, že je to trestný čin !!!!!!!!!!!!!! Žiadny náznak ľútosti nad týraným zvieraťom, ale chúďatá chlapci majú pokazený život !!!!!! A keď im riaditeľka cirkevnej školy, ktorú navštevovali, dala zníženú známku zo správania, tak sa odvolajú voči toľkej nespravodlivosti. Niektoré ženy by sa mali volať len rodičky, lebo porodiť dokáže aj hyena, ale matka by mala byť tá, čo aj vychováva.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Elenka keď to nejde tak to nejde, zaspievala by ti Zdenka Predná.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Elenka a nechápem prečo urážaš hyeny, oni sú totiž veľmi starostlivé maminky Bohužiaľ na chovanie sa rodičov nie je v zvieracej ríši žiaden adekvátny príklad, snáď s výnimkou kukučky, ale myslím, že aj tá si vyberie kam vajíčko znesie
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

ermon Pozri príspevok
vybíjam si zlosť pri žehličke... už zachvíľu...
Monika, Ty si bola pri žehličke a kde bola Vaneska, že sa tu neukázala? Možno by sme sa konečne dozvedeli, či už dedko poslúcha babku.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Som trošku mimo témy, lebo ma to nerozčúlilo dnes, ale včera, ale rozčúlenie stále trvá, tak možno nie som celkom mimo.
V televízii som videla správu, ako dvaja 15-roční výrastkovia reťazou uviazali živú mačku, poliali benzínom a zapálili. A nakoniec - ešte živú, zakopali. A chúďatá dostali za to podmienku. To, čo ma rozčúlilo !!! bola reakcia matky jedného z nich, aj ich obhajcu. Obhajcovi sa nečudujem, je za to platený a obhajoval by aj vraha vlastnej matky, len aby presadil svoju pravdu a zvýšil si prestíž. Ale matka na ich obhajobu povedala, že chlapci nevedeli, že je to trestný čin !!!!!!!!!!!!!! Žiadny náznak ľútosti nad týraným zvieraťom, ale chúďatá chlapci majú pokazený život !!!!!! A keď im riaditeľka cirkevnej školy, ktorú navštevovali, dala zníženú známku zo správania, tak sa odvolajú voči toľkej nespravodlivosti. Niektoré ženy by sa mali volať len rodičky, lebo porodiť dokáže aj hyena, ale matka by mala byť tá, čo aj vychováva.
Takto to začína - dnes utýrajú mačku a možno o pár dní starú nevládnu susedu, pre pár drobných na fet. Aj vtedy ich bude maminka obhajovať, že nevedeli, že je to trestný čin? A o tom, že deti chodia do cirkevnej školy určite rozhodli rodičia - zdanlivo bohabojní a veriaci kresťania. Ako dodržiavajú desatoro a ako čítajú Sväté písmo, keď im neprekážajú takéto činy ich vlastných detí? Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale toto mi pripadá veľmi ale veľmi pokrytecké. A ak je výchova v rodine pokrytecká, môže farár z kancľa aj zlaté slová hlásať a učiteľky v škole sa môžu aj pretrhnúť, tie deti nebudú mať dobrý základ do života. A to je na tom najsmutnejšie, že nedostanú od rodičov to najcennejšie - lásku a rebríček obyčajných ľudských hodnôt.
Keď to len porovnáme s tým, ako sa pár stránok späť Marianka vytešovala, že jej syna prijali do školy pre nadané deti, aký je to strašný rozdiel. Vtedy som napísala, že na úspechoch detí majú obrovský podiel aj rodičia. A teraz to musím zopakovať - aj na zlej a skazenej duši dieťaťa majú rodičia obrovský podiel. Ale v tomto prípade mi je z toho veľmi, veľmi smutno.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

willma Pozri príspevok
Elenka a nechápem prečo urážaš hyeny, oni sú totiž veľmi starostlivé maminky Bohužiaľ na chovanie sa rodičov nie je v zvieracej ríši žiaden adekvátny príklad, snáď s výnimkou kukučky, ale myslím, že aj tá si vyberie kam vajíčko znesie
willma, presne to ma napadlo, že ešte aj chúďa hyenu urazím, a presne ma napadla aj kukučka, ale keďže nick hyena ešte na Porade nie je, tak som sa rozhodla pre ňu. Ale nech sem vnesiem aj niečo, čo ma dnes potešilo: pred chvíľou skončil Šaman s neodolateľným Seanom Connerym a teraz je opäť v Jamesovi Bondovi, dokonca je tam ešte o 30 rokov mladší. Ale potešilo ma, ako dokáže človek krásne starnúť. Už sa teším, keď budem aj ja stará za nejakých 40 rokov.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
willma, presne to ma napadlo, že ešte aj chúďa hyenu urazím, a presne ma napadla aj kukučka, ale keďže nick hyena ešte na Porade nie je, tak som sa rozhodla pre ňu. Ale nech sem vnesiem aj niečo, čo ma dnes potešilo: pred chvíľou skončil Šaman s neodolateľným Seanom Connerym a teraz je opäť v Jamesovi Bondovi, dokonca je tam ešte o 30 rokov mladší. Ale potešilo ma, ako dokáže človek krásne starnúť. Už sa teším, keď budem aj ja stará za nejakých 40 rokov.
Moja, ale veď my, večné 17-tky, predsa nemôžeme starnúť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať