Zavrieť

Porady

Bulharsko - dovolenka

Ma niekto skúsenosti s dovolenku v Bulharsku?
Kam je najlepšie ísť (oblasť)?
S akou CK? (dobré aj zlé skúsenosti s konkrétnymi CK)
Zaplatit si aj stravu alebo sa prestravovať individuálne?
Dakujem za kazdý názor.
Usporiadat
Nataliaaa Nataliaaa

Nataliaaa je offline (nepripojený) Nataliaaa

Ahojte, chceme ísť na dovolenku do Bulharska. Viete mi odporučiť cez akú cestovnu ísť? Poprípade hotel? Ešte sa chcem spýtať či je lepšie zabezpečiť si ALL inclusive alebo len napr.raňajky a stravovať sa v reštikách? Či je to tam moc drahé? Ďakujem
0 0
Chudíková Katarína Chudíková Katarína
fajn baba
Ja som bola v Bulharsku 2x- prvý krát v Primorsku s CK-bolo celkom dobre,ale troška ďaleko k moru, stravu sme si hradili sami, bolo to lacné, chutné. Dobre vyžitie aj kultúrne aj športovo. 2x- sme boli na blint, našli sme si ubytovanie v kempe, bolo to troška drahšie, ale ubytko super, priamo na pláži, strava bola drahšia, pretože sme boli pri Slnečnom pobreží, ale dalo sa. Záleží na destinácii-ale už by som nešla vlastnou dopravou-nekonečná cesta, lepšie letecky.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nataliaaa
Ahojte, chceme ísť na dovolenku do Bulharska. Viete mi odporučiť cez akú cestovnu ísť? Poprípade hotel? Ešte sa chcem spýtať či je lepšie zabezpečiť si ALL inclusive alebo len napr.raňajky a stravovať sa v reštikách? Či je to tam moc drahé? Ďakujem
V BG je lepsie si zajednat iba ranajky /to ponuka vacsina hotelov,ALL inclusive sa v BG vyuziva pomerne malo/. V kazdom letovisku mas desiatky hotelov a vonkajsich "grilbarov",kde a mozete najest do sytosti za pomerne nizke ceny.
Bulharsko je velke, tazko poradit konkretny hotel,kazdemu vyhovuje nieco ine.Ked si vyberies viachviezdickovy, tak urcite si vyberies nieco novsie a pekne.
Na nete je vela recenzii, pogoogli a vyber si, co ti najviac vyhovuje
0 0
pohodička pohodička

pohodička je offline (nepripojený) pohodička

pohodička
My odlietame o týždeň do Bulharska - Slnečné pobrežie, hotel Chateau Del Mar - apartmanový hotel aj s vnučkami na 12 dní. Hotel je bez stravy, tak sme to nechali, pretože každá jeme inak. Dúfam, že nám deti nebudú hladovať. Ja by som sa skôr chcela opýtať, koľko € si máme zmeniť a koľko približne máme mať pripravených na karte v prípade potreby, keďže sa budeme samé stravovať a budeme chcieť aj nejaké fakultatívne výlety pre deti, aby mali nejaké zážitky. Pred tromi rokmi boli mladí s deťmi na 8 dní tiež na Slnečnom pobreží-hotel Sunrise a boli spokojní, vtedy mali objednané raňajky a zbytok sa stravovali podľa situácie, kde boli, ale dievčatá sú dosť vyberavé, tak skúsime bez stravy. Ešte by som sa rada opýtala, či máte niekto skúsenosť s týmto hotelom. Ďakujem.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Ja chodievam do BG každý rok. Doma mením 100 eúr, t.j. cca 196 leva. Beriem so sebou hotovosť a mením len v banke podľa potreby. Chodievam cez Globtour, nikdy nesklamali, zásadne bez stravy. Nemáme radi povinnosti, ako vstávať na raňajky, vrátiť sa na obed atď. to nie. Máme dovolenku. Tam je veľké množstvo reštaurácii, kde sa dá dobre vystravovať. Ponúkajú denné menu cca 3 - 4 leva , t.j. väčšinou ich národné jedlá, ktoré mne chutia a potom rôzne špeciality ako u nás aj za 25 leva. Skrátka výber je veliký. Dokonca aj potraviny pokúkajú v teplých pultoch hotovú stravu. Chodievame do BG už niekoľko rokov, od domácich vieme, že najstálejšie počasie je od Slnečného pobrežia po Kiten. Od Varny po SP býva častejšie búrka a tak. Mne osobne sa SP nepáči, pripadám si tam ako na sídlisku medzi panelákmi. Príjemne a kľud je v Pomorí a Kitene. Odtiaľ sa robia výlety Do Nesebaru, Sozopolu. A chutia nam tam ich pečené buchty, ktoré dostať na každom rohu už skoro ráno, sladké, slané ap. Prajem pekný pobyt.
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

