Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

adi11 Pozri príspevok
Jozka, ale ved nechaj ich, nech si volne diskutuju
Veru tak volná diskusia je volná diskusia-inak by tu bolo asi všetko...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

evina Pozri príspevok
Trafilo Ja som si vypísala RZZP a keď som ho chcela vytlačiť, tak mi zmizlo kdesi do nenávratna ...
Ja keby som bol na Vašom mieste , vykašlal by som sa na celý server dańovej správy.

Vypísal by som tlačiva RUČNE, a ZAPLATIL by som jednému spoľahlivemu človeku, nech by ich zaniesol odovzdať na najbližsiu pobočku.

A nemusel by som sa rozčuĺovať a každý zainteresovaný by bol spokojný.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

evina Pozri príspevok
Trafilo Ja som si vypísala RZZP a keď som ho chcela vytlačiť, tak mi zmizlo kdesi do nenávratna ...
Ale veď zábava musí byť aj keď je všetko o držku
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Laco-monter Pozri príspevok
Ja keby som bol na Vašom mieste , vykašlal by som sa na celý server dańovej správy.

Vypísal by som tlačiva RUČNE, a ZAPLATIL by som jednému spoľahlivemu človeku, nech by ich zaniesol odovzdať na najbližsiu pobočku.

A nemusel by som sa rozčuĺovať a každý zainteresovaný by bol spokojný.
Laco aj tak sa dá....ale my asi aj chceme mať všetko pod kontrolou...vieš...teda j a určite
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Laco-monter Pozri príspevok
Ja keby som bol na Vašom mieste , vykašlal by som sa na celý server dańovej správy.

Vypísal by som tlačiva RUČNE, a ZAPLATIL by som jednému spoľahlivemu človeku, nech by ich zaniesol odovzdať na najbližsiu pobočku.

A nemusel by som sa rozčuĺovať a každý zainteresovaný by bol spokojný.
Ja mám daňové v programe, takže mi to je jedno. Mám aj PO aj FO.

Toto bolo moje "obľúbené" zdravotné poistenie a to ani neviem ručne, lebo ten soft ma kontroluje
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Ja som bola na tom podobne, hneď ráno išla som si vytlačiť súvahu, a hneď prvý list sa zasekol, tak som vyberala papier z tlačiarne, ja som bola od toneru, synček samozrejme pomáhal, aj on schytal niečo z toneru, ale papier sme vybrali a tlačiareň sa celkom rýchlo spamätala z počiatočného šoku.
leni,potom ma niekedy naučíš,čo je to súvaha...-to je asi niečo v podvojnom,že? lebo jednoduché poznám a tam to slovo nieje...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko
v podvojnom účte.
V jednoduchom je Výkaz o príjmoch a výdavkoch a Výkaz o majetku a záväzkoch
v podvojnom - Súvaha a Výkaz ziskov a strát.
Len v pu je to zložitejšie, súvaha 8strán, vzas 4strany.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Stanko
v podvojnom účte.
V jednoduchom je Výkaz o príjmoch a výdavkoch a Výkaz o majetku a záväzkoch
v podvojnom - Súvaha a Výkaz ziskov a strát.
Len v pu je to zložitejšie, súvaha 8strán, vzas 4strany.
AHA, dík--tomu T-éčku moc nerozumiem,skor má dať-dal...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
si jasný
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
si jasný
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
AHA, dík--tomu T-éčku moc nerozumiem,skor má dať-dal...
..vydrz, mozno lacko vysvetli..
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Dnes ma prekvapilo a potešilo, že fungoval v tejto chvíli portál drsr.sk a ja som mohla dorobiť poslednú s.r.o. Aspoň nemusím skoro vstávať a môžem už kľudne spať, že to mám hotové.
Asi pomohol ten humbuk v médiách a kompetentní sa spamätali.
3 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
A ja som sa dnes už 3x zasmiala na téme Obchodovanie s opciami, lebo keď sa na ňu len tak letmo pozriem na hlavnej stránke, tak tam vždy vidím Obchodovanie s OPICAMI.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dnes mi " pichol " do očí dátum môjho príchodu na Poradu. Ani sa nezdá, že je to už rok. Rýchlo ubehol a môžem povedať, že som si tu našla veľa priateľov, za čo im patrí moje poďakovanie. Poďakovanie za rady, milé slová a podržanie v čase, keď to človek najviac potreboval. Niekedy nám život hodí pod nohy aj balvan, či už menší alebo obrovský a veľmi dobre padne, keď Vám ho niekto pomôže odhodiť.
Ďakujem Vám milí poraďáci za všetko a teším sa na ďaľšiu spoluprácu.
14 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Terezka malý ma drgol, a miesto užitočné som klikla na zábavné...
No dnes je "fakt" skvelý deň.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lenkak Pozri príspevok
Terezka malý ma drgol, a miesto užitočné som klikla na zábavné...
No dnes je "fakt" skvelý deň.
Lenka už dávno som sa takto zarána nahlas nezasmiala. Môj zlatý chlapček, vidíš ako Ti pomáha? Už od malička sa na neho usmieva klikanie na Porade.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak to ma teší, že si sa pobavila.
Pomáha, práve mi vyberá plechy, buchoce s nimi, len netuším ako pri ňom dokončím jednu sro. A v noci buntošil, preto teraz nemám porobené. No nič idem pokračovať, snáď susedia nebudú mať nervy na buchot.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

terezamaria Pozri príspevok
Dnes mi " pichol " do očí dátum môjho príchodu na Poradu. Ani sa nezdá, že je to už rok. Rýchlo ubehol a môžem povedať, že som si tu našla veľa priateľov, za čo im patrí moje poďakovanie. Poďakovanie za rady, milé slová a podržanie v čase, keď to človek najviac potreboval. Niekedy nám život hodí pod nohy aj balvan, či už menší alebo obrovský a veľmi dobre padne, keď Vám ho niekto pomôže odhodiť.
Ďakujem Vám milí poraďáci za všetko a teším sa na ďaľšiu spoluprácu.
Sme dvojičky - aj ja som tu dnes rok a musím úplne v každom slove s tebou súhlasiť.
Opravujem sa, bolo to včera, čo som tu rok.
Naposledy upravil Tamila : 31.03.10 at 10:05
6 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
a už obe závislé
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

terezamaria Pozri príspevok
Dnes mi " pichol " do očí dátum môjho príchodu na Poradu. Ani sa nezdá, že je to už rok. Rýchlo ubehol a môžem povedať, že som si tu našla veľa priateľov, za čo im patrí moje poďakovanie. Poďakovanie za rady, milé slová a podržanie v čase, keď to človek najviac potreboval. Niekedy nám život hodí pod nohy aj balvan, či už menší alebo obrovský a veľmi dobre padne, keď Vám ho niekto pomôže odhodiť.
Ďakujem Vám milí poraďáci za všetko a teším sa na ďaľšiu spoluprácu.
Tamila Pozri príspevok
Sme dvojičky - aj ja som tu dnes rok a musím úplne v každom slove s tebou súhlasiť.
Opravujem sa, bolo to včera, čo som tu rok.
Ani jednu nepoznám osobne a pritom mám pocit, že sa s vami poznám a kamarátim "live" už dobre dlho, tak ako s veľa ďalšími z Porady....Takže vďaka závislosti mám kopec priateliek
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať