Zavrieť

Porady

darovanie krvi len Bratislava

Nasemu spoluziakovi, Tomášovi Sabovi, nasli leukemiu. Teraz je v nemocnici a nutne potrebuje krv jednoakej skupiny. Prosim, ak mas aspon 18 a mas to srdce mu darovat krv

Chod na kramare darovat krv
Nechaj si potvrdit: Som darca krvi pre Tomáša Saba narodeného 28.7.1989, hospitalizovaného do Detskej Onkologickej Klinike (Kramáre) v BA"/Oni uz budu vediet, co a ako.
Základné údaje
NTS SR pracovisko Kramáre
Limbová 3
Bratislava
Telefón:02/ 5954 2354
Doprava:trolejbus 212; 204; autobus 32;
Čas odberu:
Po - Pia:07:00 - 12:00

V mene spolužiakov sa pripájam k tejto prosbe. Môj syn s ním chodil do ZŠ. Táto prosba je aktuálna, Tomáš je stále hospitalizovaný v DFN. Osobne sa chystám na spomenutú transfúznu stanicu v piatok 13.7.2007. Nemusíte túto žiadosť preposielať ďalej aj keď sa domnievam, že práve v letných mesiacoch sú na všetkých staniciach vďační za každého darcu. Spolužiaci majú väčšinou len 17 rokov a nemôžu mu pomôcť a vidím, že sa pre to dosť trápia. Takže vopred vďaka každému, kto by si našiel čas.
Naposledy upravil willma : 05.07.07 at 14:20
Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Dávam opäť dopozornosti
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
nikuska01 nikuska01

nikuska01 je offline (nepripojený) nikuska01

aku krvnu skupinu potrebuje?
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

nikuska - "kuk" na prvý willmin príspevok

willma Pozri príspevok
Teraz je v nemocnici a nutne potrebuje krv jedno akej skupiny.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

to bohužiaľ neviem, ale domnievam sa, že je to v podstate jedno, dostane určite tú správnu a tie konzervy, ktoré sa nebudú môcť použiť pre neho pomôžu druhým.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Meggi 1 Pozri príspevok
nikuska - "kuk" na prvý willmin príspevok
ďakujem
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

nemáš za čo, willma;
písali sme naše odpovede takmer naraz :-)
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Až teraz som po odoslaní odpovede zbadala, čo som urobila, keď som videla blikajúci zelený otáznik...to som nechcela druhý raz si dám väčší pozor, sľubujem
0 0
nikuska01 nikuska01

nikuska01 je offline (nepripojený) nikuska01

ja som v zapale zaujmu prehliadla prvy prispevok, prepacte
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

v pohode baby, dík za záujem
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Opätovne si dovoľujem dať do poraďáckej pozornosti túto tému.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

nakoľko je už isto väčšina z Vás v práci znovu posúvam túto tému, ďakujem.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

opäť posúvam a budem až do štvrtka. Nejako to vydržte a pokúste sa prísť. Chalanovi dávajú transfúzie každý druhý deň.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Môj syn chodieva darovať krv v BA, nakoľko je tam študentom. Teraz je ale na prazdninach v mieste bydliska. Nemôže darovať v mieste bydliska? V piatok by mu to vyhovovalo ale doma. Nestačí nadiktovať meno a adresu za koho dáva a pre akú nemocnicu?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Myslím, že aj to by bolo možné, ale pre istotu nech sa spýta priamo na transfúzke a ďakujem
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

OK Willma, tak ja mu dám tie údaje a v piatok pôjde na transfúzku a opýta sa, ak áno, tak ju tam hneď daruje. Dúfam, že to potom dajú vedieť do BA.
0 0
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

Nedá mi nereagovať - na jednej strane tu beží diskusia o absolvovaných i plánovaných dovolenkách a na druhej strane toto. Normálne mi vyhŕkli slzy. Tiež mám syna v tom veku.
Je mi ho úprimne ľúto a budem dúfať, že sa z toho chlapča dostane.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Zuzka dík za morálnu účasť. Ono nech nadávame a hromžíme na tých našich puberťákov ako chceme, príde takéto dačo a zisťujeme, že život je vlastne úplne o niečom inom
0 0
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

Presne tak, keď sa čosi podobné prihodí, život sa doslova zastaví. Veci predtým nesmierne dôležité, ktoré nás vedeli rozčúliť, podráždiť sa stávajú úplne bezpredmetnými a človek sa iba modlí k Bohu za zdravie a vie, že nič, ale vôbec nič na svete nemá hodnotu, keď nemáme zdravie.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Viete, túto nemocnicu dobre poznám, stretávam aj detských pacientov, ktorí sú hospitalizovaní alebo chodia na ambulantné podávanie cytostatík.
Verte mi, človeku vždy stisne srdce, ale úspešnosť liečby býva veĺká.
Nikdy som nedaroval krv pre zdravotné problémy, ale teraz, keď sa jedná o takúto vec a mám krvnú skupinu, ktorá može byť podaná každému pojdem skúsiť, uvidím čo mi v transfúznej stanici povedia, veď to mám len asi 50 metrov.
Verím, že Tomáš sa úspešne vylieči, budem naňho myslieť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Vďaka Marek, v piatok som tam hneď po ránu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať