Zavrieť

Porady

Lekárske potvrdenie na letisko (kovy v tele)

Ahojte,

tento rok v januári sa mi stal taký nemilý úraz a ostali mi po ňom v členku tri skrutky. Cestujem na dovolenku lietadlom a údajne budem potrebovať nejaké lekárske potvrdenie že mám v tele kov... Nemáte s tým niekto skúsenosť?
Ako má takéto potvrdenie vyzerať a aké má mať náležitosti?

Ďakujem za pomoc
Usporiadat
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
jess Pozri príspevok
Dcéra má drôtik v ústach, ktorý tam má kvôli strojčeku na zuby. Tiež bude pípať ?
V Blave ani v Turecku nepípala . Potom som bola ešte na Sardínii a tam sme pípali všetci, tak neviem ako to tam mali nastavené, ale prehmatávali nás všetkých a aj tak nič nenašli
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
po operecii bedroveho klba mam umely titanovy klb, v septembri som bola letecky (4 letiska) na dovolenke a taketo mam skusenosti:
- letisko bratislava na check-ine pri prechode cez bezpecnostnu branu som pipala, nasledne bezpecnostny pracovnik vykonal rucnu detekcnu kontrolu, kde tu som pipla, pustili ma dalej
- letisko London Stansted, bola som zvedava, ci opat pipnem, na check-ine pri prechode cez bezpecnostnu branu som pipala, bezpecnostni pracovnici zbystrili pozornost, vykonali rucnu detekcnu kontrolu, kde som pipala, kontrola obuvi, nasledne bezpecnostna pracovnicka ma rukami poohmatavala, privolala kolegynu, s ktorou ma zaviedli par krokov dalej do kabinky, kde som im ukazala jazvu po operacii, vypisali nejaky formular, podakovali sa a pustili ma dalej
- letisko figari corsica, na check-ine pri prechode cez bezpecnostnu branu som pipala, vykonali rucnu detekcnu kontrolu, povedala som "I have endoprosthesis", podakovali sa a pustili ma dalej
- posledne letisko opat London Stansted, na check-ine pri prechode cez bezpecnostnu branu som pipala, prechadzalo sa bez obuvi, vykonali rucnu detekcnu kontrolu, povedala som "I have endoprosthesis", nasledne bezpecnostna pracovnicka ma rukami poohmatavala, podakovala sa pustili ma dalej

super zazitky z tychto kontrol, urcite kazdy piaty cestujuci pipal
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ja inú skúsenosť mám ...

Mám kartičku veľkosti OP .
Na nej mám údaje o tom že mám diabetes .
Samozrejme v jazyku anglickom .

Lenže ....

Budapest - Dublin
Všetky potrebné veci , inzulínové perá , lieky a podobne som mal v priesvitnom obale , ktoré som vyložil na pás ...
Pracovníčke som ukázal aj kartičku , čumela jak puk ...

Dublin - Budapest
......atď ,
Pracovník zbadal na monitore perá , ktoré boli v púzdre podobnom peračníku ...
He , už som bol okamžite na boku a lustrácia fungovala ...
Vyzliekať som sa ale nemusel ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať