Zavrieť

Porady

VŠEMvs

Zdravím!
Práve som bol prijatý na externú formu štúdia na VŠEMvs v Zlatých Moravciach. Chcel by som, aby sa mi prihlásili absolventi uvedenej školy a poinformovali ma o priebehu štúdia atď. Zároveň hľadám študentov tejto školy z okolia Topoľčian. Maturoval som pred 25 rokmi a vzdelanie si dopĺňam pre uplatnenie v zamestnaní. Najväčšie obavy mám z AJ, maturoval som totiž z ruštiny a angličtinu ovládam jedine z bežného okolia.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
abasys abasys

abasys je offline (nepripojený) abasys

boboka16 Pozri príspevok
Ahojte, študenti aj možno budúci študenti v Lučenci,

ja tiež mám doma vyplnenú prihlášku a neviem sa rozhodnúť, poslať, či neposlať. Žiaľ je to jediné externé štúdium, ktoré mi po viacerých stránkach vyhovuje, ale či to vobec stojí za to, hlavne za tie peniaze.

Budúci lučenskí študenti čakajú na Vaše názory,
Treba vyskusat, ja studujem 1 rok v IKS TN. Nikto nedava znamky zadarmo, ale da sa to...
0 0
abasys abasys

abasys je offline (nepripojený) abasys

veronika07 Pozri príspevok
dobrý deň, bol by niekto taký láskavý a informoval ma o matematike na všemvs. je pravda, že tam nie je? alebo ak áno, tak aká je obtiažnosť?
vopred ďakujem
Matematiku tam skutocne nemame a dufam, ze uz ani nebude.
0 0
Alžbet Alžbet

Alžbet je offline (nepripojený) Alžbet

Prijali ma na externé štúdium odbor verejná správa do Prešova, neviem sa rozhodnúť,či pôjdem alebo nie,dá sa to dá zvládnuť popri práci a rodine?
Veľmi by som bola rada, keby sa ozval niekto, kto už študuje alebo sa prihlásil na štúdium na VŠEMvs do Prešova.....veľká vďaka....
0 0
Lucka111 Lucka111

Lucka111 je offline (nepripojený) Lucka111

Ahoj, ja som Lucia z Lučenca a tiež som si podala prihlášku na túto školu, bola by som rada ak by si mi vedela dať stránku kde sú tie materiály na skúšky.
0 0
Alžbet Alžbet

Alžbet je offline (nepripojený) Alžbet

Prosím Vás, vysvetlite mi niekto, čo je to skratka IKS?........vďaka...
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
a na com je to napisane?
0 0
layla layla

layla je offline (nepripojený) layla

IKS - informacno-konzultacne stredisko
0 0
Beňuška Beňuška

Beňuška je offline (nepripojený) Beňuška

Zuzka, ďakujem pekne za tieto informácie. Pravdupovediac čakala som, že mi napíšeš niečo takéto- nízka kvalita vzdelania. Viem, že každý má svoj názor, ale mám z toho obavy. U mňa je to asi tak, že je veľa proti štúdijúalebo aspoň fakty, ktoré mi to vôbec neuľahčia a jedna veľká chuť urobiť niečo pre seba do budúcna- doplniť si vzdelanie a uplatniť ho. Môj manžel študoval v čase keď sme už mali naše zlatíčko-syna a skončil, keď sme mali už aj druhé zlatíčko - dcérku a aj podľa toho viem, že to bola miestami riadna fuška a to študoval on a nie ja. Chcela som tým len povedať, že zvažujem či všetok ten stres, naháňanie sa , problémi v práci a aj peniaze stoja za to, ak nemáš vš získať kvalitné vzdelanie- aspoň pokiaľ človeku nejde len o to aby mal doklad o vš vzdelaní-sú aj takí, ktorím to stačí. Čo sa týka účasti na skúškach, je mi jasné, že každá neúčasť chýba alebo by aspoň mala chýbať. Ide mi skôr o to, že mi to v práci pravdepodobne moc nebudú chcieť umožniť a tak budem musieť hladať rôzne možnosti aby sa to dalo. Manžel ma podporuje a vraj skús to -zvládneme to to sa mu hovorí.
0 0
v.e.r.o.n.i.k.a v.e.r.o.n.i.k.a

v.e.r.o.n.i.k.a je offline (nepripojený) v.e.r.o.n.i.k.a

Ahojte, studujem 1.roč. Mgr., o tyzden mame skusku z Hospodarskej politiky EÚ s Kovacom. Dal nam 13 otazok a sluboval, ze stihne napisat knihu, nestihol to vsak. Tak Vas chcem poprostit, ci niekto nema material k tejto skuske a ci ju uz niekto pisal. Velmi by mi to pomohlo. Dakujem.
0 0
Beňuška Beňuška

