Zavrieť

Porady

Potenie

cafte vim že tu uz taka tema bola ale cel bi som poradit ak nahodou neviete daco proti poteniu hocico lebo sa potim ako kon ale hlavne mi to vadi na tvari ako na chrbte alebo tak to prezijem nosim take veci abi to nebolo moc videt ale hlavne tvar mi vadi sa stale utierat atd a to nevim opreco ale ja sa proste potim zo vsetkeho a to mozem nepit ani nic ,, a umivam sa , stres nemam , trochu som hrubši ale to nini z toho lebo tolko bi to nebolo ,, thx za kazdu pmoc ludiaa sory za chyby ak som djake napisal co asi určite
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dook je offline (nepripojený) dook

    Programátor webových stránok a mobilných aplikácií ...viac dook
    all sa vyriesilo samo minilame o polovicu sa menej potim , potim sa o trosku viac ako ini ale omnoho menej ako som sa potil cize thx aj ked som nic nerobil

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    ak je pravda že máš len 14 no dnes už 16 rokov tak sa moc nečuduj že sa tak potíš...totiž puberta-hormóny robia svoje...len umývať umývať .......použiť dobrý dezodorant a umývať a........časom to možno prejde ak v tom nie je niečo iné......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.