arizona
Nataliaaa
Ahojte, chceme ísť na dovolenku do Bulharska. Viete mi odporučiť cez akú cestovnu ísť? Poprípade hotel? Ešte sa chcem spýtať či je lepšie zabezpečiť si ALL inclusive alebo len napr.raňajky a stravovať sa v reštikách? Či je to tam moc drahé? Ďakujem
V BG je lepsie si zajednat iba ranajky /to ponuka vacsina hotelov,ALL inclusive sa v BG vyuziva pomerne malo/. V kazdom letovisku mas desiatky hotelov a vonkajsich "grilbarov",kde a mozete najest do sytosti za pomerne nizke ceny.
Bulharsko je velke, tazko poradit konkretny hotel,kazdemu vyhovuje nieco ine.Ked si vyberies viachviezdickovy, tak urcite si vyberies nieco novsie a pekne.
Na nete je vela recenzii, pogoogli a vyber si, co ti najviac vyhovuje
All inclusive tam majú na "bulharský" spôsob
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Ľubomír
Ja chodievam do BG každý rok. Doma mením 100 eúr, t.j. cca 196 leva. Beriem so sebou hotovosť a mením len v banke podľa potreby. Chodievam cez Globtour, nikdy nesklamali, zásadne bez stravy. Nemáme radi povinnosti, ako vstávať na raňajky, vrátiť sa na obed atď. to nie. Máme dovolenku. Tam je veľké množstvo reštaurácii, kde sa dá dobre vystravovať. Ponúkajú denné menu cca 3 - 4 leva , t.j. väčšinou ich národné jedlá, ktoré mne chutia a potom rôzne špeciality ako u nás aj za 25 leva. Skrátka výber je veliký. Dokonca aj potraviny pokúkajú v teplých pultoch hotovú stravu. Chodievame do BG už niekoľko rokov, od domácich vieme, že najstálejšie počasie je od Slnečného pobrežia po Kiten. Od Varny po SP býva častejšie búrka a tak. Mne osobne sa SP nepáči, pripadám si tam ako na sídlisku medzi panelákmi. Príjemne a kľud je v Pomorí a Kitene. Odtiaľ sa robia výlety Do Nesebaru, Sozopolu. A chutia nam tam ich pečené buchty, ktoré dostať na každom rohu už skoro ráno, sladké, slané ap. Prajem pekný pobyt.
V BG meňte v hotelových zmenárňach / bankách.

Na ulici majú v stánku kurz napísaný na 2 tabuliach
ten lepší vidíš
zameníš (ale za ten horší, čo nevidíš, lebo taluľa je kolmo
uvidíš

PS
Netvrdím, že každý rok, ale :

a pláž od 13 cez 28 až po 132 a 133
fo 50 013.jpg  
fo 50 028.jpg  
fo 50 132.jpg  
fo 50 133.jpg  
1/1
0 0
Nataliaaa Nataliaaa

Nataliaaa je offline (nepripojený) Nataliaaa

Cca koľko si zvyknete brať vreckové? Ešte som v BG nebola a moc sa mi tam ani nechce
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nataliaaa
Cca koľko si zvyknete brať vreckové? Ešte som v BG nebola a moc sa mi tam ani nechce
chod tam, kde sa ti chce.
1 0
Nataliaaa Nataliaaa

Nataliaaa je offline (nepripojený) Nataliaaa

Tak jednu dovolenku mám už za sebou, do Bulharska to je také neplánované, skôr by som povedala, že budem doprovod na služobnej ceste priateľovi....ešte som tam nebola tak možno budem milo prekvapená z Bulharska
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

v linku su odkazy na fora o Bulharsku. Staci si prelistovat, urobit si svoj pohlad na destinaciu.
https://www.google.sk/search?q=forum...hrome&ie=UTF-8
0 0
zlatus zlatus

zlatus je offline (nepripojený) zlatus

Ahojte, chcela by som sa informovat, ci ma niekto z Vas skusenosti s CK Balkan Travel so sidlom na Obchodnej v BA, velmi mi pomozete, dakujem pekne vopred za vsetky rady a tipy A ak mate aj nejake dobre tipy na hotely v Primorsku a taktiez viete popisat ako tam je, aky je tam nocny zivot pre mladych a podobne budem Vam vdacna, ak sa podelite. Dakujem a pekny den zelam
0 0
zlatus zlatus

zlatus je offline (nepripojený) zlatus

Dakujem Lujza, ale obidva odkazy som uz pozerala a vela info som sa nedozvedela, navyse aj ked som presnorila internet, bud su info velmi stare a je ich malo alebo ziadne...vidim, ze sem prispieva viac ludi a castejsie, preto som sa opytala aj v tejto sekcii...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zlatus
Dakujem Lujza, ale obidva odkazy som uz pozerala a vela info som sa nedozvedela, navyse aj ked som presnorila internet, bud su info velmi stare a je ich malo alebo ziadne...vidim, ze sem prispieva viac ludi a castejsie, preto som sa opytala aj v tejto sekcii...
tiez som nic nenasla...ja keby cez cestovku....tak nie cez SK ....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať