Zavrieť

Porady

Prevádzkový poriadok - Pohostinstvo

Dobrý deň,

nevedel by mi niekto zaslať odkaz na prevádzkový poriadok pre pohostinstvo??? Čapovanie piva a nealka, predaj piva a nealka, bežné občerstvenie, curkovinky.

Budem veľmi vďačný.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stanley666 je offline (nepripojený) stanley666

    normálny mladý chlapec, čo musí začať robiť účtovníctvo svojej mamke... ...viac stanley666
    tak tu je odkaz:

    www.ruvzpd.sk/download/vzor_prevadzkovy_poriadok.rtf

    Hlasovalo 2 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    Heni, Wisdom, Marianna01, Januša, Johanka, abel, Tatiana Šrankova
    2

    ian belian je offline (nepripojený) ian belian

    ian belian
    K tomu je ešte potrebné dopracovať zásady správnej výrobnej praxe podľa príloh k 8 hlave PK SR - HACCP

    Marikal je offline (nepripojený) Marikal

    Predaj nábytku na mieru. Marikal
    Klikni na inzercia sk. a daj vyhľadať prevádzkový poriadok.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Je toto potrebné aj pre vinotéku, kde sa sem-tam čapuje víno do fliaš ?

    mysula je offline (nepripojený) mysula

    mysula
    Odkaz pre AnikoAd : Ahoj,záleží od veľkosti priestorov, v ktorých sa bude nachádzať to pohostinstvo a samozrejme čo všetko tam chceš mať,na cene sa vieme dohodnúť, ale musím vedieť k tomu viac.

    astensova je offline (nepripojený) astensova

    astensova
    Musí byť vypracovaný nový prevádzkový poriadok ak sme vzali do prenájmu zabehnutý bar, v ktorom už bol vypracovaný 4 roky dozadu? Ďakujem

    pepus22 je offline (nepripojený) pepus22

    pepus22
    no mna by to tiež zajimalo, mam v plane vziat do prenajmu bar, a urcite to tam maju uz vypracovane, je potrebne aby som aj ja to spracovala???
    Monika Kováčová
    áno, každý podnikateľ prevádzkujúci živnosť v rámci poskytovania služieb spojených s podávaním jedál alebo aj nápojov musí mať svoju prevádzku schválenú Reg. úradom verejného zdravotníctva /Hygiena/. Súčasťou schválenia je Prevádzkový poriadok.
    V skratke: musí byť vypracovaný na tvoje meno a IČO.

    skoty1 je offline (nepripojený) skoty1

    skoty1
    dobrý deň, potreboval by som súrne prevádzkový poriadok na otvorenie novej pizzerie. vie mi ho niekto poskytnúť príp. poradiť kde ho najdem? budem vdačný aj za iné informácie čo všetko k tomu potrebujem. dakujem

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    taký komplet pre Teba nenájdeš, to musíš si vypracovať podľa toho čo vyrábaš, hlavne ako. Určite bude problém aby Ti ho niekto len tak poskytol, pretože tam ide o celý postup výroby. Tam sú popísané receptúry.
    A P.S. Otázku stačí dať v jednej téme.

    skoty1 je offline (nepripojený) skoty1

    skoty1
    dakujem, neviete mi nahodou poslat niekto priblizny vzor na prevadzkovy poriadok. ja si ho upravim pre potreby pizzerie. dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.