Beňuška je offline (nepripojený) Beňuška

Viete mi ešte niekto povedať ako to je so skúškami, keď študujete inde ako v Blave- Skúšky sú tam kde sa študuje alebo v BA??? Tiež ma zaujíma či skúšky bývajú v sobotu alebo cez týždeň- prípadne ak v sobotu, či sa dá dohodnúť na skúške aj cez týždeň- viem, že niekde to je možné. Díky všetkým študentom tejto školy, ktorí nám svojími príspevkami pomáhate pri rozhodovaní študovať tu alebo nie. Želám vám úspešne ukončiť ročník.
0 0
zuzana.tn zuzana.tn

zuzana.tn je offline (nepripojený) zuzana.tn

Beňuška, ono keď profesor príde na prednášku a nepovie Ti nič k tomu, o čom je ten predmet a rozprava úplne z cesty, tak to nepovažujem dobrú kvalitu. A správanie profesorov sa tiež odzrkadluje v kvalite štúdia. Ja som tiež mala obrovskú chuť, ale tá začína minznúť s tým ako niektoré veci fungujú. Hlavne keď vidíš, že inde to ide, tak prečo tu nie. Školné je dosť vysoké na to, aby sa takéto veci na súkromných školách nestávali. Potom prichádza skôr znechutenie a čakanie, kedy konečne budeme ma po škole. Takže ak máš chuť, choď do toho, poznám kopec ľudí, ktorí majú doma malé deti a študujú. Dá sa to. Ale takisto buď pripravená, že môže prísť aj to znechutenie zo štúdia, z kvality štúdia aj ľudí. Mňa fakt niekedy vie poriadne vytočiť, že sa o niečo snažíš popri tom všetkom čo ešte máme (domácnosť, rodiny, prácu) a niekto Ťa totálne zhodí. Toto by fakt nemalo stávať. Keby sa niektoré veci zmenili, tak poviem, že tá škola mi plne vyhovuje po všetkých stránkach.
0 0
Lubka25nz Lubka25nz

Lubka25nz je offline (nepripojený) Lubka25nz

ahojte, prosim Vas, neviete niekto zlozenie statnicovych komisii? dakujem velmi pekne
0 0
zuzana.tn zuzana.tn

zuzana.tn je offline (nepripojený) zuzana.tn

Beňuška ešte k Tvojej otázke, my mávame skúšky väčšinou v sobotu alebo v piatok poobede, málokedy v týždni, kvôli dochádzajúcim študentom. Skúška je väčšinou o dohode, kedy má čas profesor a kedy my a nejako sa to vždy zladí. Skúšky sa robia v tom IKS, kde si prihlásená, nemusíš dochádzať do BA, iba ak na druhý opravný, alebo rektorský termín. Dva termíny vždy bývajú v našom IKS.
0 0
boboka16 boboka16

boboka16 je offline (nepripojený) boboka16

Ahojte,

chcem sa spýtať, študuje niekto popri opatrovaní v Rakúsku, viem , že na niektorých vysokých školách je to možné, má niekto takého skúsenosti????

dakujem
0 0
Beňuška Beňuška

Beňuška je offline (nepripojený) Beňuška

Zuzka, ďakujem Ti za odpoveď a hoci na škole ešte nie som, myslím, že človek by mal mať predstavu o tom čo od štúdia očakáva. Nezáujem prednášajúceho zrejmä aj mňa rozhodí, ale pokiaľ to bude možné, skúsim to, aj keď asi niekedy budem musieť zaťať zuby. Tebe Zuzka želám, aby si vždy našla chuť prekonať to nepríjemné a úspešne pokračovala ďalej. Neviem v koľkom ročníku si, ale bola by škoda vzdať sa.
0 0
Zuzana68 Zuzana68

Zuzana68 je offline (nepripojený) Zuzana68

Prepáčte, ale nedá mi nereagovať na príspevok od zuzany.tn Skončila som bakalára a pokračujem na magisterskom štúdiu. Neviem ako u iných ale v našom ročníku sme sa nestretli s nezáujmom prednášajúceho. Je pravdou že niektoré predmety nám "nesadli" respektíve boli do počtu no myslím si že je to na viacerých školách ako som sa informovala. Ak máš zájem o prednášky je dosť čo ti prednášajúci vie povedať. Na rozdiel od " starých " škôl kde je zaužívaný systém a nie je možné ho meniť ( manžel študuje na technike v Trnave) sa mi tu páči že sa vieš dohodnúť v rámci možností. Jednoznačne zadarmo titul nedostaneš , no pri dobrej vôli sa to zvládnuť dá.
0 0
zuzana.tn zuzana.tn

zuzana.tn je offline (nepripojený) zuzana.tn

Beňuška aj tebe veľa chuti a síl do štúdia. Ja to zatiaľ prekonávam, uvidím ako bude ďalej.

Zuzana68, asi si nemala to štastie mať na prednáške takého prednášajúceho. Nie všetky strediská máme na predmetoch tých istých a dokonca ročníky nemáme rovnaké predmety. Mňa viac menej zaujímal každý predmet, sedí mi väčšina z predmetov. Nenazvala by som to nezáujem toho prednášajúceho. Rečí a rozprávania bolo dosť na celý deň, akurát nič z toho, čo bolo povedané nijako nesúviselo s tým predmetom. Keď sme položili otázku ekonomickú, bolo nám odpovedané úplne niečo iné, z inej témy. Asi toľko k tomu. A takisto si myslím, že žiadnu skúšku sme nedostali zadarmo.
0 0
veronika07 veronika07

veronika07 je offline (nepripojený) veronika07

dakujem pekne trochu ma to ukludnilo
0 0
v.e.r.o.n.i.k.a v.e.r.o.n.i.k.a

v.e.r.o.n.i.k.a je offline (nepripojený) v.e.r.o.n.i.k.a

Ahojte,
chcem sa iby spytat, ci mal niekto skusku s doc. Kovacom. Ci sa da popripade nieco odpisat, ci sa treba vsetko naucit.
0 0
Sue8 Sue8

Sue8 je offline (nepripojený) Sue8

ahojte, tento rok som skoncila studium na vsemvs a mam nejake knihy, ktore mozem posunut za par drobnych dalej. Zoznam zaslem na poziadanie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať